W Wartkowicach mecz derbowy !!!

13
29
views

 

 

 

IV liga – XIV kolejka

28 PAŹDZIERNIKA (SOBOTA) GODZ. 13:00 NIEWIADÓW

Stal Niewiadów (14) – Termy Ner Poddębice (2)

obsada sędziowska: Wojciech Kretek (WS Piotrków Trybunalski)

 

pozostałe mecze:

(sobota – 28 października)
12:00 – KS Sand Bus Kutno – Omega Kleszczów – Konrad Gawroński (WS Łódź)
12:30 – Zjednoczeni Stryków – GKS Orkan Buczek – Szymon Gaca (WS Skierniewice)
14:00 – Zjednoczeni Gmina Bełchatów – Pilica Przedbórz – Radosław Urbaniak (WS Łódź)
14:00 – Warta Działoszyn- Zawisza Pajęczno – Dawid Grzelak (WS Sieradz)
14:00 – KS Paradyż – Pelikan II Łowicz – Michał Mularczyk (WS Skierniewice)
15:00 – Unia Skierniewice – Ceramika Opoczno – Albert Różycki (szczebel centralny)
(niedziela – 29 października)
12:00 – PGE GKS II Bełchatów – MKP-Boruta Zgierz – Bartosz Banasiak (szczebel centralny)
14:00 – LKS Kwiatkowice – Włókniarz Zelów – Piotr Chmielewski (WS Piotrków Trybunalski)

 

 

Klasa okręgowa- XIII kolejka

28 PAŹDZIERNIKA (SOBOTA) GODZ. 15:00 PABIANICE

Włókniarz Pabianice (14) – GLKS Sarnów/Dalików (10)

obsada sędziowska: Faliszewski

 

29 PAŹDZIERNIKA (NIEDZIELA) GODZ. 11:00 ŁÓDŹ

UKS SMS Łódź (11) – Termy Uniejów (13)

obsada sędziowska: Michniewicz

 

pozostałe mecze:

(sobota – 28 października)
14:00 – Włókniarz Konstantynów – Orzeł Parzęczew – Dolny
15:00 – Zawisza Rzgów – Sokół II Aleksandrów – Szulc
15:00 – Andrespolia Wiśniowa Góra – ŁKS II Łódź – Zdziaszek
15:00 – Stal Głowno – LKS Rosanów – Krasnopolski
15:00 – Górnik Łęczyca – GKS Bedlno – Pawlak
(niedziela – 29 października)
11:00 – RTS Widzew II Łódź – PTC Pabianice – Malec

 

 

Sieradzka klasa „A” grupa II – XII kolejka

28  PAŹDZIERNIKA (SOBOTA) GODZ. 15:00 OSTRÓW

Rokita Rokitnica (4) – Pisia Zygry (5)

obsada sędziowska: Kurzawa

 

pozostałe mecze:

(sobota – 28 października)
15:00 – Victoria Szadek – Sokół Goszczanów – Iwankiewicz
(niedziela – 29 października)
11:00 – LZS Rębieskie – UKS Ustków – Majkowski
11:00 – LKS Socha – LKS Pyszków – Dankowski
12:00 – Tęcza Brodnia – TS Janiszewice – Bieniek
14:00 – LKS Kalinowa – Unia Sieradz-Męka – Mateusz Rutecki
14:00 – LGKS Charłupia Mała – Inter Sieradz-Woźniki – Wasilewski
15:00 – Amatorzy Zapolice – Pamapol-Hetman Rusiec – Grenda

 

 

Klasa „B” grupa II – IX kolejka

28 PAŹDZIERNIKA (SOBOTA) GODZ. 15:00 WARTKOWICE

Grom Powodów (10) – Termy Ner II Poddębice (1)

obsada sędziowska: Frątczak

 

pozostałe mecze:

(sobota – 28 października)
15:30 – Orzeł Kazimierz – LKS Dąbrówka – Nazarczyk
(niedziela – 29 października)
11:00 – LKS Modlna – Santos Czerchów – Ziółkowski
12:00 – Orlik Sobień – Orzeł Wróblew – Góra
13:00 – Kanarki Małachowice – Start Szczawin – Mrozek

 

 

Klasa „B” grupa III – IX kolejka

28 PAŹDZIERNIKA (SOBOTA) GODZ. 14:00 ŻYCHLIN

KS Żychlin (6) – Sazan Pęczniew (2)

obsad sędziowska: Łukasik

 

pozostałe mecze:

(sobota – 28 października)
14:00 – LKS Gieczno – Sokół Popów – Kęsik
(niedziela – 29 października)
11:00 – Iskra Głowno – Krośniewianka Krośniewice – Dobrowolski
12:00 – KP Byszewy – Struga Dobieszków – Rochalski
14:00 – Iskra Góra św. Małgorzaty – GKS Byszew – Walczak
14:00 – Błękitni Ciosny – Olimpia Oporów – Wykrota

 

 

 

LIGI JUNIORSKIE

 

II liga wojewódzka C1 Trampkarz

28 PAŹDZIERNIKA (SOBOTA) GODZ. 12:00 SKIERNIEWICE

Widok Skierniewice – Termy Ner Poddębice

 

 

B1 Junior Młodszy

28 PAŹDZIERNIKA (SOBOTA) GODZ. 14:00 UNIEJÓW

Termy Uniejów – UKS SMS II Łódź

 

 

D1 Młodzik Grupa IV

29 PAŹDZIERNIKA (NIEDZIELA) GODZ. 10:00 ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI

Sokół Aleksandrów Ł. – Termy Uniejów

 

 

D2 Młodzik Grupa I

28 PAŹDZIERNIKA (SOBOTA) GODZ. 12:30 PABIANICE

Włókniarz Pabianice – Termy Ner Poddębice

 

 

 

LIGA TYPERA

mecz nr. 71 Stal Niewiadów (14) – Termy Ner Poddębice (2)

mecz nr. 72 Włókniarz Pabianice (14) – GLKS Sarnów/Dalików (10)

mecz nr. 73 UKS SMS Łódź (11) – Termy Uniejów (13)

mecz nr. 74 Rokita Rokitnica (4) – Pisia Zygry (5)

mecz nr. 75 Grom powodów (10) – Termy Ner II Poddębice (1)

mecz nr. 76 KS Żychlin (6) – Sazan Pęczniew (2)

 

 

 

 

 

13 KOMENTARZE

  1. mecz nr. 71 Stal Niewiadów (14) – Termy Ner Poddębice (2) 0:3
    mecz nr. 72 Włókniarz Pabianice (14) – GLKS Sarnów/Dalików (10) 1:2
    mecz nr. 73 UKS SMS Łódź (11) – Termy Uniejów (13) 3:2
    mecz nr. 74 Rokita Rokitnica (4) – Pisia Zygry (5) 3:1
    mecz nr. 75 Grom powodów (10) – Termy Ner II Poddębice (1) 0:6
    mecz nr. 76 KS Żychlin (6) – Sazan Pęczniew (2) 1:4

  2. mecz nr. 71 Stal Niewiadów (14) – Termy Ner Poddębice (2) 1:2
    mecz nr. 72 Włókniarz Pabianice (14) – GLKS Sarnów/Dalików (10) 0:1
    mecz nr. 73 UKS SMS Łódź (11) – Termy Uniejów (13) 1:1
    mecz nr. 74 Rokita Rokitnica (4) – Pisia Zygry (5) 2:0
    mecz nr. 75 Grom powodów (10) – Termy Ner II Poddębice (1) 0:4
    mecz nr. 76 KS Żychlin (6) – Sazan Pęczniew (2) 2:3

  3. mecz nr. 71 Stal Niewiadów (14) – Termy Ner Poddębice (2) 0:4
    mecz nr. 72 Włókniarz Pabianice (14) – GLKS Sarnów/Dalików (10) 1:3
    mecz nr. 73 UKS SMS Łódź (11) – Termy Uniejów (13) 2:1
    mecz nr. 74 Rokita Rokitnica (4) – Pisia Zygry (5) 4:2
    mecz nr. 75 Grom powodów (10) – Termy Ner II Poddębice (1) 1:7
    mecz nr. 76 KS Żychlin (6) – Sazan Pęczniew (2) 0:4

  4. mecz nr. 71 Stal Niewiadów(14) – Termy Ner Poddębice(2) 0:2
    mecz nr. 72 Włókniarz Pabianice(14) – GLKS Sarnów/Dalików(10) 2:1
    mecz nr. 73 UKS SMS Łódź(11) – Termy Uniejów(13) 2:1
    mecz nr. 74 Rokita Rokitnica(4) – Pisia Zygry(5) 3:1
    mecz nr. 75 Grom powodów(10) – Termy Ner II Poddębice(1) 0:5
    mecz nr. 76 KS Żychlin(6) – Sazan Pęczniew(2) 1:3

  5. mecz nr. 71 Stal Niewiadów(14) – Termy Ner Poddębice(2) 0-1
    mecz nr. 72 Włókniarz Pabianice(14) – GLKS Sarnów/Dalików(10) 1-3
    mecz nr. 73 UKS SMS Łódź(11) – Termy Uniejów(13) 3-1
    mecz nr. 74 Rokita Rokitnica(4) – Pisia Zygry(5) 2-2
    mecz nr. 75 Grom powodów(10) – Termy Ner II Poddębice(1) 0:2
    mecz nr. 76 KS Żychlin(6) – Sazan Pęczniew(2) 1:2

  6. mecz nr. 71 Stal Niewiadów (14) – Termy Ner Poddębice (2) 0:3
    mecz nr. 72 Włókniarz Pabianice (14) – GLKS Sarnów/Dalików (10) 1:3
    mecz nr. 73 UKS SMS Łódź (11) – Termy Uniejów (13) 2:2
    mecz nr. 74 Rokita Rokitnica (4) – Pisia Zygry (5) 2:4
    mecz nr. 75 Grom powodów (10) – Termy Ner II Poddębice (1) 0:6
    mecz nr. 76 KS Żychlin (6) – Sazan Pęczniew (2) 2:5

  7. mecz nr. 71 Stal Niewiadów(14) – Termy Ner Poddębice(2) 1:3
    mecz nr. 72 Włókniarz Pabianice(14) – GLKS Sarnów/Dalików(10) 2:3
    mecz nr. 73 UKS SMS Łódź(11) – Termy Uniejów(13) 2:2
    mecz nr. 74 Rokita Rokitnica(4) – Pisia Zygry(5) 4:2
    mecz nr. 75 Grom powodów(10) – Termy Ner II Poddębice(1) 0:6
    mecz nr. 76 KS Żychlin(6) – Sazan Pęczniew(2) 1:3

  8. mecz nr. 71 Stal Niewiadów (14) – Termy Ner Poddębice (2) 1:3
    mecz nr. 72 Włókniarz Pabianice (14) – GLKS Sarnów/Dalików (10) 1:4
    mecz nr. 73 UKS SMS Łódź (11) – Termy Uniejów (13) 2:0
    mecz nr. 74 Rokita Rokitnica (4) – Pisia Zygry (5) 5:0
    mecz nr. 75 Grom powodów (10) – Termy Ner II Poddębice (1) 2:5
    mecz nr. 76 KS Żychlin (6) – Sazan Pęczniew (2)1:5

  9. mecz nr. 71 Stal Niewiadów (14) – Termy Ner Poddębice (2) 1:3
    mecz nr. 72 Włókniarz Pabianice (14) – GLKS Sarnów/Dalików (10) 3:2
    mecz nr. 73 UKS SMS Łódź (11) – Termy Uniejów (13) 3:1
    mecz nr. 74 Rokita Rokitnica (4) – Pisia Zygry (5) 4:3
    mecz nr. 75 Grom powodów (10) – Termy Ner II Poddębice (1) 1:6
    mecz nr. 76 KS Żychlin (6) – Sazan Pęczniew (2) 1:5

ZOSTAW ODPOWIEDŹ