Wstydliwe porażki Sarnowa i Term – Sazan w B klasie

0
29
views

 

 

 

 

Bzura Młogoszyn – GLKS Sarnów/Dalików 3:1 (1:1)

… Jesionowski Kamil

Lider a zarazem już drużyna klasy okręgowej, przeszła obok ostatniego meczu w A klasie. Sarnów/Dalików, dał się pokonać mało wymagającej drużynie z Młogoszyna. Poza wstydliwym zakończeniem sezonu, najważniejsze zostało osiągnięte i nikt nie będzie pamiętał tego wyniku, bo teraz pozostało już tylko ŚWIĘTOWANIE !!!

 

Sazan Pęczniew – Ostrowia Ostrowy 2:6

Niestety Sazan Pęczniew nie dał rady i spada do klasy B. Mamy nadzieję, że powrót na własne boisko spowoduje, że już za rok zawodnicy z Pęczniewa zagrają ponownie w klasie A.

 

pozostałe mecze:

Dąbrowianka Dąbrowice 1:3 Magnat Sierpów
LKS Świnice Warckie 4:2 MKS Mianów
Sazan Pęczniew 2:6 Ostrowia Ostrowy
Włókniarz Zgierz 3:0 KS Dąbrowice
Victoria Grabów 4:1 Malina Piątek
Bzura Ozorków 0:2 Witonianka Witonia
Bzura Młogoszyn 3:1 GLKS Sarnów/Dalików

tabela końcowa:

1 GLKS Sarnów/Dalików 26 69 91 24 23 0 3
2 Ostrowia Ostrowy 26 64 111 27 21 1 4
3 Magnat Sierpów 26 54 78 50 17 3 6
4 Włókniarz Zgierz 26 53 101 45 17 2 7
5 Bzura Ozorków 26 49 76 53 15 4 7
6 Witonianka Witonia 26 44 78 54 13 5 8
7 LKS Świnice Warckie 26 40 75 66 13 1 12
8 Bzura Młogoszyn 26 39 74 67 12 3 11
9 Malina Piątek 26 32 58 59 9 5 12
10 Dąbrowianka Dąbrowice 26 27 44 81 8 3 15
11 Victoria Grabów 26 20 32 73 6 2 18
12 MKS Mianów 26 20 40 92 6 2 18
13 Sazan Pęczniew 26 17 45 92 4 5 17
14 KS Dąbrowice 26 0 3 123 0 0 26

 

 

LKS Dłutów – Termy Uniejów 2:1

Niestety zawodnicy zawiedli swoich kibiców i przegrali najważniejszy mecz tego sezonu. Ta porażka spowodowała, że jedną nogą Termy są już w A klasie, tylko jakiś cud może uratować drużynę przed spadkiem.

 

pozostałe mecze:

Sokół II Aleksandrów 2:2 Zawisza II Rzgów
GLKS Dłutów 2:1 Termy Uniejów
LKS Rosanów 1:2 GKS Bedlno
Orzeł Parzęczew 2:5 Górnik Łęczyca
MKP-Boruta Zgierz 3:0 PTC Pabianice
Stal Głowno 2:3 Włókniarz Konstantynów
Start Brzeziny 3:0 Polonia Andrzejów
Włókniarz Pabianice 2:4 UKS SMS Łódź

tabela:

1 MKP-Boruta Zgierz 29 71 91 26 22 5 2
2 Stal Głowno 29 64 84 37 20 4 5
3 PTC Pabianice 29 52 71 46 15 7 7
4 Sokół II Aleksandrów 29 49 54 45 15 4 10
5 Orzeł Parzęczew 29 47 72 61 14 5 10
6 Górnik Łęczyca 29 46 62 45 12 10 7
7 UKS SMS Łódź 29 45 69 48 14 3 12
8 Włókniarz Pabianice 29 42 47 35 11 9 9
9 Włókniarz Konstantynów 29 40 48 54 11 7 11
10 LKS Rosanów 29 38 47 44 11 5 13
11 GKS Bedlno 29 35 45 52 10 5 14
12 Start Brzeziny 29 32 38 64 9 5 15
13 Termy Uniejów 29 31 55 79 8 7 14
14 GLKS Dłutów 29 27 40 77 7 6 16
15 Zawisza II Rzgów 29 24 34 68 6 6 17
16 Polonia Andrzejów 29 7 21 97 1 4 24

 

 

Amatorzy Zapolice – Pisia Zygry 2:3

… Walczak Piotr-3

Hat-trick Piotra Walczaka w przedostatniej kolejce zapewnił już Pisi Zygry pozostanie w A klasie.

 

pozostałe mecze:

TS Janiszewice 2:0 KS Karsznice
LZS Rębieskie 7:3 Inter-Sieradz Woźniki
Złoczevia Złoczew 2:0 LKS Socha
Tęcza Brodnia 3:3 MULKS Łask
Sokół Goszczanów 5:0 Ostrovia Ostrówek
Amatorzy Zapolice 2:3 Pisia Zygry
UKS Ustków 2:3 TS Gruszczyce
Unia Sieradz-Męka 1:3 LKS Pyszków

tabela:

1 MULKS Łask 29 67 88 34 21 4 4
2 KS Karsznice 29 63 101 45 20 3 6
3 Tęcza Brodnia 29 62 93 47 19 5 5
4 Unia Sieradz-Męka 29 55 80 60 17 4 8
5 Sokół Goszczanów 29 52 89 52 16 4 9
6 LZS Rębieskie 29 50 81 59 15 5 9
7 UKS Ustków 29 46 74 65 14 4 11
8 TS Gruszczyce 29 46 70 66 15 1 13
9 Amatorzy Zapolice 29 37 75 81 11 4 14
10 Pisia Zygry 29 34 66 87 11 1 17
11 TS Janiszewice 29 34 42 59 10 4 15
12 LKS Socha 29 30 43 80 9 3 17
13 LKS Pyszków 29 28 50 102 8 4 17
14 Inter-Sieradz Woźniki 29 26 42 79 7 5 17
15 Ostrovia Ostrówek 29 24 39 71 7 3 19
16 Złoczevia Złoczew 29 14 34 80 4 2 23

 

 

 

 

 

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ