W Uniejowie inauguracja piłkarskiego weekendu

16
19
views

 

 

 

 

IV liga – XXIV kolejka

8 kwiecień (SOBOTA) godz. 16:00 ZELÓW

WŁÓKNIARZ Zelów (14) – TERMY NER Poddębice (11) 

obsada sędziowska: Michał Mularczyk (WS Skierniewice)

 

pozostałe mecze:

sobota – 8 kwietnia)
15:00 – KS Sand Bus Kutno – LKS Kwiatkowice – Piotr Milczarek (WS Skierniewice)
15:45 – Unia Skierniewice – Zjednoczeni Gmina Bełchatów – Radosław Urbaniak (WS Łódź)
16:00 – Omega Kleszczów – Jutrzenka Warta – Rafał Michalak (WS Skierniewice)
16:00 – KS Paradyż – Pilica Przedbórz – Cezary Białek (WS Skierniewice)
16:00 – Zawisza Rzgów – Mechanik Radomsko – Tomasz Majkowski (WS Sieradz)
16:00 – Warta Sieradz – Zjednoczeni Stryków – Bartosz Banasiak (WS Łódź)
16:00 – Warta Działoszyn – Zawisza Pajęczno – Kamil Kardacki (WS Łódź)
17:00 – Polonia Piotrków Trybunalski – Andrespolia Wiśniowa Góra – Wojciech Kretek (WS Piotrków)
(niedziela – 9 kwietnia)
11:00 – PGE GKS II Bełchatów – Ceramika Opoczno – Mariusz Ślęzak (WS Sieradz)

 

 

Klasa okręgowa – XIX kolejka

7 kwietnia (PIĄTEK) godz. 18:30 UNIEJÓW

TERMY Uniejów (11) – SOKÓŁ II Aleksandrów (2)

obsada sędziowska: A.Śpiewak

 

pozostałe mecze:

(sobota – 8 kwietnia)
15:00 – Orzeł Parzęczew – Stal Głowno – W.Pawlak
16:00 – PTC Pabianice – Start Brzeziny – Sz.Przytuła
16:00 – Włókniarz Konstantynów – UKS SMS Łódź – B.Pyciarz
17:00 – GLKS Dłutów – Zawisza II Rzgów – D. Drużyński
17:00 – MKP-Boruta Zgierz – LKS Rosanów – K.Gawroński
17:00 – Górnik Łęczyca – Włókniarz Pabianice – M.Anielak

 

 

Klasa „A” grupa II – XVI kolejka

8 kwietnia (SOBOTA) godz. 15:00 WITONIA

WITONIANKA Witonia (6) – GLKS Sarnów/Dalików (1) 

obsada sędziowska: Z.Patora

 

9 kwietnia (NIEDZIELA) godz. 16:00 PIĄTEK

MALINA Piątek (8) – SAZAN Pęczniew (13) 

obsada sędziowska: B.Gniewisz

 

pozostałe mecze:

(sobota – 8 kwietnia)
15:30 – Magnat Sierpów – Świnice Warckie – A.Faliszewski
16:00 – Bzura Młogoszyn – Dąbrowianka Dąbrowice – K. Walczak
16:00 – Włókniarz Zgierz – Victoria Grabów – M.Jarnutowski
(niedziela – 9 kwietnia)
15:00 – MKS Mianów – Ostrowia Ostrowy – M.Gutowski

 

 

Sieradzka klasa „A” grupa II – XIX kolejka

9 kwietnia (NIEDZIELA) godz. 16:00 ZYGRY

PISIA Zygry (12) – ZŁOCZEWIA Złoczew (15) 

obsada sędziowska: Robert Felcenloben

 

pozostałe mecze:

Grupa II
(sobota – 8 kwietnia)
15:00 – KS Karsznice – LKS Pyszków – Dawid Grzelak
15:00 – MULKS Łask – LKS Socha – Mariusz Dąbrowski
17:00 – Inter Sieradz-Woźniki – UKS Ustków – Rafał Majchrowicz
(niedziela – 9 kwietnia)
14:00 – LZS Rebieskie – TS Gruszczyce – Marcin Kulawiecki
15:00 – Ostrówek – Unia Sieradz-Męka – Maciej Lewandowski
15:00 – Sokół Goszczanów – TS Janiszewice – Rafał Iwankiewicz
16:00 – Amatorzy Zapolice – Tęcza Brodnia – Jarosław Kurzawa

 

 

Klasa „B” grupa II – XIII kolejka

9 kwietnia (NIEDZIELA) godz. 11:00 ROSANÓW

ZAMEK Skotniki (4) – GROM Powodów (10)

obsada sędziowska: O. Nazarczyk

 

pozostałe mecze:

niedziela – 9 kwietnia)
11:00 – LKS Gieczno – Iskra Góra św. Małgorzaty – K. Musiał
11:00 – Santos Czerchów – Kanarki Małachowice – W.Mas
11:00 – Sokół Skromnica – Victoria Rąbień – M.Lesiak
14:00 – Orzeł Wróblew – Kobra Leźnica Wielka – A. Mrozek

 

 

LIGA TYPERÓW

Przed nami teoretycznie łatwa kolejka do trafiania zwycięzców w tych spotkaniach, lecz niespodzianki się zdarzają, a typerzy czują pewnie już gdzie może to się zdarzyć.  

 

mecz nr. 16 WŁÓKNIARZ Zelów (14) – TERMY NER Poddębice (11) 

mecz nr. 17 TERMY Uniejów (11) – SOKÓŁ II Aleksandrów (2)

mecz nr. 18 WITONIANKA Witonia (6) – GLKS Sarnów/Dalików (1)

mecz nr. 19 MALINA Piątek (8) – SAZAN Pęczniew (13) 

mecz nr. 20 PISIA Zygry (12) – ZŁOCZEWIA Złoczew (15)

mecz nr. 21 ZAMEK Skotniki (4) – GROM Powodów (10)

 

 

 

 

 

16 KOMENTARZE

  1. mecz nr. 16 WŁÓKNIARZ Zelów (14) – TERMY NER Poddębice (11) 3:1
    mecz nr. 17 TERMY Uniejów (11) – SOKÓŁ II Aleksandrów (2) 1:4
    mecz nr. 18 WITONIANKA Witonia (6) – GLKS Sarnów/Dalików (1) 1:2
    mecz nr. 19 MALINA Piątek (8) – SAZAN Pęczniew (13) 3:1
    mecz nr. 20 PISIA Zygry (12) – ZŁOCZEWIA Złoczew (15) 4:2
    mecz nr. 21 ZAMEK Skotniki (4) – GROM Powodów (10) 2:3

  2. mecz nr. 16 WŁÓKNIARZ Zelów (14) – TERMY NER Poddębice (11) 0:0

    mecz nr. 17 TERMY Uniejów (11) – SOKÓŁ II Aleksandrów (2)1:6

    mecz nr. 18 WITONIANKA Witonia (6) – GLKS Sarnów/Dalików (1)1:3

    mecz nr. 19 MALINA Piątek (8) – SAZAN Pęczniew (13) 5:1

    mecz nr. 20 PISIA Zygry (12) – ZŁOCZEWIA Złoczew (15)6:2

    mecz nr. 21 ZAMEK Skotniki (4) – GROM Powodów (10)2:2

  3. mecz nr. 16 WŁÓKNIARZ Zelów (14) – TERMY NER Poddębice (11) 1-2

    mecz nr. 17 TERMY Uniejów (11) – SOKÓŁ II Aleksandrów (2)0-4

    mecz nr. 18 WITONIANKA Witonia (6) – GLKS Sarnów/Dalików (1) 1-4

    mecz nr. 19 MALINA Piątek (8) – SAZAN Pęczniew (13) 5-0

    mecz nr. 20 PISIA Zygry (12) – ZŁOCZEWIA Złoczew (15)3-1

    mecz nr. 21 ZAMEK Skotniki (4) – GROM Powodów (10)2-0

  4. mecz nr. 16 WŁÓKNIARZ Zelów (14) – TERMY NER Poddębice (11) 2:1
    mecz nr. 17 TERMY Uniejów (11) – SOKÓŁ II Aleksandrów (2) 1:3
    mecz nr. 18 WITONIANKA Witonia (6) – GLKS Sarnów/Dalików (1) 1:3
    mecz nr. 19 MALINA Piątek (8) – SAZAN Pęczniew (13) 2:1
    mecz nr. 20 PISIA Zygry (12) – ZŁOCZEWIA Złoczew (15) 2:0
    mecz nr. 21 ZAMEK Skotniki (4) – GROM Powodów (10) 2:3

  5. mecz nr. 16 WŁÓKNIARZ Zelów (14) – TERMY NER Poddębice (11) 1:0
    mecz nr. 17 TERMY Uniejów (11) – SOKÓŁ II Aleksandrów (2) 1:2
    mecz nr. 18 WITONIANKA Witonia (6) – GLKS Sarnów/Dalików (1) 0:2
    mecz nr. 19 MALINA Piątek (8) – SAZAN Pęczniew (13) 2:1
    mecz nr. 20 PISIA Zygry (12) – ZŁOCZEWIA Złoczew (15) 3:1
    mecz nr. 21 ZAMEK Skotniki (4) – GROM Powodów (10) 4:0

  6. mecz nr. 16 WŁÓKNIARZ Zelów (14) – TERMY NER Poddębice (11) 3:2
    mecz nr. 17 TERMY Uniejów (11) – SOKÓŁ II Aleksandrów (2)1:3
    mecz nr. 18 WITONIANKA Witonia (6) – GLKS Sarnów/Dalików (1) 1:6
    mecz nr. 19 MALINA Piątek (8) – SAZAN Pęczniew (13) 5:0
    mecz nr. 20 PISIA Zygry (12) – ZŁOCZEWIA Złoczew (15) 4:1
    mecz nr. 21 ZAMEK Skotniki (4) – GROM Powodów (10) 7:0

  7. mecz nr. 16 WŁÓKNIARZ Zelów (14) – TERMY NER Poddębice (11) 1:2
    mecz nr. 17 TERMY Uniejów (11) – SOKÓŁ II Aleksandrów (2) 0:3
    mecz nr. 18 WITONIANKA Witonia (6) – GLKS Sarnów/Dalików (1) 0:3
    mecz nr. 19 MALINA Piątek (8) – SAZAN Pęczniew (13) 4:1
    mecz nr. 20 PISIA Zygry (12) – ZŁOCZEWIA Złoczew (15) 1:0
    mecz nr. 21 ZAMEK Skotniki (4) – GROM Powodów (10) 6:1

  8. mecz nr. 16 WŁÓKNIARZ Zelów (14) – TERMY NER Poddębice (11) 0:1
    mecz nr. 17 TERMY Uniejów (11) – SOKÓŁ II Aleksandrów (2)0:4
    mecz nr. 18 WITONIANKA Witonia (6) – GLKS Sarnów/Dalików (1)0:3
    mecz nr. 19 MALINA Piątek (8) – SAZAN Pęczniew (13) 2:3
    mecz nr. 20 PISIA Zygry (12) – ZŁOCZEWIA Złoczew (15) 4:1
    mecz nr. 21 ZAMEK Skotniki (4) – GROM Powodów (10)4:0

  9. mecz nr. 16 WŁÓKNIARZ Zelów (14) – TERMY NER Poddębice (11) 0-2
    mecz nr. 17 TERMY Uniejów (11) – SOKÓŁ II Aleksandrów (2) 2-3
    mecz nr. 18 WITONIANKA Witonia (6) – GLKS Sarnów/Dalików (1) 2-3
    mecz nr. 19 MALINA Piątek (8) – SAZAN Pęczniew (13) 1-2
    mecz nr. 20 PISIA Zygry (12) – ZŁOCZEWIA Złoczew (15) 3-3
    mecz nr. 21 ZAMEK Skotniki (4) – GROM Powodów (10) 2-1

  10. mecz nr. 16 WŁÓKNIARZ Zelów (14) – TERMY NER Poddębice (11) 1-3
    mecz nr. 17 TERMY Uniejów (11) – SOKÓŁ II Aleksandrów (2) 1-3
    mecz nr. 18 WITONIANKA Witonia (6) – GLKS Sarnów/Dalików (1) 1-4
    mecz nr. 19 MALINA Piątek (8) – SAZAN Pęczniew (13) 2-3
    mecz nr. 20 PISIA Zygry (12) – ZŁOCZEWIA Złoczew (15) 3-2
    mecz nr. 21 ZAMEK Skotniki (4) – GROM Powodów (10) 4-1

  11. mecz nr. 16 WŁÓKNIARZ Zelów (14) – TERMY NER Poddębice (11) 0:2
    mecz nr. 17 TERMY Uniejów (11) – SOKÓŁ II Aleksandrów (2)0:4
    mecz nr. 18 WITONIANKA Witonia (6) – GLKS Sarnów/Dalików (1)1:3
    mecz nr. 19 MALINA Piątek (8) – SAZAN Pęczniew (13) 2:3
    mecz nr. 20 PISIA Zygry (12) – ZŁOCZEWIA Złoczew (15)1:0
    mecz nr. 21 ZAMEK Skotniki (4) – GROM Powodów (10)2:1

  12. mecz nr. 16 WŁÓKNIARZ Zelów (14) – TERMY NER Poddębice (11) 2-3
    mecz nr. 18 WITONIANKA Witonia (6) – GLKS Sarnów/Dalików (1) 2-4

    mecz nr. 19 MALINA Piątek (8) – SAZAN Pęczniew (13) 5-1

    mecz nr. 20 PISIA Zygry (12) – ZŁOCZEWIA Złoczew (15)3-2

    mecz nr. 21 ZAMEK Skotniki (4) – GROM Powodów (10)3-1

ZOSTAW ODPOWIEDŹ