Weekendowe wyniki na żywo …

0
31
views

 

 

 

PTC Pabianice – Termy Uniejów 3:0

 

GKS Bedlno – GLKS Sarnów/Dalików 3:2 (1:1) 

34′, 68′, 75′ … Borowski 13′, Makowski Jakub 81′

 

pozostałe mecze:

Orzeł Parzęczew 0:3 ŁKS II Łódź
GKS Bedlno 3:2 GLKS Sarnów/Dalików
LKS Rosanów 4:1 Sokół II Aleksandrów
PTC Pabianice 3:0 Termy Uniejów
Andrespolia Wiśniowa Góra 5:0 UKS SMS Łódź
RTS II Widzew Łódź 3:5 Zawisza Rzgów
Stal Głowno 5:0 Włókniarz Pabianice
Górnik Łęczyca 4:4 Włókniarz Konstantynów

tabela:

1 Zawisza Rzgów 5 13 21 5 4 1 0
2 Andrespolia Wiśniowa Góra 5 13 13 2 4 1 0
3 LKS Rosanów 5 12 14 8 4 0 1
4 Sokół II Aleksandrów 5 10 10 6 3 1 1
5 Górnik Łęczyca 5 10 15 11 3 1 1
6 PTC Pabianice 5 9 15 7 3 0 2
7 Stal Głowno 5 9 16 9 3 0 2
8 ŁKS II Łódź 5 7 10 10 2 1 2
9 GKS Bedlno 5 7 9 18 2 1 2
10 RTS II Widzew Łódź 5 4 7 8 1 1 3
11 Termy Uniejów 5 4 8 12 1 1 3
12 Włókniarz Pabianice 5 4 5 13 1 1 3
13 UKS SMS Łódź 5 4 7 18 1 1 3
14 Orzeł Parzęczew 5 3 9 16 1 0 4
15 GLKS Sarnów/Dalików 5 3 7 10 0 3 2
16 Włókniarz Konstantynów 5 1 4 17 0 1 4

 

 

Pilica Przedbórz – Termy Ner Poddębice 1:2 (0:1)

85′ … Kania Igor 15′, Bartos Kamil 74′

 

pozostałe mecze:

LKS Kwiatkowice 1:2 KS Paradyż
Omega Kleszczów 2:1 Orkan Buczek
Unia Skierniewice 2:1 Zjednoczeni Stryków
Zjednoczeni Gmina Bełchatów 0:9 GKS II Bełchatów
Warta Działoszyn 2:0 Stal Niewiadów
Ceramika Opoczno 0:0 Pelikan II Łowicz
Zawisza Pajęczno 0:1 KS Sand Bus Kutno
Pilica Przedbórz 1:2 Termy Ner Poddębice
Włókniarz Zelów 3:2 MKP-Boruta Zgierz

tabela:

1 Unia Skierniewice 6 16 19 5 5 1 0
2 Warta Działoszyn 6 16 16 3 5 1 0
3 Termy Ner Poddębice 6 16 14 6 5 1 0
4 Pelikan II Łowicz 6 13 14 3 4 1 1
5 Omega Kleszczów 6 13 16 12 4 1 1
6 LKS Kwiatkowice 6 12 23 6 4 0 2
7 Włókniarz Zelów 6 12 10 11 4 0 2
8 Ceramika Opoczno 6 11 6 5 3 2 1
9 Orkan Buczek 6 10 16 9 3 1 2
10 Zjednoczeni Stryków 6 9 22 8 3 0 3
11 KS Sand Bus Kutno 6 9 10 8 3 0 3
12 MKP-Boruta Zgierz 6 6 13 11 2 0 4
13 KS Paradyż 6 6 9 9 2 0 4
14 Stal Niewiadów 6 4 13 11 1 1 4
15 GKS II Bełchatów 6 4 17 17 1 1 4
16 Pilica Przedbórz 6 0 5 25 0 0 6
17 Zawisza Pajęczno 6 0 1 28 0 0 6
18 Zjednoczeni Gmina Bełchatów 6 0 2 49 0 0 6

 

 

Termy Ner II Poddębice – Santos Czerchów 9:3 (3:2)

 

pozostałe mecze:

Kanarki Małachowice 3:4 Orzeł Kazimierz
Start Szczawin 6:2 Sokół Lutomiersk
KAS Konstantynów 10:1 Orlik Sobień
Ner II Poddębice 9:3 Santos Czerchów
LKS Dąbrówka 3:1 LKS Modlna
Grom Powodów 4:6 Orzeł Wróblew

tabela:

1 KAS Konstantynów 2 6 17 5 2 0 0
2 Ner II Poddębice 2 6 15 4 2 0 0
3 LKS Dąbrówka 2 6 7 3 2 0 0
4 Start Szczawin 2 3 8 6 1 0 1
5 Orzeł Kazimierz 2 3 8 10 1 0 1
6 Kanarki Małachowice 2 3 8 8 1 0 1
7 Orzeł Wróblew 2 3 10 9 1 0 1
8 Santos Czerchów 2 3 6 9 1 0 1
9 Orlik Sobień 2 3 8 15 1 0 1
10 LKS Modlna 2 0 6 10 0 0 2
11 Grom Powodów 2 0 4 9 0 0 2
12 Sokół Lutomiersk 2 0 3 12 0 0 2

 

 

Pisia Zygry – TS Janiszewice 1:4 (1:0)

Waligórski Radosław 25′

 

pozostałe mecze:

LGKS Charłupia Mała 6:1 Victoria Szadek
LKS Socha 0:9 LZS Rębieskie
Pisia Zygry 1:4 TS Janiszewice
LKS Pyszków 2:1 Unia Sieradz-Męka
Inter-Sieradz Woźniki 1:6 UKS Ustków
Rokita Rokitnica -:- LKS Kalinowa
Amatorzy Zapolice 0:8 Tęcza Brodnia
Pamapol-Hetman Rusiec 4:0 Sokół Goszczanów

tabela:

1 TS Janiszewice 5 15 20 5 5 0 0
2 Tęcza Brodnia 5 13 29 2 4 1 0
3 LZS Rębieskie 5 12 20 11 4 0 1
4 Pisia Zygry 5 9 18 18 3 0 2
5 Unia Sieradz-Męka 5 9 16 13 3 0 2
6 UKS Ustków 5 8 20 12 2 2 1
7 Pamapol-Hetman Rusiec 5 7 17 14 2 1 2
8 LGKS Charłupia Mała 5 7 16 13 2 1 2
9 Inter-Sieradz Woźniki 5 7 13 17 2 1 2
10 LKS Pyszków 5 7 9 11 2 1 2
11 Rokita Rokitnica 4 4 6 8 1 1 2
12 Sokół Goszczanów 5 4 9 12 1 1 3
13 LKS Kalinowa 4 4 8 14 1 1 2
14 Amatorzy Zapolice 5 3 6 19 1 0 4
15 Victoria Szadek 5 2 4 11 0 2 3
16 LKS Socha 5 0 5 36 0 0 5

 

 

Iskra Góra Św. Małgorzaty – Sazan Pęczniew 1:4

… Ciepłoch Marek-2, Kozelan Krystian-1, Leśniak Marek-1

 

pozostałe mecze:

Struga Dobieszków 7:0 Olimpia Oporów
Sokół Popów 1:3 KS OSP Iskra Głowno
GKS Byszew 0:3 Expom Krośniewianka
Błękitni Ciosny 1:6 KS Żychlin
Iskra Góra św. Małgorzaty 1:4 Sazan Pęczniew
KP Byszewy 3:3 LKS Gieczno

tabela:

1 Expom Krośniewianka 2 6 6 1 2 0 0
2 Sazan Pęczniew 2 6 8 4 2 0 0
3 KS OSP Iskra Głowno 2 6 6 2 2 0 0
4 KS Żychlin 2 3 7 4 1 0 1
5 Sokół Popów 2 3 4 5 1 0 1
6 Struga Dobieszków 2 3 9 3 1 0 1
7 Błękitni Ciosny 2 3 5 8 1 0 1
8 Olimpia Oporów 2 3 3 8 1 0 1
9 KP Byszewy 2 1 6 7 0 1 1
10 LKS Gieczno 2 1 5 7 0 1 1
11 Iskra Góra św. Małgorzaty 2 0 2 7 0 0 2
12 GKS Byszew 2 0 1 6 0 0 2

 

 

 

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ