Ważne trzy punkty zdobyte …

0
67
views

SONY DSC

 

 

 

 

 

NER PODDĘBICE – ZJEDNOCZENI STRYKÓW 2-1 (1-0).

Bramki:1-0.Owczarek.Jakub(29′-karny),1-1.Gergiel.Jaromir(49′),2-1.Świątkiewicz.Igor(50′).

NER:Marciniak-Pałczyński,Czekalski,Owczarek-Jurkowski(75′-Szmytka),Woźniak,Świątkiewicz,Jarczewski, Stajewski(60′-Dopierała)-Okoński(85′-Spychalski),Rachubiński.

rezerwowi:Pietrzak,Nowak,Sobańda.

STRYKÓW:Tyburski-Sender,Mazurkiewicz,Buchowicz,Majewski-Ryplewicz(85′-Błaszczyk),Nagański, Stanisławski(73′-Neuman),Drogosz(63′-Podedworny)-Kowalczyk,Gergiel.

Napomnienia(żółta.kartka):Stajewski.Maciej(41′),Jurkowski.Radosław(79′)>>>Ryplewicz.Jakub(42′), Mazurkiewicz.Kamil(67′).

Sędzia.główny:Adamczyk.Patryk>>>Karolak.Mateusz,Mikła.Dawid.(K.S. ŁZPN)

źródło: LKS Ner Poddębice

 

pozostałe mecze:

Włókniarz Moszczenica 0:3 KS Paradyż
GKS II Bełchatów 0:0 Orzeł Nieborów
Astoria Szczerców 1:1 Boruta Zgierz
Ner Poddębice 2:1 Zjednoczeni Stryków
Zawisza Rzgów 1:0 Piast Błaszki
Polonia Piotrków 2:0 LKS Rosanów
Warta Działoszyn 3:0 Włókniarz Zelów
Mechanik Radomsko 3:1 Widok Skierniewice
Zawisza Pajęczno 2:3 Pilica Przedbórz

tabela:

1 Zawisza Rzgów 7 21 19 7 7 0 0
2 Ner Poddębice 7 16 15 5 5 1 1
3 Warta Działoszyn 7 15 11 2 5 0 2
4 Pilica Przedbórz 7 13 13 10 4 1 2
5 Polonia Piotrków 7 13 13 7 4 1 2
6 Mechanik Radomsko 7 13 14 10 4 1 2
7 KS Paradyż 7 12 13 11 4 0 3
8 Zjednoczeni Stryków 7 12 18 13 4 0 3
9 Zawisza Pajęczno 7 10 10 13 3 1 3
10 GKS II Bełchatów 7 10 9 6 3 1 3
11 Włókniarz Moszczenica 7 10 10 13 3 1 3
12 LKS Rosanów 7 9 9 15 3 0 4
13 Astoria Szczerców 7 8 9 11 2 2 3
14 Orzeł Nieborów 7 7 6 12 2 1 4
15 Piast Błaszki 6 4 6 10 1 1 4
16 Włókniarz Zelów 7 4 10 17 1 1 5
17 Boruta Zgierz 6 2 4 11 0 2 4
18 Widok Skierniewice 7 0 3 19 0 0 7

 

 

Start Brzeziny – MGLKS Termy Uniejów 4:3 (0:2)

………………….. Jesionowski Jakub-1

………………….. Kubiak Konrad-1

………………….. ?

 

pozostałe mecze:

PTC Pabianice 1:1 KKS Koluszki
Włókniarz Konstantynów 2:3 Andrespolia Wiśniowa Góra
Polonia Andrzejów 2:6 Sokół II Aleksandrów
Start Brzeziny 4:3 Termy Uniejów
Zawisza II Rzgów 7:0 Stal Głowno
Ostrovia Ostrowy 0:0 GLKS Dłutów
LZS Justynów 1:1 Zjednoczeni II Stryków
Włókniarz Pabianice 2:2 Orzeł Parzęczew

tabela:

1 Andrespolia Wiśniowa Góra 5 12 12 8 4 0 1
2 Stal Głowno 5 10 15 14 3 1 1
3 Włókniarz Pabianice 5 10 11 5 3 1 1
4 Zawisza II Rzgów 5 9 13 8 3 0 2
5 Orzeł Parzęczew 5 8 14 8 2 2 1
6 KKS Koluszki 5 8 12 6 2 2 1
7 GLKS Dłutów 5 8 10 7 2 2 1
8 Ostrovia Ostrowy 5 8 6 9 2 2 1
9 Sokół II Aleksandrów 5 7 14 11 2 1 2
10 Włókniarz Konstantynów 5 7 14 11 2 1 2
11 Start Brzeziny 5 7 14 13 2 1 2
12 Termy Uniejów 5 7 12 12 2 1 2
13 PTC Pabianice 5 7 9 12 2 1 2
14 Zjednoczeni II Stryków 5 2 4 11 0 2 3
15 LZS Justynów 5 1 11 17 0 1 4
16 Polonia Andrzejów 5 0 5 24 0 0 5

 

 

Sparta Leśmierz – GLKS Sarnów/Dalików 0:3 (0:1)

………………………. Stachlewski Paweł-1

………………………. Stachlewski Krzysztof-1

………………………. Rogalski Marcin-1

1. Przemysław Matusiak  
2. Michał Grabski  
3. Mateusz Grzelak  
4. Paweł Urbaniak  
5. Damian Paczkowski  
6. Paweł Stachlewski bramka  zmiana 80″ Marcin Kurlapski  
7. Krzysztof Stachlewski bramka  zmiana 75″ Dawid Olczak  
8. Łukasz Haśkiewicz  zmiana 60″ Dominik Grabski  
9. Marcin Kowalczyk  
10. Damian Dominowski  zmiana 62″ Marcin Skrobala  
11. Marcin Rogalski kapitan bramka  

herb GLKS SarnówDalików Zawodnicy rezerwowi GLKS SarnówDalików

1. Martyn Olejnik  
2. Michał Stelmachowicz  

 

pozostałe mecze:

LKS Świnice Warckie 2:6 Witonianka Witonia
Sparta Leśmierz 0:3 LKS Sarnów
Victoria Grabów 1:1 GLKS Dąbrowianka Dąbrowice
Bzura Młogoszyn 0:2 Krośniewianka Krośniewice
KS Kutno 3:3 GKS Bedlno
Magnat Sierpów 4:1 Malina Piątek

tabela:

1 Krośniewianka Krośniewice 3 9 11 1 3 0 0
2 LKS Sarnów 3 9 13 4 3 0 0
3 GKS Bedlno 3 7 11 5 2 1 0
4 Bzura Młogoszyn 3 6 4 3 2 0 1
5 Witonianka Witonia 3 6 10 9 2 0 1
6 KS Kutno 3 4 10 8 1 1 1
7 Magnat Sierpów 3 3 4 5 1 0 2
8 Sparta Leśmierz 3 3 4 7 1 0 2
9 LKS Świnice Warckie 3 3 5 9 1 0 2
10 GLKS Dąbrowianka Dąbrowice 3 1 1 6 0 1 2
11 Victoria Grabów 3 1 4 10 0 1 2
12 Malina Piątek 3 0 3 13 0 0 3

 

 

Sazan Pęczniew pauzował

 

pozostałe mecze:

Kolejarz Łódź 1:4 TMRF Widzew Łódź
Victoria Rąbień 4:1 Victoria Łódź
Hetman Łódź 4:1 MKS II Tuszyn

tabela:

1 Victoria Rąbień 2 6 7 1 2 0 0
2 Sazan Pęczniew 1 3 9 2 1 0 0
3 TMRF Widzew Łódź 1 3 4 1 1 0 0
4 Hetman Łódź 2 3 4 4 1 0 1
5 Kolejarz Łódź 2 3 3 5 1 0 1
6 Ner Łódzki 0 0 0 0 0 0 0
7 MKS II Tuszyn 1 0 1 4 0 0 1
8 Victoria Łódź 2 0 2 6 0 0 2
9 LKS II Rosanów 1 0 2 9 0 0 1

 

 

LKS Grom Powodów – MKS Mianów 1:2 (0:1)

Schmajchel Łukasz-1

skład: Urbaniak Wojciech – Bień Sławomir (46′ Swęderski Artur), Janicki Jakub, Janicki Sylwester, Kita Tomasz – Kończak Piotr (46′ Schmajchel Łukasz), Adamiak Dariusz (46′ Galoch Dariusz), Pawlak Grzegorz, Górecki Łukasz, Cichy Krystian (70′ Baj Radosław) – Czekalski Jarosław

 

pozostałe mecze:

Grom Powodów 1:2 MKS Mianów
Kanarki Małachowice 1:1 Olimpia Oporów
GKS Byszew 4:1 Delta Śleszyn
Iskra Góra Świętej Małgorzaty 4:0 Orzeł Wróblew
Sokół Skromnica 5:6 Santos Czerchów
LKS Cedrowice 5:0 LKS Modlna

tabela:

1 GKS Byszew 2 6 15 2 2 0 0
2 Iskra Góra Świętej Małgorzaty 2 6 9 1 2 0 0
3 LKS Cedrowice 2 6 8 2 2 0 0
4 Kanarki Małachowice 2 4 7 5 1 1 0
5 MKS Mianów 2 3 4 4 1 0 1
6 Grom Powodów 2 3 3 2 1 0 1
7 Delta Śleszyn 2 3 6 8 1 0 1
8 Santos Czerchów 2 3 7 10 1 0 1
9 Olimpia Oporów 2 1 1 3 0 1 1
10 Orzeł Wróblew 2 0 4 10 0 0 2
11 LKS Modlna 2 0 4 10 0 0 2
12 Sokół Skromnica 2 0 6 17 0 0 2

 

 

GLKS Pisia Zygry – KS Inter-Woźniki 4:0

Dudczak Radosław-1

Cichosz Adam-1

Marchlewicz Tomasz-1

Karkusiński Radosław-1

1. Przemysław Mikołajczyk  
2. Tomasz Marchlewicz bramka  
3. Radosław Lisiecki  
4. Łukasz Kapituła  zmiana 60″ Cepowski Piotr  
5. Rafał Miączyński  (1 asysta)  
6. Arkadiusz Dudczak  
7. Adam Cichosz bramka  (1 asysta)  
8. Radosław Karkusiński bramka  zmiana 75″ Jakub Banaszek  
9. Grzegorz Michalak  (1 asysta)  zmiana 70″ Waldemar Herman żółta kartka  
10. Krystian Kubiak  (1 asysta)  zmiana 80″ Mateusz Stępień  
11. Radosław Dudczak kapitan bramka  

herb Pisia Zygry Zawodnicy rezerwowi Pisia Zygry

1. Sebastian Kubicki  
2. Adrian Kostrzewski  

 

pozostałe mecze:

Pisia Zygry 4:0 Inter Woźniki Sieradz
LKS Wola Będkowska 2:1 LZS Wrońsko
RKS Rychłocice 8:0 LZS Chrząstawa
Olimpia II Karsznice 1:4 TS Janiszewice
Widavia II Widawa 4:2 GKS Chociw

tabela;

1 Widavia II Widawa 2 6 10 3 2 0 0
2 TS Janiszewice 2 6 8 4 2 0 0
3 LKS Wola Będkowska 2 6 4 2 2 0 0
4 Pisia Zygry 2 3 7 4 1 0 1
5 LZS Wrońsko 2 3 3 2 1 0 1
6 RKS Rychłocice 2 3 8 2 1 0 1
7 GKS Chociw 2 3 8 5 1 0 1
8 Inter Woźniki Sieradz 2 0 1 6 0 0 2
9 Olimpia II Karsznice 2 0 2 10 0 0 2
10 LZS Chrząstawa 2 0 1 14 0 0 2

 

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ