Wielkie ŚWIĘTO w Gliwicach

0
45
views

 

 

 

To jest X święto w Gliwicach na piasku, jest to impreza, która co roku cieszy się dużym zainteresowaniem od strony kibiców oraz uczestników. W Poddębicach także mogły by się odbywać takie imprezy, ale niestety … nasi włodarze tego nie chcą i mamy tylko piasek do oglądania i wyprowadzania swoich pupili. BYŁO MINĘŁO, a w mieście słońca pozostała nam tylko wielka zaniedbana kuweta.

Plan gier:

 
Sobota – Stadion Beach Soccera & Footvolleya
11.00 – 13.00 – Turniej Beach Soccera – rocznik 2006
14.00 – MBCS 2018 – ZGODA Chodecz – KP Lublin
15.00 – MBCS 2018 – PROFART Głowno – SILESIA MILENIUM Gliwice
16.00 – MBCS 2018 – ZGODA Chodecz – PROFART Głownoca
17.00 – MBCS 2018 – KP Lublin – MILENIUM SILESIA Gliwice
18.00 – Mecz międzypaństwowy footvolleya: Polska – Holandia
 
Niedziela – Stadion Beach Soccera & Footvolleya
10.00 – 12.00 – Turniej Beach Soccera – rocznik 2003
13.00 – MBCS 2018 – KP Lublin – PROFART Głowno
14.00 – MBCS 2018 – MILENIUM SILESIA Gliwice – ZGODA Chodecz
15.00 – MBSC 2018 – Mecz o 3. m-ce
16.00 – MBCS 2018 – Finał X Milenium Beach Soccer Cup
17.00 – MBCS 2018 – Finał XI Mistrzostw Polski w siatkonodze
18.00 – Mecz międzypaństwowy footvolleya: Polska – Holandia
18.45 – Ceremonia dekoracji
 
Sobota – Arena Siatkonogi – Futnet
11.00 – Mecz nr. 1: UKS MILENIUM Gliwice 2 – BLOKERS Łódź 4
11.30 – Mecz nr. 2: BLOKERS Łódź 3 – UKS MILENIUM Gliwice 1
12.00 – Mecz nr. 3: TEAM Kleczew – MILENIUM FANS
12.30 – Mecz nr. 4: UKS MILENIUM Freshmen – HIGHLANDERS Łodygowice
13.00 – Mecz nr. 5: BLOKERS Łódź 1 – Z1
13.30 – Mecz nr. 6: Z2 – BLOKERS Łódź 2
14.00 – Mecz nr. 7: LENTOPALLO TEAM Kleczew 1 – Z3
14.30 – Mecz nr. 8: Z4 – LENTOPALLO TEAM Kleczew 2
15.00 – Mecz nr. 9: P4 – P5
15.30 – Mecz nr. 10: P3 – P6
16.00 – Mecz nr. 11: P2 – P7
16.30 – Mecz nr. 12: P1 – P8
 
Niedziela – Arena Siatkonogi – Futnet
12.00 – Mecz nr 13: 1/4 finału Z5 – Z6
12.30 – Mecz nr. 14: 1/4 finału Z7 – Z8
13.00 – Mecz nr. 15: P14 – Z15
13.30 – Mecz nr. 16: Z10 – Z9
14.00 – Mecz nr. 17: 1/4 finału P14 – Z15
14.30 – Mecz nr. 18: 1/4 finału P13 – Z16
15.00 – Mecz nr. 19: 1/2 finału Z13 – Z17
15.30 – Mecz nr. 20: 1/2 finału Z14 – Z18
16.00 – Mecz nr. 21: mecz o 3. m-ce P19 – P20
17.00 – Mecz nr. 22: Finał MP 2018: Z19 – Z20
 
Aktywna Strefa Drużyny Kangura czynna w sobotę i niedzielę w godzinach 14.00 – 18.00

 

 

 

 

 

 

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ