W Ruścu mecz o pudło. W Uniejowie o 18:00 jednak

12
29
views

 

 

 

IV liga – XVI kolejka

11 LISTOPADA (SOBOTA) GODZ. 13:00 PARADYŻ

KS Paradyż (4) – Termy Ner Poddębice (2)

obsada sędziowska: Adam Dolny (Łódź)

 

Pozostałe mecze:

(sobota – 11 listopada)
13:00 – KS Sand Bus Kutno – Unia Skierniewice – Radosław Urbaniak (Łódź)
13:00 – LKS Kwiatkowice – Omega Kleszczów – Patryk Adamczyk (Łódź, sędzia III ligi)
13:00 – Zjednoczeni Gmina Bełchatów – Ceramika Opoczno – Piotr Milczarek (Skierniewice)
13:00 – Stal Niewiadów – Pilica Przedbórz – Mateusz Anielak (Łódź, sędzia III ligi)
13:00 – GKS II Bełchatów – Zawisza Pajęczno – Wojciech Pawlak (Łódź)
13:00 – Zjednoczeni Stryków – MKP-Boruta Zgierz – Paweł Pskit (sędzia z obsady centralnej)
13:30 – Warta Działoszyn – Włókniarz Zelów – Michał Dzwonkowski (Piotrków Trybunalski)
(niedziela – 12 listopada)
14:00 – GKS Orkan Buczek – Pelikan II Łowicz – Piotr Chmielewski (Piotrków Trybunalski)

 

 

Klasa okręgowa – XV kolejka

10 LISTOPADA (PIĄTEK) GODZ. 18:00 UNIEJÓW

Termy Uniejów (12) – Sokół II Aleksandrów Łódzki (6)

 

12 LISTOPADA (NIEDZIELA) GODZ. 11:00 ŁÓDŹ (ul. Milionowa 12)

UKS SMS Łódź (14) – GLKS Sarnów/Dalików (13)

obsada sędziowska: Patora Z., Wiśniewski B., Szadkowski P.

 

 

Sieradzka klasa „A” grupa II – XIV kolejka

11 LISTOPADA (SOBOTA) GODZ. 13:00 RUSIEC

Pamapol-Hetman Rusiec (5) – Pisia Zygry (4)

 

 

Klasa „B” grupa II – XI kolejka

12 LISTOPADA (NIEDZIELA) GODZ. 11:00 BYCZYNA

Termy Ner II Poddębice (1) – Start Szczawin (11)

obsada sędziowska: Nazarczyk O.

 

12 LISTOPADA (NIEDZIELA) GODZ. 11:30 WARTKOWICE

Grom Powodów (10) – Sokół Lutomiersk (12)

obsada sędziowska: Frątczak K.

 

 

Klasa „B” grupa III – XI kolejka

12 LISTOPADA (NIEDZIELA) GODZ. 14:00 ROSANÓW

Błękitni Ciosny (9) – Sazan Pęczniew (2)

obsada sędziowska: Nawrot M.

 

 

 

LIGI JUNIORSKIE

 

II liga wojewódzka C1 Trampkarz

11 LISTOPADA (SOBOTA) GODZ. 11:00 PIOTRKÓW TRYBUNALSKI 

UKS AP Piotrków Trybunalski (2) – Termy Ner Poddębice (6)

obsada sędziowska: WS Piotrków

 

 

E2 Orlik Grupa II

11 LISTOPADA (SOBOTA) GODZ. 11:00 BYCZYNA

Termy Ner Poddębice (8) – Łodzianka Łódź (10)

obsada sędziowska: Nazarczyk O.

 

 

 

LIGA TYPERA

mecz nr. 84 KS Paradyż (4) – Termy Ner Poddębice (2)

mecz nr. 85 Termy Uniejów (12) – Sokół II Aleksandrów Łódzki (6)

mecz nr. 86 UKS SMS Łódź (14) – GLKS Sarnów/Dalików (13)

mecz nr. 87 Pamapol-Hetman Rusiec (5) – Pisia Zygry (4)

mecz nr. 88 Termy Ner II Poddębice (1) – Start Szczawin (11)

mecz nr. 89 Grom Powodów (10) – Sokół Lutomiersk (12)

mecz nr. 90 Błękitni Ciosny (9) – Sazan Pęczniew (2)

 

 

 

 

 

12 KOMENTARZE

  1. mecz nr. 84 KS Paradyż (4) – Termy Ner Poddębice (2) 1:2
    mecz nr. 85 Termy Uniejów (12) – Sokół II Aleksandrów Łódzki (6) 2:4
    mecz nr. 86 UKS SMS Łódź (14) – GLKS Sarnów/Dalików (13) 1:3
    mecz nr. 87 Pamapol-Hetman Rusiec (5) – Pisia Zygry (4) 2:2
    mecz nr. 88 Termy Ner II Poddębice (1) – Start Szczawin (11) 6:0
    mecz nr. 89 Grom Powodów (10) – Sokół Lutomiersk (12) 4:1
    mecz nr. 90 Błękitni Ciosny (9) – Sazan Pęczniew (2) 1:3

  2. mecz nr. 84 KS Paradyż(4) – Termy Ner Poddębice(2) 1:0
    mecz nr. 85 Termy Uniejów(12) – Sokół II Aleksandrów Łódzki(6) 0:2
    mecz nr. 86 UKS SMS Łódź(14) – GLKS Sarnów/Dalików(13) 1:2
    mecz nr. 87 Pamapol-Hetman Rusiec(5) – Pisia Zygry(4) 3:1
    mecz nr. 88 Termy Ner II Poddębice(1) – Start Szczawin(11) 12:0
    mecz nr. 89 Grom Powodów(10) – Sokół Lutomiersk(12) 4:0
    mecz nr. 90 Błękitni Ciosny(9) – Sazan Pęczniew(2) 0:6

  3. mecz nr. 84 KS Paradyż (4) – Termy Ner Poddębice (2) 1 : 2
    mecz nr. 85 Termy Uniejów (12) – Sokół II Aleksandrów Łódzki (6) 1 : 4
    mecz nr. 86 UKS SMS Łódź (14) – GLKS Sarnów/Dalików (13) 1 : 2
    mecz nr. 87 Pamapol-Hetman Rusiec (5) – Pisia Zygry (4) 2: 4
    mecz nr. 88 Termy Ner II Poddębice (1) – Start Szczawin (11) 8:0
    mecz nr. 89 Grom Powodów (10) – Sokół Lutomiersk (12) 3:0
    mecz nr. 90 Błękitni Ciosny (9) – Sazan Pęczniew (2) 1 : 5

  4. mecz nr. 84 KS Paradyż(4) – Termy Ner Poddębice(2) 3-0
    mecz nr. 85 Termy Uniejów(12) – Sokół II Aleksandrów Łódzki(6) 2-1
    mecz nr. 86 UKS SMS Łódź(14) – GLKS Sarnów/Dalików(13) 3-1
    mecz nr. 87 Pamapol-Hetman Rusiec(5) – Pisia Zygry(4) 2-3
    mecz nr. 88 Termy Ner II Poddębice(1) – Start Szczawin(11) 14-0
    mecz nr. 89 Grom Powodów(10) – Sokół Lutomiersk(12) 3-1
    mecz nr. 90 Błękitni Ciosny(9) – Sazan Pęczniew(2) 0:4

  5. mecz nr. 84 KS Paradyż (4) – Termy Ner Poddębice (2) 2:0

    mecz nr. 85 Termy Uniejów (12) – Sokół II Aleksandrów Łódzki (6) 1:1

    mecz nr. 86 UKS SMS Łódź (14) – GLKS Sarnów/Dalików (13)1:3

    mecz nr. 87 Pamapol-Hetman Rusiec (5) – Pisia Zygry (4)2:4

    mecz nr. 88 Termy Ner II Poddębice (1) – Start Szczawin (11)9:0

    mecz nr. 89 Grom Powodów (10) – Sokół Lutomiersk (12)3:1

    mecz nr. 90 Błękitni Ciosny (9) – Sazan Pęczniew (2)1:4

  6. mecz nr. 84 KS Paradyż (4) – Termy Ner Poddębice (2) 3:1
    mecz nr. 85 Termy Uniejów (12) – Sokół II Aleksandrów Łódzki (6) 4:2
    mecz nr. 86 UKS SMS Łódź (14) – GLKS Sarnów/Dalików (13) 1:4
    mecz nr. 87 Pamapol-Hetman Rusiec (5) – Pisia Zygry (4) 2:2
    mecz nr. 88 Termy Ner II Poddębice (1) – Start Szczawin (11) 7:1
    mecz nr. 89 Grom Powodów (10) – Sokół Lutomiersk (12) 3:0
    mecz nr. 90 Błękitni Ciosny (9) – Sazan Pęczniew (2) 2:5

  7. mecz nr. 84 KS Paradyż (4) – Termy Ner Poddębice (2) 0:1
    mecz nr. 85 Termy Uniejów (12) – Sokół II Aleksandrów Łódzki (6) 1:3
    mecz nr. 86 UKS SMS Łódź (14) – GLKS Sarnów/Dalików (13) 2:1
    mecz nr. 87 Pamapol-Hetman Rusiec (5) – Pisia Zygry (4) 4:2
    mecz nr. 88 Termy Ner II Poddębice (1) – Start Szczawin (11) 7:0
    mecz nr. 89 Grom Powodów (10) – Sokół Lutomiersk (12) 3:0
    mecz nr. 90 Błękitni Ciosny (9) – Sazan Pęczniew (2) 1:4

ZOSTAW ODPOWIEDŹ