W Byczynie – DERBY !!! W Dalikowie mecz o życie.

9
34
views

 

 

 

 

IV liga – XXXII kolejka

3 CZERWCA (NIEDZIELA) GODZ. 12:00 BEŁCHATÓW

GKS II Bełchatów (15) – Termy Ner Poddębice (2)

obsada sędziowska: Lewandowski M. WS Skierniewic

Trzeba być chyba wróżką, żeby trafić wynik tego spotkania. Poddębiczanie grają o nic, a druga drużyna z Bełchatowa, ma jeszcze szansę na utrzymanie, ale musi GKS wygrać wszystkie pozostałe pojedynki.

 

pozostałe mecze:

(sobota – 2 czerwca)
15:00 – Unia Skierniewice – Omega Kleszczów – sędzia z obsady CORE
16:00 – Zjednoczeni Stryków – Pelikan II Łowicz – Albert Różycki (obsada centralna)
16:00 – KS Sand Bus Kutno – GKS Orkan Buczek – Wojciech Kretek (WS Piotrków)
17:00 – Warta Działoszyn – Pilica Przedbórz – Tomasz Lewandowski (WS Piotrków)
17:00 – Stal Niewiadów – Zawisza Pajęczno – Konrad Gawroński (WS Łódź)
(niedziela – 3 czerwca)
12:00 – PGE GKS II Bełchatów – Termy Ner Poddębice – Mariusz Lewandowski (WS Skierniewice)
17:00 – LKS Kwiatkowice – Ceramika Opoczno – Szymon Gaca (WS Skierniewice)

 

 

Klasa okręgowa – XXVIII kolejka

1 CZERWCA (PIĄTEK) GODZ. 19:00 UNIEJÓW

Termy Uniejów (11) – UKS SMS Łódź (9)

Termy od meczu w którym zapewnili sobie utrzymanie, przestali grać w piłkę nożną. Ten mecz jest bez celu, ale może warto by zagrać dla kibiców ?

 

2 CZERWCA (SOBOTA) GODZ. 17:00 DALIKÓW

GLKS Sarnów/Dalików (13) – Włókniarz Pabianice (15)

obsada sędziowska: Faliszewski A., Balwierz A., Król B.

Pierwszy mecz prawdy nasza ekipa oblała w poprzedniej kolejce, przegrywając z ostatnią drużyną w tabeli w Konstantynowie Łódzkim z Włókniarzem. Przed drużyną z Sarnowa i Dalikowa, kolejny mecz prawdy i tym razem już nie może być wpadki, bo może to się skończyć pożegnaniem z klasą okręgową.

 

 

Sieradzka klasa „A” grupa II – XXVIII kolejka

2 CZERWCA (SOBOTA) GODZ. 17:00 ZAPOLICE

Amatorzy Zapolice (15) – Pisia Zygry (7)

W czwartek Pisia Zygry grała zaległe spotkanie w Pyszkowie ze spadkowiczem już z klasy A  do B i niestety zawodnicy z Zygier zaliczyli wpadkę, przegrywając 3:2. W sobotę Pisia jedzie do kolejnego spadkowicza i tym razem mamy nadzieję, że nasza ekipa wróci na tarczy.

 

 

Klasa „B: grupa II – XX kolejka

2 CZERWCA (SOBOTA) GODZ. 15:00 BYCZYNA

Termy Ner II Poddębice (2) – Grom Powodów (6)

obsada sędziowska: Grzywacz B.

Przed nami drugi pojedynek derbowy w tej rundzie w naszym powiecie. Tym razem obejrzymy w Byczynie spotkanie na poziomie B klasy, ale na pewno możemy się spodziewać, że mecz będzie na wyższym poziomie, bo derby rządzą się swoimi prawami. Mamy także nadzieję, że ten pojedynek obejrzy rekordowa ilość kibiców, którzy będą dopingować swoim zawodnikom oraz drużynom. To spotkanie nie ma już żadnego celu, Termy Ner II już awansowały do klasy A, a Grom nie spadnie w tabeli niżej nić 7 pozycja, dodać trzeba, że dla drużyny z Powodowa, jest to jednak sukces.

 

 

Klasa „B” grupa III – XX kolejka

3 CZERWCA (NIEDZIELA) GODZ. 11:00 PĘCZNIEW

Sazan Pęczniew (1) – KS Żychlin (5)

obsada sędziowska: Biś K.

Niedzielne zwycięstwo z KS Żychlin, spowoduje że na 99 %, Sazan Pęczniew wraca na swoje miejsce, a więc do A klasy.

 

 

 

LIGI JUNIORSKIE

II liga wojewódzka C1 Trampkarz (RW)

3 CZERWCA (NIEDZIELA) GODZ. 11:00 BYCZYNA

Termy Ner Poddębice (3) – Skalnik Sulejów (6)

obsada sędziowska: Pionko M.

 

 

Łódź: D2 Młodzik Grupa 1

2 CZERWCA (SOBOTA) GODZ. 9:00 ŁÓDŹ

UKS SMS Łódź (1) – Termy Ner Poddębice (7)

obsada sędziowska: Bednarski G.

 

 

Łódź: E1 Orlik Grupa 5 (RW)

2 CZERWCA (SOBOTA) GODZ. 10:00 ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI

Sokół Aleksandrów Łódzki (4) – Termy Uniejów (2)

obsada sędziowska: Michalski B.

 

 

Łódź: E2 Orlik Grupa 4 (RW)

2 CZERWCA (SOBOTA) GODZ. 11:00 BYCZYNA

Termy Ner Poddębice (6) – Orzeł Łódź (3)

obsada sędziowska: Woicki R.

 

 

 

LIGA TYPERÓW

mecz nr. 69 GKS II Bełchatów (15) – Termy Ner Poddębice (2)

mecz nr. 70 Termy Uniejów (11) – UKS SMS Łódź (9)

mecz nr. 71 GLKS Sarnów/Dalików (13) – Włókniarz Pabianice (15)

mecz nr. 72 Amatorzy Zapolice (15) – Pisia Zygry (7)

mecz nr. 73 Termy Ner II Poddębice (2) – Grom Powodów (6)

mecz nr. 74 Sazan Pęczniew (1) – KS Żychlin (5)

 

 

 

 

 

Poprzedni artykułWpadka Pisi
Następny artykułFotorelacja
UDOSTĘPNIJ

9 KOMENTARZE

  1. mecz nr. 69 GKS II Bełchatów (15) – Termy Ner Poddębice (2) 0:2
    mecz nr. 70 Termy Uniejów (11) – UKS SMS Łódź (9) 2:1
    mecz nr. 71 GLKS Sarnów/Dalików (13) – Włókniarz Pabianice (15) 3:1
    mecz nr. 72 Amatorzy Zapolice (15) – Pisia Zygry (7) 1:5
    mecz nr. 73 Termy Ner II Poddębice (2) – Grom Powodów (6) 7:1
    mecz nr. 74 Sazan Pęczniew (1) – KS Żychlin (5) 5:0

  2. mecz nr. 69 GKS II Bełchatów (15) – Termy Ner Poddębice (2) 1:4
    mecz nr. 70 Termy Uniejów (11) – UKS SMS Łódź (9)3:1
    mecz nr. 71 GLKS Sarnów/Dalików (13) – Włókniarz Pabianice (15)3:1
    mecz nr. 72 Amatorzy Zapolice (15) – Pisia Zygry (7) 1:4
    mecz nr. 73 Termy Ner II Poddębice (2) – Grom Powodów (6) 5:0
    mecz nr. 74 Sazan Pęczniew (1) – KS Żychlin (5) 3:0

  3. mecz nr. 69 GKS II Bełchatów (15) – Termy Ner Poddębice (2) 2:2

    mecz nr. 70 Termy Uniejów (11) – UKS SMS Łódź (9) 3:3

    mecz nr. 71 GLKS Sarnów/Dalików (13) – Włókniarz Pabianice (15) 2:1

    mecz nr. 72 Amatorzy Zapolice (15) – Pisia Zygry (7) 1:3

    mecz nr. 73 Termy Ner II Poddębice (2) – Grom Powodów (6) 5:3

    mecz nr. 74 Sazan Pęczniew (1) – KS Żychlin (5) 4:1

  4. mecz nr. 69 GKS II Bełchatów (15) – Termy Ner Poddębice (2) 1:3
    mecz nr. 70 Termy Uniejów (11) – UKS SMS Łódź (9)2:1
    mecz nr. 71 GLKS Sarnów/Dalików (13) – Włókniarz Pabianice (15)2:1
    mecz nr. 72 Amatorzy Zapolice (15) – Pisia Zygry (7) 1:4
    mecz nr. 73 Termy Ner II Poddębice (2) – Grom Powodów (6) 7:0
    mecz nr. 74 Sazan Pęczniew (1) – KS Żychlin (5) 3:1

  5. mecz nr. 69 GKS II Bełchatów (15) – Termy Ner Poddębice (2) 0:3
    mecz nr. 70 Termy Uniejów (11) – UKS SMS Łódź (9) 3:2
    mecz nr. 71 GLKS Sarnów/Dalików (13) – Włókniarz Pabianice (15) 1:1
    mecz nr. 72 Amatorzy Zapolice (15) – Pisia Zygry (7) 0:1
    mecz nr. 73 Termy Ner II Poddębice (2) – Grom Powodów (6) 10:0
    mecz nr. 74 Sazan Pęczniew (1) – KS Żychlin (5) 2:1

  6. mecz nr. 69 GKS II Bełchatów (15) – Termy Ner Poddębice (2) 1-3
    mecz nr. 70 Termy Uniejów (11) – UKS SMS Łódź (9) 3-2
    mecz nr. 71 GLKS Sarnów/Dalików (13) – Włókniarz Pabianice (15) 3-2
    mecz nr. 72 Amatorzy Zapolice (15) – Pisia Zygry (7) 2-5
    mecz nr. 73 Termy Ner II Poddębice (2) – Grom Powodów (6) 7-1
    mecz nr. 74 Sazan Pęczniew (1) – KS Żychlin (5) 3-1

  7. mecz nr. 69 GKS II Bełchatów (15) – Termy Ner Poddębice (2) 1:3
    mecz nr. 70 Termy Uniejów (11) – UKS SMS Łódź (9) 1:3
    mecz nr. 71 GLKS Sarnów/Dalików (13) – Włókniarz Pabianice (15) 3:2
    mecz nr. 72 Amatorzy Zapolice (15) – Pisia Zygry (7) 2:5
    mecz nr. 73 Termy Ner II Poddębice (2) – Grom Powodów (6) 5:2
    mecz nr. 74 Sazan Pęczniew (1) – KS Żychlin (5) 3:1

ZOSTAW ODPOWIEDŹ