W Dalikowie mecz o 6 punktów

13
32
views

 

 

 

IV liga – XIII kolejka

20 PAŹDZIERNIKA (PIĄTEK) GODZ. 18:30 BYCZYNA

Termy Ner Poddębice (2) – Warta Działoszyn (3)

obsada sędziowska: Majkowski T. WS Sieradz

 

pozostałe mecze:

(sobota – 21 października)
14:00 – Zawisza Pajęczno – Zjednoczeni Gmina Bełchatów – Mariusz Ślęzak (WS Sieradz)
15:00 – Pilica Przedbórz – LKS Kwiatkowice – Mateusz Janecka (WS Sieradz)
15:00 – Włókniarz Zelów – Unia Skierniewice – Adam Dolny (WS Łódź)
15:00 – Zjednoczeni Stryków – KS Sand Bus Kutno – Paweł Malec (szczebel centralny)
15:00 – MKP-Boruta Zgierz – Stal Niewiadów – Dawid Grzelak (WS Sieradz)
15:30 – Ceramika Opoczno – Omega Kleszczów – Mariusz Lewandowski (WS Skierniewice)
(niedziela – 22 października)
11:15 – Pelikan II Łowicz – PGE GKS II Bełchatów – Michał Dzwonkowski (WS Piotrków Trybunalski)
15:00 – GKS Orkan Buczek – KS Paradyż – Tomasz Lewandowski (WS Piotrków Trybunalski)

 

 

Klasa okręgowa – XII kolejka

20 PAŹDZIERNIK (PIĄTEK) GODZ. 19:00 UNIEJÓW

Termy Uniejów (11) – Zawisza Rzgów (3)

obsada sędziowska: ?

Apetyt rośnie w miarę jedzenia, a po dwóch meczach wygranych przez Termalnych, wszyscy oczekują kolejnych zwycięstw. Tym razem jednak tak łatwo nie będzie, ponieważ do Uniejowa przyjeżdża spadkowicz z IV ligi. Drużyna ze Rzgowa, ma zamiar szybko wrócić do IV ligi i raczej nie wyobraża sobie stracić punkty z drużyną z dołu tabeli. Zawodnicy z Uniejowa uwierzyli w siebie, że mogą punktować i w piątkowym starciu, możemy być pewni ciekawego pojedynku.

 

21 PAŹDZIERNIKA (SOBOTA) GODZ. 15:00 DALIKÓW

GLKS Sarnów/Dalików (12) – Włókniarz Konstantynów (16)

obsada sędziowska: Gawroński K., Rikszajd D., Strulak I.

Ekipa trenera Damiana Gamusa, staje przed bardzo ważnym pojedynkiem wagi ciężkiej. Do Dalikowa przyjeżdża zespół z ostatniego miejsca, ale różnica punktowa między tymi dwiema drużynami to tylko DWA PUNKTY !!!. Włókniarz w każdym meczu walczy do upadłego i nie złożył jeszcze broni przed spadkiem, choć to jest dopiero pierwsza runda i wszystko jest jeszcze możliwe między 10 a 16 pozycją w tabeli. Nasza ekipa, też nie jest w komfortowej sytuacji niestety i w sobotę, żeby zostawić rywala za plecami, musi po prostu wyrwać trzy punkty przeciwnikowi.

 

pozostałe mecze:

(sobota – 21 października)
14:00 – Orzeł Parzęczew – Górnik Łęczyca – Sieracha
15:00 – GKS Bedlno – Stal Głowno – Gawroński
15:00 – LKS Rosanów – Widzew II Łódź – Wiśniewski
15:00 – PTC Pabianice – Andrespolia Wiśniowa Góra – Przybysz
(niedziela – 22 października)
12:30 – ŁKS II Łódź – UKS SMS Łódź – Przytuła
15:00 – Sokół II Aleksandrów – Włókniarz Pabianice – Michniewicz

 

 

Sieradzka klasa „A” grupa II – XI kolejka

22 PAŹDZIERNIKA (NIEDZIELA) GODZ. 15:00 ZYGRY

Pisia Zygry (8) – LKS Socha (16)

Przed zawodnika z Zygier pojedynek z ekipą, która dobrze się bawi w A klasie. Zawodników z Sochy w dziesięciu pojedynkach wszyscy zlali (bramki 6:52) do tego stopnia, że zainteresowani czekają kiedy pierwszy raz nie pojadą na mecz, bo im się odechce. W Zygrach obstawiają, że może to być właśnie ich pierwszy walkower, ale jednak jeśli przyjadą, to obowiązkiem naszego zespołu będzie pewne ogranie autsajdera. Typerów od razu uprzedzamy, że walkowery nie są brane pod uwagę !!!

 

 

Klasa „B” grupa II – VIII kolejka

22 PAŹDZIERNIKA (NIEDZIELA) GODZ. 11:00 DĄBRÓWKA-SOWICE

LKS Dąbrówka (6) – Grom Powodów (9)

obsada sędziowska: Szymczyk P.

Grom Powodów po wielkiej niespodziance jakim było pokonanie lidera tabeli dwa tygodnie temu, niestety w poprzedniej kolejce, przeciwnicy sprowadzili naszą ekipę na ziemię, pokonując zawodników z Powodowa 5:2. Kolejne spotkanie Gromu na wyjeździe ze spadkowiczem z A klasy, który chce dalej walczyć o awans, więc przed naszą ekipą, ciężkie zadanie, żeby się odbudować i zdobyć punkty.

 

22 PAŹDZIERNIKA (NIEDZIELA) GODZ. 15:30 BYCZYNA

Termy Ner II Poddębice (1) – Kanarki Małachowice (4)

obsada sędziowska: Twardowski R.

 

pozostałe mecze:

(niedziela – 22 października)
11:00 – Start Szczawin – KAS Konstantynów – Łukasik
11:00 – Sokół Lutomiersk – LKS Modlna – Łuczak
11:00 – Santos Czerchów – Orlik Sobień – Lota
13:00 – Orzeł Wróblew – Orzeł Kazimierz – Gatkowski

 

 

Klasa „B” grupa III – VIII kolejka

22 PAŹDZIERNIKA (NIEDZIELA) GODZ. 14:00 PĘCZNIEW

Sazan Pęczniew (2) – LKS Gieczno (12)

obsada sędziowska: Frątczak K.

Na drodze rozpędzonego vice lidera, staje ostatnia ekipa w tabeli. Sazan u siebie w tej rundzie nie ma zamiaru tracić punktów i niedzielne spotkanie, będzie dla kibiców ciekawym pojedynkiem, gdzie padnie na pewno dużo goli … ale w jedną tylko bramkę.

 

pozostałe mecze:

(sobota – 21 października)
16:00 – Krośniewianka Krośniewice – KS Żychlin – Stokwiszewski
(niedziela – 22 października)
14:00 – GKS Byszew – KP Byszewy – Walczak
14:00 – Struga Dobieszków – Błękitni Ciosny – Kłys
15:00 – Olimpia Oporów – Iskra Głowno – Stokwiszewki
16:00 – Sokół Popów – Iskra Góra św. Małgorzaty – Szadkowski

 

 

 

LIGI JUNIORSKIE

 

II liga wojewódzka C1 Trampkarz

22 PAŹDZIERNIKA (NIEDZIELA) GODZ. 11:00 BYCZYNA

Termy Ner Poddębice (5) – MULKS Łask (6)

obsada sędziowska: Lesiak M.

 

 

B1 Junior Młodszy

22 PAŹDZIERNIKA (NIEDZIELA) GODZ. 18:00 ŁÓDŹ-POLESIE

ŁKS Łódź (5) – Termy Uniejów (2)

obsada sędziowska: Bednarski G.

 

 

D1 Młodzik Grupa IV

21 PAŹDZIERNIKA (SOBOTA) GODZ. 11:00 ŁĘCZYCA

Górnik Łęczyca (4) – Termy Uniejów (3)

obsada sędziowska: Niemiec P.

 

 

D2 Młodzik Grupa I

21 PAŹDZIERNIKA (SOBOTA) GODZ. 15:00 BYCZYNA

Termy Ner Poddębice (4) – LKS Świnice Warckie (10)

obsada sędziowska: Frątczak K.

 

 

E1 Orlik grupa VI

22 PAŹDZIERNIKA (NIEDZIELA) GODZ. 13:00 UNIEJÓW

Termy Uniejów (5) – GKS Bedlno (12)

obsada sędziowska: Góra K.

 

 

E2 Orlik Grupa II

22 PAŹDZIERNIKA (NIEDZIELA) GODZ. 13:30 KONSTANTYNÓW ŁÓDZKI

Włókniarz Konstantynów Ł. (9) – Termy Ner Poddębice (7)

obsada sędziowska: Toborek A.

 

 

 

LIGA TYPERA

mecz nr. 64 Termy Ner Poddębice (2) – Warta Działoszyn (3)

mecz nr. 65 Termy Uniejów (11) – Zawisza Rzgów (3)

mecz nr. 66 GLKS Sarnów/Dalików (12) – Włókniarz Konstantynów (16)

mecz nr. 67 Pisia Zygry (8) – LKS Socha (16)

mecz nr. 68 LKS Dąbrówka (6) – Grom Powodów (9)

mecz nr. 69 Termy Ner II Poddębice (1) – Kanarki Małachowice (4)

mecz nr. 70 Sazan Pęczniew (2) – LKS Gieczno (12)

 

 

 

 

 

 

 

 

13 KOMENTARZE

  1. mecz nr. 64 Termy Ner Poddębice(2) – Warta Działoszyn(3) 1:1
    mecz nr. 65 Termy Uniejów(11) – Zawisza Rzgów(3) 1:3
    mecz nr. 66 GLKS Sarnów/Dalików(12) – Włókniarz Konstantynów(16) 3:1
    mecz nr. 67 Pisia Zygry(8) – LKS Socha(16) 3:2
    mecz nr. 68 LKS Dąbrówka(6) – Grom Powodów(9) 4:1
    mecz nr. 69 Termy Ner II Poddębice(1) – Kanarki Małachowice(4) 4:1
    mecz nr. 70 Sazan Pęczniew(2) – LKS Gieczno(12) 6:0

  2. mecz nr. 64 Termy Ner Poddębice (2) – Warta Działoszyn (3) 1:1
    mecz nr. 65 Termy Uniejów (11) – Zawisza Rzgów (3) 1:4
    mecz nr. 66 GLKS Sarnów/Dalików (12) – Włókniarz Konstantynów (16) 3:1
    mecz nr. 67 Pisia Zygry (8) – LKS Socha (16) 3:1
    mecz nr. 68 LKS Dąbrówka (6) – Grom Powodów (9) 2:0
    mecz nr. 69 Termy Ner II Poddębice (1) – Kanarki Małachowice (4) 5:1
    mecz nr. 70 Sazan Pęczniew (2) – LKS Gieczno (12) 4:2

  3. mecz nr. 64 Termy Ner Poddębice (2) – Warta Działoszyn (3)0:1

    mecz nr. 65 Termy Uniejów (11) – Zawisza Rzgów (3)2:5

    mecz nr. 66 GLKS Sarnów/Dalików (12) – Włókniarz Konstantynów (16) 5:2

    mecz nr. 67 Pisia Zygry (8) – LKS Socha (16) 7:1

    mecz nr. 68 LKS Dąbrówka (6) – Grom Powodów (9)2:2

    mecz nr. 69 Termy Ner II Poddębice (1) – Kanarki Małachowice (4)6:1

    mecz nr. 70 Sazan Pęczniew (2) – LKS Gieczno (12)7:2

  4. mecz nr. 64 Termy Ner Poddębice (2) – Warta Działoszyn (3) 1:1
    mecz nr. 65 Termy Uniejów (11) – Zawisza Rzgów (3) 1:4
    mecz nr. 66 GLKS Sarnów/Dalików (12) – Włókniarz Konstantynów (16) 2:1
    mecz nr. 67 Pisia Zygry (8) – LKS Socha (16) 4:0
    mecz nr. 68 LKS Dąbrówka (6) – Grom Powodów (9)
    mecz nr. 69 Termy Ner II Poddębice (1) – Kanarki Małachowice (4) 6:1
    mecz nr. 70 Sazan Pęczniew (2) – LKS Gieczno (12) 5:0

  5. mecz nr. 64 Termy Ner Poddębice (2) – Warta Działoszyn (3) 2:1
    mecz nr. 65 Termy Uniejów (11) – Zawisza Rzgów (3) 4:2
    mecz nr. 66 GLKS Sarnów/Dalików (12) – Włókniarz Konstantynów (16) 4:1
    mecz nr. 67 Pisia Zygry (8) – LKS Socha (16) 4:1
    mecz nr. 68 LKS Dąbrówka (6) – Grom Powodów (9) 1:2
    mecz nr. 69 Termy Ner II Poddębice (1) – Kanarki Małachowice (4) 3:1
    mecz nr. 70 Sazan Pęczniew (2) – LKS Gieczno (12) 3:1

  6. mecz nr. 64 Termy Ner Poddębice (2) – Warta Działoszyn (3) 2:1
    mecz nr. 65 Termy Uniejów (11) – Zawisza Rzgów (3) 1:3
    mecz nr. 66 GLKS Sarnów/Dalików (12) – Włókniarz Konstantynów (16) 2:0
    mecz nr. 67 Pisia Zygry (8) – LKS Socha (16) 4:0
    mecz nr. 68 LKS Dąbrówka (6) – Grom Powodów (9) 4:2
    mecz nr. 69 Termy Ner II Poddębice (1) – Kanarki Małachowice (4) 5:1
    mecz nr. 70 Sazan Pęczniew (2) – LKS Gieczno (12) 7:0

  7. mecz nr. 64 Termy Ner Poddębice (2) – Warta Działoszyn (3) 1-0
    mecz nr. 65 Termy Uniejów (11) – Zawisza Rzgów (3) 2-4
    mecz nr. 66 GLKS Sarnów/Dalików (12) – Włókniarz Konstantynów (16) 4-1
    mecz nr. 67 Pisia Zygry (8) – LKS Socha (16) 5-1
    mecz nr. 68 LKS Dąbrówka (6) – Grom Powodów (9) 2-0
    mecz nr. 69 Termy Ner II Poddębice (1) – Kanarki Małachowice (4) 7-3
    mecz nr. 70 Sazan Pęczniew (2) – LKS Gieczno (12) 5-0

  8. mecz nr. 66 GLKS Sarnów/Dalików(12) – Włókniarz Konstantynów(16) 4:1
    mecz nr. 67 Pisia Zygry(8) – LKS Socha(16) 5:1
    mecz nr. 68 LKS Dąbrówka(6) – Grom Powodów(9) 4:1
    mecz nr. 69 Termy Ner II Poddębice(1) – Kanarki Małachowice(4) 5:2
    mecz nr. 70 Sazan Pęczniew(2) – LKS Gieczno(12) 4:0

  9. mecz nr. 66 GLKS Sarnów/Dalików (12) – Włókniarz Konstantynów (16) 4:1
    mecz nr. 67 Pisia Zygry (8) – LKS Socha (16) 7:1
    mecz nr. 68 LKS Dąbrówka (6) – Grom Powodów (9) 3:1
    mecz nr. 69 Termy Ner II Poddębice (1) – Kanarki Małachowice (4) 6:2
    mecz nr. 70 Sazan Pęczniew (2) – LKS Gieczno (1 5:1

ZOSTAW ODPOWIEDŹ