W Dalikowie grają o lidera

0
33
views

sarnow..

 

 

 

 

CZY NER PODNIESIE SIĘ Z KOLAN ?

III liga – X kolejka

26 września (sobota) godz. 16:00 Byczyna

LKS Termy Ner Poddębice (16) – Błękitni Raciąż (11)

obsada sędziowska: Michał Borkowski (WS Radom)

 

pozostałe mecze:

(sobota – 26 września)
14:00 – Warta Sieradz – Pilica Białobrzegi – Patryk Adamczyk (WS Łódź)
16:00 – Ursus Warszawa – Sokół Aleksandrów – Piotr Rzucidło (WS Warszawa)
16:00 – Warta Działoszyn – Oskar Przysucha – Michał Grocki (WS Warszawa)
16:00 – Świt Nowy Dwór Maz. – Energia Kozienice – Przemysław Malinowski (WS Warszawa)
19:00 – Polonia Warszawa – Lechia Tomaszów – Rafał Michalak (WS Skierniewice)
(niedziela – 27 września)
11:00 – Legia II Warszawa – Start Otwock – Tomasz Skopiński (WS Skierniewice)
11:15 – Pelikan Łowicz – ŁKS Łódź – Kamil Kardacki (WS Łódź)
19:00 – Broń Radom – Pogoń Grodzisk Maz. – Krzysztof Mandes (WS Warszawa)

 

 

GORĄCY MECZ W ŁĘCZYCY

klasa okręgowa – VIII kolejka

26 września (sobota) godz. 16:00 Łęczyca

Górnik Łęczyca (8) – MGLKS Termy Uniejów (3)

obsada sędziowska: M. Anielak, Sz. Jarocki, S. Felczak

 

pozostałe mecze:

(sobota – 26 września)
15:00 – KS Sand Bus Kutno – PTC Pabinice – J. Różycki, P. Zasadziak, D. Gamus
16:00 – Włókniarz Konstantynów – LZS Justynów – A. Dolny, P. Binczyk, K. Gruszczyński
16:00 – GLKS Dłutów – Zawisza II Rzgów – K. Krasnopolski, A. Siejka, K. Musiał
16:00 – MKS Tuszyn – Sokół II Aleksandrów – B. Pietrzak, M. Paraszkiewicz, P. Król
16:00 – Włókniarz Pabianice – Ostrovia Ostrowy – R. Graczyk, Ł. Majchrzak, J. Bernacik
16:00 – Orzeł Parzęczew – Start Brzeziny – S. Modliński, D. Mikła, M. Rogala
16:30 – KKS Koluszki – Start Łódź – B. Prokop, D. Drużyński, A. Faliszewski

 

 

SARNÓW STAJE PRZED SZANSĄ DOGONIENIA LIDERA

klasa „A” grupa II – VI kolejka

26 września (sobota) godz. 16:00 Dalików

GLKS Sarnów/Dalików (3) – MKP Boruta II Zgierz (2)

obsada sędziowska: G. Bednarski, K. Modrzejewski, B. Grzywacz

 

pozostałe mecze:

(sobota – 26 września)
16:00 – Sport Perfect Łódź – LKS Kalonka – C. Guzelaydin, R. Kafarski, M. Lesiak
(niedziela – 27 września)
11:00 – Zjednoczeni II Stryków – Huragan Swędów – P. Pskit, B. Nowicki, Ł. Siercha
11:00 – UKS SMS Łódź – Orlik Sobień – Sz. Przytuła, M. Karolak, B. Banasiak
14:00 – KS Gozdów – LKS Dąbrówka – P. Adamczyk, P. Szymczyk, P. Jankowski
15:00 – Orzeł II Parzęczew – Kobra Leźnica Wielka – K. Rutkowski, K. Walczak, R. Graczyk
16:00 – Błękitni Dmosin – Kotan Ozorków – K. Gawroński, R. Mijas, D. Piasecki

 

 

NIEPOKONANA BZURA PRZYJEŻDŻA DO CIĘŻKOWA

klasa „A” grupa III – V kolejka

27 września (sobota) godz. 14:00 Ciężków

LKS Sazan Pęczniew (5) – Bzura Młogoszyn (2)

obsada sędziowska: K. Modrzejewski, A. Dolny, P. Zasadziak

 

pozostałe mecze:

(sobota – 26 września)
16:00 – Krośniewianka Krośniewice – Bzura Ozorków – Sz. Michniewicz, B. Pyciarz, B. Giewisz
17:00 – Witonianka Witonia – Iskra Góra Św. Małgorzaty – Ł. Siercha, Sz. Przytuła, J. Lipczyński
17:00 – Magnat Sierpów – GKS Bedlno – M. Jarnutowski, M. Pionko, A. Mrozek
(niedziela – 27 września)
14:00 – Zryw Śliwniki – Malina Piątek – M. Zdziaszek, P. Bednarek, B. Gniewisz
14:00 – Sazan Pęczniew – Bzura Młogoszyn – K. Modrzejewski, A. Dolny, P. Zasadziak
16:00 – Victoria Grabów – LKS Świnice Warckie – M. Kujawski, B. Nowicki, M. Pionko

 

 

OSTATNI MECZ PISI ?

sieradzka klasa „A” grupa II – IX kolejka

27 września (niedziela) godz. 16:00 Ustków

UKS Ustków (5) – GLKS Pisia Zygry (7)

obsada sędziowska: R. Iwankiewicz, F. Dobosiewicz

 

pozostałe mecze:

(sobota – 26 września)
16:00 – Victoria Szadek – Unia Sieradz-Męka – T. Szala, T. Chomiszczak, R. Baranowski
(niedziela – 27 września)
12:00 – Amatorzy Zapolice – LGKS Charłupia Mała – M. Tądel, J. Raniszewski, D. Buś
14:30 – TS Gruszczyce – Złoczewia Złoczew – J. Grenda, K. Lipka, T. Chomiszczak
16:00 – TS Janiszewice – Iskra Stolec – T. Pastusiak, J. Jędrasiak
16:00 – Pogoń Zduńska Wola – MULKS Łask – M. Janecka, R. Felcenloben, K. Gawłowski
16:00 – Ostrowia Ostrówek – Płomień Dzigorzew – B. Mistygacz, M. Wojtal, K. Zięterski
16:00 – Sokół Goszczanów – Tęcza Brodnia – K. Wdowiak, D. Buś, R. Ubycha
Pauzuje: LZS Rębieskie

 

 

GROM WYJEŻDŻA NA TRUDNY MECZ DO BENIAMINKA

klasa „B” grupa III – V kolejka

26 września (sobota) godz. 16:30 Zgierz

Włókniarz Zgierz (5) – LKS Grom Powodów (6)

obsada sędziowska: J. Tyluś

 

pozostałe mecze:

(sobota – 26 września)
16:30 – MKS Mianów – LKS II Rosanów – P. Krzemiński
(niedziela – 27 września)
11:00 – Orzeł Wróblew – Kanarki Małachowice – P. Szadkowski
11:00 – LKS Cedrowice – Sokół Skromnica – A. Faliszewski
11:00 – Santos Czerchów – LKS Modlna – O. Nazarczyk

 

 

 

Poprzedni artykułNer stacza się na dno …
Następny artykułNiemoc trwa …
UDOSTĘPNIJ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ