Widzew Łódź w … Dalikowie

10
36
views

 

 

 

IV liga – XXVIII kolejka

13 MAJA (NIEDZIELA) GODZ. 17:00 KWIATKOWICE

LKS Kwiatkowice (4) – Termy Ner Poddębice (2)

obsada sędziowska: Michał Mularczyk (WS Skierniewice)

Balon pękł i awans jest już nie możliwy, prezes klubu zapowiadał, że z tym zespołem mogą nawet powalczyć w III lidze, niestety dla naszej ekipy, jedna drużyna była mocniejsza w tym sezonie (a może więcej ?) i awans trzeba odłożyć na kolejny sezon. Brak motywacji do dalszych pojedynków, może spowodować, że gospodarze tego spotkania, będą mogli dalej trwać w glorii niepokonanej drużyny w tym roku !

Pierwsze spotkanie, Poddębiczanie przegrali w Byczynie 0:1.

pozostałe mecze:

(czwartek – 10 maja)
18:00 – PGE GKS II Bełchatów – Zjednoczeni Stryków 0:1
(sobota – 12 maja)
15:00 – Unia Skierniewice – Zawisza Pajęczno – Michał Grocki (III liga)
16:00 – Omega Kleszczów – Pilica Przedbórz – Tomasz Majkowski (WS Sieradz)
16:00 – KS Sand Bus Kutno – KS Paradyż – Mariusz Lewandowski (WS Skierniewice)
17:00 – Stal Niewiadów – Orkan Buczek – Wojciech Pawlak (WS Łódź)
17:00 – Warta Działoszyn – Pelikan II Łowicz – Patryk Kaźmierczak (WS Łódź)
17:00 – Ceramika Opoczno – Włókniarz Zelów – Kamil Krasnopolski (WS Łódź)

 

 

Klasa okręgowa – XXIV kolejka

11 MAJA (PIĄTEK) GODZ. 19:00 UNIEJÓW

Termy Uniejów (11) – Górnik Łęczyca (5)

obsada sędziowska: Pawlak W., Różycki J., Szymczyk P

Kibice z Uniejowa jak i Łęczycy, nazywają te spotkania jako pojedynki derbowe z racji bliskiej odległości tych dwóch miast. Termy nie patrzą w tył i sami chcą sobie jak najszybciej zapewnić utrzymanie, dlatego możemy spodziewać się walki do ostatniej kropli krwi, bo punkty mają zostać w Uniejowie, a rewanż ma być srogi.

W pierwszym pojedynku Łęczyca ograła Uniejów 3:1.

 

12 MAJA (SOBOTA) GODZ. 17:00 DALIKÓW

GLKS Sarnów/Dalików (13) – Widzew II Łódź (8)

obsada sędziowska: Dolny A., Gołek P., Czerwieniec K

W pierwszym spotkaniu tych drużyn, Sarnów wygrał na boisku rywala 4:3 i z takim samym zamiarem przystąpi do meczu rewanżowego. Zawodnicy z Sarnowa i Dalikowa, nie mają zamiaru się położyć i przygotowywać do rozgrywek w „A” klasie, bo mają wielką ochotę na dalszą grę w klasie okręgowej, dlatego Widzew w Dalikowie zostanie … rozstrzelany.

pozostałe mecze:

(sobota – 12 maja)
15:00 – Orzeł Parzęczew – Andrespolia Wiśniowa Góra – Gawroński
16:00 – GKS Bedlno – PTC Pabianice – Zdziaszek
17:00 – Zawisza Rzgów – Włókniarz Pabianice – Sekuterski
(niedziela – 13 maja)
11:00 – ŁKS II Łódź – LKS Rosanów – Przytuła
11:00 – UKS SMS Łódź – Włókniarz Konstantynów – Lewandowski
13:00 – Sokół II Aleksandrów – Stal Głowno – Kaźmierczak

 

 

Sieradzka klasa „A” grupa II – XXV kolejka

13 MAJA (NIEDZIELA) GODZ. 16:00 ZYGRY

Pisia Zygry (9) – LGKS Charłupia Mała (10)

obsada sędziowska: Pietrzak

Zawodnicy z Zygier tylko raz poczuli w tym roku jak smakuje zwycięstwo, mało tego, tylko raz zobaczyli na oczy jak wyglądają punkty, zapewne w niedzielę goście będą nieźle wystraszeni, ponieważ miejscowi się poważnie zbroją. Stoły zastawione, a głód punktów spowoduje, że Pisia wydrze gościom te punkty i majówka będzie … owocna i smaczna. 

Pierwsze starcie zakończyło się remisem 2:2.

pozostałe mecze:

(sobota – 12 maja)
16:00 – Inter Sieradz-Woźniki – LKS Kalinowa – Bialik
17:00 – Pamapol-Hetman Rusiec – LKS Socha – Jasiński
17:00 – Amatorzy Zapolice – Rokita Rokitnica – Jałowy
18:00 – TS Janiszewice – Victoria Szadek – D. Buś
(niedziela – 13 maja)
11:00 – UKS Ustków – Tęcza Brodnia – Majkowski
15:00 – Unia Sieradz-Męka – Sokół Goszczanów – Badziak
16:00 – LKS Pyszków – LZS Rębieskie – Dąbrowski

 

 

Klasa „B” grupa II – XVII Kolejka

12 MAJA (SOBOTA) GODZ. 17:00 KONSTANTYNÓW ŁÓDZKI

KAS Konstantynów Ł. (1) – Grom Powodów (6)

obsada sędziowska: Świech M.

To była największa wpadka KAS-u w rundzie jesiennej, gdzie Gromowcy ograli na własnym boisku rywala 2:1. Po tym spotkaniu, ławka rezerwowych oraz szatnia, ledwo co przeżyła wściekłość trenera gości. W tym meczu możemy się spodziewać, że zawodnicy z Konstantynowa Łódzkiego, żądni rewanżu, rzucą się na Grom jak rycerz na paprykę, a więc będzie na ostro. Tak czy inaczej, Gromowcy muszą się mocno uzbroić, żeby dzielnie bronić swojej twierdzy i podtrzymać passę, niepokonanej drużyny w tym roku.

 

13 MAJA (NIEDZIELA) GODZ. 13:30 MAŁACHOWICE

LKS Modlna (9) – Termy Ner II Poddębice (2)

obsada sędziowska: Szczygieł M.

Pierwsze spotkanie tych drużyn w Byczynie, to jedna wielka kanonada. Mecz zakończył się zwycięstwem Neru 9:3 i podobnego wyniku możemy się spodziewać w Małachowicach, tak tak, bo tam swoje spotkania rozgrywa LKS Modlna. Poddębiczanie nie są przyzwyczajeni do gry na tak ładnych obiektach, ale niestety, aż dwa razy uda się tam nasza ekipa, żeby rozegrać ligowe pojedynki i miejmy nadzieję, że to będą dwie ostatnie tam wizyty.

pozostałe mecze:

(sobota – 12 maja)
13:00 – Orzeł Wróblew – Santos Czerchów – Koćwin
15:00 – Orzeł Kazimierz – Sokół Lutomiersk – Łukasik
(niedziela – 13 maja)
11:00 – Kanarki Małachowice – LKS Dąbrówka – Ziółkowski
12:00 – Orlik Sobień – Start Szczawin – Rochalski

 

 

Klasa „B” grupa III – XVII kolejka

Sazan Pęczniew – Krośniewianka Krośniewice 3:0 (walkower)

Na pierwsze spotkanie do Krośniewic, Zawodnicy z Pęczniewa jechali na pożarcie w jamie rywala. Sazan jednak się nie wystraszył i sprowadził gospodarza tamtego pojedynku na kolana, ogrywając ich 3:0. Niestety Krośniewianka nie podniosła się i zrezygnowała z dalszej rywalizacji, wycofując swoją ekipę z rozgrywek. Przed Sazanem więc … majówka cd.

pozostałe mecze:

(sobota – 12 maja)
15:00 – Błękitni Ciosny – Iskra Góra Św. Małgorzaty – Mas
17:00 – KS Żychlin – Struga Dobieszków – Kęsik
(niedziela – 13 maja)
11:00 – KP Byszewy – Sokół Popów – Wolski
11:00 – LKS Gieczno – Olimpia Oporów – Chrustowski
11:00 – Iskra Głowno – GKP Byszew – Dobrowolski

 

 

 

LIGI JUNIORSKIE

 

II liga wojewódzka C1 Trampkarz (RW)

12 MAJA (SOBOTA) GODZ. 11:00 NIEWIADÓW

Stal Niewiadów (4) – Termy Ner Poddębice (2)

obsada sędziowska: WS Piotrków T.

 

 

Łódź: B1 Junior Młodszy (RW)

12 MAJA (SOBOTA) GODZ. 13:00 UNIEJÓW

Termy Uniejów (4) – PTC Pabianice (1)

obsada sędziowska: Frątczak K.

 

 

Łódź: D1 Młodzik Grupa 4

13 MAJA (NIEDZIELA) GODZ. 11:00 ŁĘCZYCA

Górnik Łęczyca (4) – Termy Uniejów (3)

obsada sędziowska: Gołek P.

 

 

Łódź: D2 Młodzik Grupa 1

12 MAJA (SOBOTA) GODZ. 11:00 BYCZYNA

Termy Ner Poddębice (7) – Zawisza Rzgów (3)

obsada sędziowska: Napieraj W.

 

 

Łódź: E1 Orlik Grupa 5 (RW)

13 MAJA (NIEDZIELA) GODZ. 12:00 ZGIERZ

Boruta II Zgierz (6) – Termy Uniejów (2)

obsada sędziowska: Żywica M.

 

 

Łódź: E2 Orlik Grupa 4 (RW)

12 MAJA (SOBOTA) GODZ. 12:00 ZGIERZ

Boruta II Zgierz (3) – Termy Ner Poddębice (4)

obsada sędziowska: Przybylak B.

 

 

Sieradz: C2 Trampkarz

Pisia Zygry – pauza

 

 

 

LIGA TYPERÓW

mecz nr. 46 LKS Kwiatkowice (4) – Termy Ner Poddębice (2)

mecz nr. 47 Termy Uniejów (11) – Górnik Łęczyca (5)

mecz nr. 48 GLKS Sarnów/Dalików (13) – Widzew II Łódź (8)

mecz nr. 49 Pisia Zygry (9) – LGKS Charłupia Mała (10)

mecz nr. 50 KAS Konstantynów Ł. (1) – Grom Powodów (6)

mecz nr. 51 LKS Modlna (9) – Termy Ner II Poddębice (2)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10 KOMENTARZE

  1. mecz nr. 46 LKS Kwiatkowice (4) – Termy Ner Poddębice (2) 3:2

    mecz nr. 47 Termy Uniejów (11) – Górnik Łęczyca (5) 2:2

    mecz nr. 48 GLKS Sarnów/Dalików (13) – Widzew II Łódź (8) 3:3

    mecz nr. 49 Pisia Zygry (9) – LGKS Charłupia Mała (10) 4:2

    mecz nr. 50 KAS Konstantynów Ł. (1) – Grom Powodów (6) 5:2

    mecz nr. 51 LKS Modlna (9) – Termy Ner II Poddębice (2) 2:7

  2. mecz nr. 46 LKS Kwiatkowice (4) – Termy Ner Poddębice (2) 3:1
    mecz nr. 47 Termy Uniejów (11) – Górnik Łęczyca (5) 3:1
    mecz nr. 48 GLKS Sarnów/Dalików (13) – Widzew II Łódź (8) 1:3
    mecz nr. 49 Pisia Zygry (9) – LGKS Charłupia Mała (10) 4:2
    mecz nr. 50 KAS Konstantynów Ł. (1) – Grom Powodów (6) 6:1
    mecz nr. 51 LKS Modlna (9) – Termy Ner II Poddębice (2) 2:8

  3. mecz nr. 46 LKS Kwiatkowice (4) – Termy Ner Poddębice (2) 3-2

    mecz nr. 47 Termy Uniejów (11) – Górnik Łęczyca (5) 2-2

    mecz nr. 48 GLKS Sarnów/Dalików (13) – Widzew II Łódź (8) 1-2

    mecz nr. 49 Pisia Zygry (9) – LGKS Charłupia Mała (10) 4-2

    mecz nr. 50 KAS Konstantynów Ł. (1) – Grom Powodów (6) 5-1

    mecz nr. 51 LKS Modlna (9) – Termy Ner II Poddębice (2) 1-8

  4. mecz nr. 46 LKS Kwiatkowice (4) – Termy Ner Poddębice (2) 2:1
    mecz nr. 48 GLKS Sarnów/Dalików (13) – Widzew II Łódź (8) 1:2
    mecz nr. 49 Pisia Zygry (9) – LGKS Charłupia Mała (10) 4:2
    mecz nr. 50 KAS Konstantynów Ł. (1) – Grom Powodów (6) 5:1
    mecz nr. 51 LKS Modlna (9) – Termy Ner II Poddębice (2) 1:5

  5. mecz nr. 46 LKS Kwiatkowice (4) – Termy Ner Poddębice (2) 2:5
    mecz nr. 48 GLKS Sarnów/Dalików (13) – Widzew II Łódź (8) 4:1
    mecz nr. 49 Pisia Zygry (9) – LGKS Charłupia Mała (10) 3:1
    mecz nr. 50 KAS Konstantynów Ł. (1) – Grom Powodów (6) 1:2
    mecz nr. 51 LKS Modlna (9) – Termy Ner II Poddębice (2) 4:5

  6. mecz nr. 46 LKS Kwiatkowice (4) – Termy Ner Poddębice (2) 1:3
    mecz nr. 48 GLKS Sarnów/Dalików (13) – Widzew II Łódź (8) 1:5
    mecz nr. 49 Pisia Zygry (9) – LGKS Charłupia Mała (10) 2:0
    mecz nr. 50 KAS Konstantynów Ł. (1) – Grom Powodów (6) 6:1
    mecz nr. 51 LKS Modlna (9) – Termy Ner II Poddębice (2) 1:8

  7. mecz nr. 46 LKS Kwiatkowice (4) – Termy Ner Poddębice (2) 0;1
    mecz nr. 48 GLKS Sarnów/Dalików (13) – Widzew II Łódź (8) 3:1
    mecz nr. 49 Pisia Zygry (9) – LGKS Charłupia Mała (10) 3;2
    mecz nr. 50 KAS Konstantynów Ł. (1) – Grom Powodów (6) 4:0
    mecz nr. 51 LKS Modlna (9) – Termy Ner II Poddębice (2) 2:5

  8. mecz nr. 46 LKS Kwiatkowice (4) – Termy Ner Poddębice (2)1:3

    mecz nr. 47 Termy Uniejów (11) – Górnik Łęczyca (5)1:0

    mecz nr. 48 GLKS Sarnów/Dalików (13) – Widzew II Łódź (8)1:2

    mecz nr. 49 Pisia Zygry (9) – LGKS Charłupia Mała (10)1:3

    mecz nr. 50 KAS Konstantynów Ł. (1) – Grom Powodów (6)2:2

    mecz nr. 51 LKS Modlna (9) – Termy Ner II Poddębice (2)0:7

ZOSTAW ODPOWIEDŹ