W Pęczniewie i Kazimierzu mecze na szczycie – W Uniejowie Widzew

11
36
views

 

 

 

 

IV liga – XXV kolejka

28 KWIETNIA (SOBOTA) GODZ. 11:30 BYCZYNA

Termy Ner Poddębice (2) – Ceramika Opoczno (14)

obsada sędziowska: Grzelak Dawid (WS Sieradz)

 

pozostałe mecze:

(sobota – 28 kwietnia)
15:30 – KS Paradyż – Warta Działoszyn – Cezary Białek (III liga)
16:00 – Zawisza Pajęczno – Włókniarz Zelów – Michał Dzwonkowski (WS Piotrków)
16:00 – MKP-Boruta Zgierz – Omega Kleszczów – Szymon Przytuła (WS Łódź)
17:00 – Pilica Przedbórz – KS Sand Bus Kutno – Adam Dolny (WS Łódź)
(niedziela – 29 kwietnia)
12:00 – PGE GKS II Bełchatów – Stal Niewiadów – Marcin Tądel (WS Sieradz)
16:00 – Orkan Buczek – LKS Kwiatkowice – Wojciech Kretek (WS Piotrków Trybunalski)
17:00 – Pelikan II Łowicz – Unia Skierniewice – Albert Różycki (centrala)

 

 

Klasa okręgowa – XXII kolejka

27 KWIETNIA (PIĄTEK) GODZ. 19:00 UNIEJÓW

Termy Uniejów (11) – Widzew II Łódź (8)

obsada sędziowska: Pskit P.

 

28 KWIETNIA (SOBOTA) GODZ. 16:00 DALIKÓW

GLKS Sarnów/Dalików (14) – PTC Pabianice (7)

obsada sędziowska: Kujawski M., Śpiewak A., Wawryszuk E.

 

 

Sieradzka klasa „A” grupa II – XXII kolejka

28 KWIETNIA (SOBOTA) GODZ. 15:30 BRODNIA

Tęcza Brodnia (1) – Pisia Zygry (8)

 

 

Klasa „B” grupa II – XV kolejka

28 KWIETNIA (SOBOTA) GODZ. 15:00 KAZIMIERZ

Orzeł Kazimierz (4) – Termy Ner II Poddębice (1)

obsada sędziowska: Krasnopolski K., Najder R., Król B.

 

29 KWIETNIA (NIEDZIELA) GODZ. 12:00 SOBIEŃ

Orlik Sobień (10) – Grom Powodów (7)

obsada sędziowska: Frątczak K.

 

 

Klasa „B” grupa III – XV kolejka

29 KWIETNIA (NIEDZIELA) GODZ. 14:00 PĘCZNIEW

Sazan Pęczniew (1) – Struga Dobieszków (3)

obsada sędziowska: Wawryszuk E.

 

 

LIGI JUNIORSKIE

 

II liga wojewódzka C1 Trampkarz (RW)

29 KWIETNIA (NIEDZIELA) GODZ. 11:00 BYCZYNA

Termy Ner Poddębice (1) – Ceramika Opoczno (3)

obsada sędziowska: Góra K.

 

Łódź: B1 Junior Młodszy (RW)

28 KWIETNIA (SOBOTA) GODZ. 11:00 OSTROWY

Ostrovia Ostrowy (2) – Termy Uniejów (3)

obsada sędziowska: Wyderkiewicz D.

 

Łódź: D2 Młodzik Grupa 1

29 KWIETNIA (NIEDZIELA) GODZ. 14:00 BYCZYNA

Termy Ner Poddębice (7) – Łódzka Akademia Futbolu II (6)

obsada sędziowska: Grzywacz B.

 

Łódź: E1 Orlik Grupa 5(RW)

29 KWIETNIA (NIEDZIELA) GODZ. 11:30 UNIEJÓW

Termy Uniejów (2) – Sokół Aleksandrów Ł. (3)

obsada sędziowska: Leszczyński D.

 

Łódź: E2 Orlik Grupa 4 (RW)

28 KWIETNIA (NIEDZIELA) GODZ. 10:00 ŁÓDŹ

Orzeł Łódź (3) – Termy Ner Poddębice (2)

obsada sędziowska: Ciupa J.

 

Sieradz: C2 Trampkarz

28 KWIETNIA (SOBOTA) GODZ. 14:00 ZYGRY

Pisia Zygry (5) – Jutrzenka Warta (4)

 

 

LIGA TYPERÓW

mecz nr. 30 Termy Ner Poddębice (2) – Ceramika Opoczno (14)

mecz nr. 31 Termy Uniejów (11) – Widzew II Łódź (8)

mecz nr. 32 GLKS Sarnów/Dalików (14) – PTC Pabianice (7)

mecz nr. 33 Tęcza Brodnia (1) – Pisia Zygry (8)

mecz nr. 34 Orzeł Kazimierz (4) – Termy Ner II Poddębice (1)

mecz nr. 35 Orlik Sobień (10) – Grom Powodów (7)

mecz nr. 36 Sazan Pęczniew (1) – Struga Dobieszków (3)

 

 

 

 

 

 

11 KOMENTARZE

  1. mecz nr. 30 Termy Ner Poddębice (2) – Ceramika Opoczno (14) 4-1

    mecz nr. 31 Termy Uniejów (11) – Widzew II Łódź (8) 2-5

    mecz nr. 32 GLKS Sarnów/Dalików (14) – PTC Pabianice (7) 1-5

    mecz nr. 33 Tęcza Brodnia (1) – Pisia Zygry (8) 6-2

    mecz nr. 34 Orzeł Kazimierz (4) – Termy Ner II Poddębice (1) 2-8

    mecz nr. 35 Orlik Sobień (10) – Grom Powodów (7) 2-2

    mecz nr. 36 Sazan Pęczniew (1) – Struga Dobieszków (3) 2-2

  2. mecz nr. 30 Termy Ner Poddębice(2) – Ceramika Opoczno(14) 3-0
    mecz nr. 31 Termy Uniejów(11) – Widzew II Łódź(8) 1-2
    mecz nr. 32 GLKS Sarnów/Dalików(14) – PTC Pabianice(7) 1-3
    mecz nr. 33 Tęcza Brodnia(1) – Pisia Zygry(8) 5-1
    mecz nr. 34 Orzeł Kazimierz(4) – Termy Ner II Poddębice(1) 2-5
    mecz nr. 35 Orlik Sobień(10) – Grom Powodów(7) 0-1
    mecz nr. 36 Sazan Pęczniew(1) – Struga Dobieszków(3) 2-1

  3. mecz nr. 30 Termy Ner Poddębice (2) – Ceramika Opoczno (14) 4:2

    mecz nr. 31 Termy Uniejów (11) – Widzew II Łódź (8) 3:3

    mecz nr. 32 GLKS Sarnów/Dalików (14) – PTC Pabianice (7) 3:2

    mecz nr. 33 Tęcza Brodnia (1) – Pisia Zygry (8) 8:1

    mecz nr. 34 Orzeł Kazimierz (4) – Termy Ner II Poddębice (1) 3:5

    mecz nr. 35 Orlik Sobień (10) – Grom Powodów (7) 2:3

    mecz nr. 36 Sazan Pęczniew (1) – Struga Dobieszków (3) 3:1

  4. mecz nr. 30 Termy Ner Poddębice (2) – Ceramika Opoczno (14) 3:0
    mecz nr. 31 Termy Uniejów (11) – Widzew II Łódź (8) 1:4
    mecz nr. 32 GLKS Sarnów/Dalików (14) – PTC Pabianice (7) 0:2
    mecz nr. 33 Tęcza Brodnia (1) – Pisia Zygry (8) 4:2
    mecz nr. 34 Orzeł Kazimierz (4) – Termy Ner II Poddębice (1) 1:5
    mecz nr. 35 Orlik Sobień (10) – Grom Powodów (7) 2:5
    mecz nr. 36 Sazan Pęczniew (1) – Struga Dobieszków (3) 3:1

  5. mecz nr. 30 Termy Ner Poddębice (2) – Ceramika Opoczno (14)5:1

    mecz nr. 31 Termy Uniejów (11) – Widzew II Łódź (8)1:4

    mecz nr. 32 GLKS Sarnów/Dalików (14) – PTC Pabianice (7)2:1

    mecz nr. 33 Tęcza Brodnia (1) – Pisia Zygry (8)6:1

    mecz nr. 34 Orzeł Kazimierz (4) – Termy Ner II Poddębice (1)1:6

    mecz nr. 35 Orlik Sobień (10) – Grom Powodów (7)1:1

    mecz nr. 36 Sazan Pęczniew (1) – Struga Dobieszków (3)2:2

  6. mecz nr. 30 Termy Ner Poddębice (2) – Ceramika Opoczno (14) 5:2
    mecz nr. 31 Termy Uniejów (11) – Widzew II Łódź (8) 3:1
    mecz nr. 32 GLKS Sarnów/Dalików (14) – PTC Pabianice (7) 2:1
    mecz nr. 33 Tęcza Brodnia (1) – Pisia Zygry (8)1:2
    mecz nr. 34 Orzeł Kazimierz (4) – Termy Ner II Poddębice (1) 3:4
    mecz nr. 35 Orlik Sobień (10) – Grom Powodów (7) 2:4
    mecz nr. 36 Sazan Pęczniew (1) – Struga Dobieszków (3) 2:1

  7. mecz nr. 30 Termy Ner Poddębice (2) – Ceramika Opoczno (14) 4:0
    mecz nr. 31 Termy Uniejów (11) – Widzew II Łódź (8) 1:3
    mecz nr. 32 GLKS Sarnów/Dalików (14) – PTC Pabianice (7) 1:0
    mecz nr. 33 Tęcza Brodnia (1) – Pisia Zygry (8) 4:0
    mecz nr. 34 Orzeł Kazimierz (4) – Termy Ner II Poddębice (1) 2:4
    mecz nr. 35 Orlik Sobień (10) – Grom Powodów (7) 1;2
    mecz nr. 36 Sazan Pęczniew (1) – Struga Dobieszków (3)2:1

  8. mecz nr. 30 Termy Ner Poddębice (2) – Ceramika Opoczno (14) 3:0

    mecz nr. 31 Termy Uniejów (11) – Widzew II Łódź (8) 0:2

    mecz nr. 32 GLKS Sarnów/Dalików (14) – PTC Pabianice (7) 0:2

    mecz nr. 33 Tęcza Brodnia (1) – Pisia Zygry (8) 4:1

    mecz nr. 34 Orzeł Kazimierz (4) – Termy Ner II Poddębice (1) 0:5

    mecz nr. 35 Orlik Sobień (10) – Grom Powodów (7) 1:3

    mecz nr. 36 Sazan Pęczniew (1) – Struga Dobieszków (3) 3:1

  9. mecz nr. 30 Termy Ner Poddębice (2) – Ceramika Opoczno (14)5:1

    mecz nr. 31 Termy Uniejów (11) – Widzew II Łódź (8)0:3

    mecz nr. 32 GLKS Sarnów/Dalików (14) – PTC Pabianice (7)1:3

    mecz nr. 33 Tęcza Brodnia (1) – Pisia Zygry (8)7:1

    mecz nr. 34 Orzeł Kazimierz (4) – Termy Ner II Poddębice (1)2:8

    mecz nr. 35 Orlik Sobień (10) – Grom Powodów (7)2:1

    mecz nr. 36 Sazan Pęczniew (1) – Struga Dobieszków (3)4:1
    Odpowiedz

ZOSTAW ODPOWIEDŹ