W Głownie mecz o mistrza – w Rzgowie o życie

8
66
views

 

 

 

IV liga – XXXIII kolejka

8 CZERWCA (PIĄTEK) GODZ. 18:30 BYCZYNA

Termy Ner Poddębice (2) – KS Paradyż (8)

obsada sędziowska: Michał Dzwonkowski (WS Piotrków)

pozostałe mecze:

(piątek – 8 czerwca)
18:00 – Unia Skierniewice – KS Sand Bus Kutno – Michał Dzwonkowski (WS Piotrków)
18:00 – Omega Kleszczów – LKS Kwiatkowice – WS Łódź
(sobota – 9 czerwca)
17:00 – Włókniarz Zelów – Warta Działoszyn – Adam Dolny (WS Łódź)
17:00 – Pilica Przedbórz – Stal Niewiadów – Dawid Grzelak (WS Sieradz)
17:00 – Pelikan II Łowicz – Orkan Buczek – Kamil Krasnopolski (WS Łódź)
17:00 – MKP-Boruta Zgierz – Zjednoczeni Stryków – Tomasz Majkowski (WS Sieradz)
17:00 – Zawisza Pajęczno – PGE GKS II Bełchatów – Mariusz Lewandowski (WS Skierniewice)

 

 

Klasa okręgowa – XXIX kolejka

9 CZERWCA (SOBOTA) GODZ. 17:00 RZGÓW

Zawisza Rzgów (2) – GLKS Sarnów/Dalików (13)

obsada sędziowska: Kaźmierczak P., Banaszkiewicz A., Gradecki W.

 

 

Sieradza klasa „A” grupa II- XXIX kolejka

10 CZERWCA (NIEDZIELA) GODZ. 17:00 ZYGRY

Pisia Zygry (7) – Pamapol-Hetman Rusiec (6)

 

 

Klasa „B” grupa II – XXI kolejka

10 CZERWCA (NIEDZIELA) GODZ. 11:30 WARTKOWICE

Grom Powodów (6) – Start Szczawin (11)

obsada sędziowska: Wolski B.

 

10 CZERWCA (NIEDZIELA) GODZ. 12:00 BYCZYNA

Termy Ner II Poddębice (2) – LKS Dąbrówka (5)

obsada sędziowska: Frątczak K

 

 

Klasa „B” grupa III – XXI kolejka

10 CZERWCA (NIEDZIELA) GODZ. 11:00 GŁOWNO

KS OSP ISKRA Głowno (2) – Sazan Pęczniew (1)

obsada sędziowska: Czerwieniec K.

 

 

LIGI JUNIORSKIE

 

II liga wojewódzka C1 Trampkarz (RW)

9 CZERWCA (SOBOTA) GODZ. 11:00 OPOCZNO

Ceramika Opoczno (1) – Termy Ner Poddębice (4)

obsada sędziowska: WS Piotrków

 

 

Łódź: E1 Orlik Grupa 5 (RW)

10 CZERWCA (NIEDZIELA) GODZ. 11:00 UNIEJÓW

Termy Uniejów (2) – Róża Kutno (1)

obsada sędziowska: Koćwin T.

 

 

LIGA TYPERÓW

mecz nr. 75 Termy Ner Poddębice (2) – KS Paradyż (8)

mecz nr. 76 Zawisza Rzgów (2) – GLKS Sarnów/Dalików (13)

mecz nr. 77 Pisia Zygry (7) – Pamapol-Hetman Rusiec (6)

mecz nr. 78 Grom Powodów (6) – Start Szczawin (11)

mecz nr. 79 Termy Ner Poddębice (2) – LKS Dąbrówka (5)

mecz nr. 80 KS OSP ISKRA Głowno (2) – Sazan Pęczniew (1)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

8 KOMENTARZE

  1. mecz nr. 75 Termy Ner Poddębice (2) – KS Paradyż (8) 2-2

    mecz nr. 76 Zawisza Rzgów (2) – GLKS Sarnów/Dalików (13) 3-1

    mecz nr. 77 Pisia Zygry (7) – Pamapol-Hetman Rusiec (6) 2-3

    mecz nr. 78 Grom Powodów (6) – Start Szczawin (11) 4-2

    mecz nr. 79 Termy Ner Poddębice (2) – LKS Dąbrówka (5) 5-2

    mecz nr. 80 KS OSP ISKRA Głowno (2) – Sazan Pęczniew (1) 3-2

  2. mecz nr. 75 Termy Ner Poddębice (2) – KS Paradyż (8) 2-1
    mecz nr. 76 Zawisza Rzgów (2) – GLKS Sarnów/Dalików (13) 3-1
    mecz nr. 77 Pisia Zygry (7) – Pamapol-Hetman Rusiec (6) 4-2
    mecz nr. 78 Grom Powodów (6) – Start Szczawin (11) 3-2
    mecz nr. 79 Termy Ner Poddębice (2) – LKS Dąbrówka (5) 5-0
    mecz nr. 80 KS OSP ISKRA Głowno (2) – Sazan Pęczniew (1) 1-1

  3. mecz nr. 75 Termy Ner Poddębice (2) – KS Paradyż (8) 3-2
    mecz nr. 76 Zawisza Rzgów (2) – GLKS Sarnów/Dalików (13) 4-2
    mecz nr. 77 Pisia Zygry (7) – Pamapol-Hetman Rusiec (6) 3-1
    mecz nr. 78 Grom Powodów (6) – Start Szczawin (11) 4-2
    mecz nr. 79 Termy Ner Poddębice (2) – LKS Dąbrówka (5) 6-1
    mecz nr. 80 KS OSP ISKRA Głowno (2) – Sazan Pęczniew (1) 2-1

  4. mecz nr. 75 Termy Ner Poddębice (2) – KS Paradyż (8) 2-1
    mecz nr. 76 Zawisza Rzgów (2) – GLKS Sarnów/Dalików (13) 3:1
    mecz nr. 77 Pisia Zygry (7) – Pamapol-Hetman Rusiec (6) 3:2
    mecz nr. 78 Grom Powodów (6) – Start Szczawin (11) 4:2
    mecz nr. 79 Termy Ner Poddębice (2) – LKS Dąbrówka (5) 5:1
    mecz nr. 80 KS OSP ISKRA Głowno (2) – Sazan Pęczniew (1) 1:2

  5. mecz nr. 75 Termy Ner Poddębice (2) – KS Paradyż (8) 3:2

    mecz nr. 76 Zawisza Rzgów (2) – GLKS Sarnów/Dalików (13) 6:1

    mecz nr. 77 Pisia Zygry (7) – Pamapol-Hetman Rusiec (6) 4:2

    mecz nr. 78 Grom Powodów (6) – Start Szczawin (11) 3:2

    mecz nr. 79 Termy Ner Poddębice (2) – LKS Dąbrówka (5) 4:1

    mecz nr. 80 KS OSP ISKRA Głowno (2) – Sazan Pęczniew (1) 2:2

  6. mecz nr. 75 Termy Ner Poddębice (2) – KS Paradyż (8) 6:3

    mecz nr. 76 Zawisza Rzgów (2) – GLKS Sarnów/Dalików (13) 0:1

    mecz nr. 77 Pisia Zygry (7) – Pamapol-Hetman Rusiec (6) 5:1

    mecz nr. 78 Grom Powodów (6) – Start Szczawin (11) 4:1

    mecz nr. 79 Termy Ner Poddębice (2) – LKS Dąbrówka (5) 6:1

    mecz nr. 80 KS OSP ISKRA Głowno (2) – Sazan Pęczniew (1) 1:2

  7. mecz nr. 76 Zawisza Rzgów (2) – GLKS Sarnów/Dalików (13) 4:0
    mecz nr. 77 Pisia Zygry (7) – Pamapol-Hetman Rusiec (6) 3:1
    mecz nr. 78 Grom Powodów (6) – Start Szczawin (11) 3:0
    mecz nr. 79 Termy Ner Poddębice (2) – LKS Dąbrówka (5) 6:1
    mecz nr. 80 KS OSP ISKRA Głowno (2) – Sazan Pęczniew (1) 2:3

ZOSTAW ODPOWIEDŹ