Wielka radość w Poddębicach

0
53
views

nneerrr

 

 

 

 

IV liga

Ner Poddębice – Orzeł Nieborów  2-1 (0-0)

Bramki: 0-1 (52′) Rembowski Tomasz, 1-1 (77″) Sobańda Szymon, 2-1 (79′) Sobańda Szymon

Ner: Sokołowicz – Tonn, Owczarek, Pabjańczyk, Jurkowski, Świątkiewicz, Paluch, Rachubiński (88′ Nowak), Kubiak, Jarczewski (90′ Pietrzak), Wojtczak (62′ Sobańda)(Ż).

Zdjęcia z meczu dostępne w linku poniżej:

https://plus.google.com/photos/100646610977674909984/albums/6162763116487979009

źródło: LKS Ner Poddębice

 

pozostałe mecze:

Piast Błaszki 1:3 Włókniarz Zelów
Ner Poddębice 2:1 Orzeł Nieborów
Zjednoczeni Stryków 5:0 Widok Skierniewice
Polonia Piotrków 3:2 Zawisza Pajęczno
Zawisza Rzgów 2:6 GKS II Bełchatów
Włókniarz Moszczenica 1:2 Mechanik Radomsko
LKS Rosanów 1:2 KS Paradyż
Astoria Szczerców 5:3 Pilica Przedbórz
Boruta Zgierz 5:0 Warta Działoszyn

tabela:

1 Warta Działoszyn 34 78 69 22 24 6 4
2 Ner Poddębice 34 77 66 27 24 5 5
3 GKS II Bełchatów 34 72 90 34 23 3 8
4 Polonia Piotrków 34 65 53 32 19 8 7
5 Pilica Przedbórz 34 62 61 43 19 5 10
6 KS Paradyż 34 59 69 42 19 2 13
7 Zjednoczeni Stryków 34 52 64 50 16 4 14
8 Boruta Zgierz 34 50 64 51 14 8 12
9 Mechanik Radomsko 34 49 66 61 15 4 15
10 Zawisza Pajęczno 34 48 60 61 14 6 14
11 Zawisza Rzgów 34 46 57 72 14 4 16
12 LKS Rosanów 34 43 48 62 13 4 17
13 Włókniarz Zelów 34 40 48 75 12 4 18
14 Astoria Szczerców 34 38 51 67 10 8 16
15 Orzeł Nieborów 34 34 43 58 9 7 18
16 Włókniarz Moszczenica 34 27 37 63 6 9 19
17 Widok Skierniewice 34 19 40 102 5 4 25
18 Piast Błaszki 34 12 39 103 3 3 28

 

 

klasa okręgowa

Zjednoczeni II Stryków – MGLKS Termy Uniejów 1:5

 

pozostałe mecze:

Ostrovia Ostrowy 0:1 Andrespolia Wiśniowa Góra
Włókniarz Pabianice 4:2 KKS Koluszki
Zawisza II Rzgów 3:2 PTC Pabianice
Orzeł Parzęczew 3:1 Stal Głowno
Zjednoczeni II Stryków 1:5 Termy Uniejów
Start Brzeziny 4:0 Polonia Andrzejów
GLKS Dłutów 3:1 Włókniarz Konstantynów
LZS Justynów 2:1 Sokół II Aleksandrów

tabela:

1 Stal Głowno 30 73 106 53 23 4 3
2 Orzeł Parzęczew 30 71 102 50 22 5 3
3 Andrespolia Wiśniowa Góra 30 71 84 33 23 2 5
4 Włókniarz Pabianice 30 69 84 29 21 6 3
5 Termy Uniejów 30 44 66 64 12 8 10
6 PTC Pabianice 30 42 60 64 12 6 12
7 KKS Koluszki 30 36 56 61 9 9 12
8 Włókniarz Konstantynów 30 35 60 74 10 5 15
9 GLKS Dłutów 30 35 57 66 10 5 15
10 Start Brzeziny 30 34 59 63 10 4 16
11 Sokół II Aleksandrów 30 33 54 68 10 3 17
12 Ostrovia Ostrowy 30 33 34 69 9 6 15
13 Zawisza II Rzgów 30 31 48 65 9 4 17
14 Zjednoczeni II Stryków 30 29 53 78 8 5 17
15 LZS Justynów 30 27 50 83 7 6 17
16 Polonia Andrzejów 30 17 35 88 5 2 23

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ