Optymistyczny egzamin przed startem …

0
9

SONY DSC

Sokół Aleksandrów (III liga łódzko-mazowiecka) przegrał w Byczynie z Nerem Poddębice (IV liga łódzka) 3:4 (1:1) w swoim ostatnim meczu kontrolnym przed startem nowego sezonu. Pojedynek obu drużyn miał być do końca trzymany w tajemnicy. Sztab szkoleniowy z Aleksandrowa nie chciał nawet zdradzić składu po zakończonym spotkaniu.

Wygląda na to, że trener Michał Bistuła szykuje coś specjalnego na pierwsze spotkanie ligowe z Lechią Tomaszów. Oprócz strzelców bramek dla zielono-białych działacze klubu nie zdradzili nam żadnych szczegółów. W otwarte karty gra natomiast Ner Poddębice. Witold Obarek od pierwszych minut wyselekcjonował pierwszą jedenastkę, która najprawdopodobniej rozpocznie spotkanie inauguracyjne IV ligi z Pilicą Przedbórz.

Na pierwszego gola trzeba było czekać do 36. minuty kiedy Macieja Marciniaka pokonał Łukasz Chojecki. Przed przerwą zdołał wyrównać Joachim Pabjańczyk. Po zmianie stron od mocnego uderzenia rozpoczęli gospodarze, którzy po golach: Igora Świątkiewicza i Krzysztofa Woźniaka wyszli na dwubramkowe prowadzenie. W 64. minucie na 4:1 podwyższył z rzutu karnego Jakub Owczarek. Od tego momentu goście wzięli się za odrabianie strat. Przyjezdni po trafieniach Piotra Szynki i Przemysława Szuberta przegrywali już tylko 3:4, ale nie udało im się doprowadzić do remisu i ostatecznie wrócili do Aleksandrowa na tarczy.

NER PODDĘBICE – SOKÓŁ ALEKSANDRÓW 4-3 (1-1).

Bramki:0-1.Chojecki.Łukasz(36′),1-1.Pabjańczyk.Joachim(43′),2-1.Świątkiewicz.Igor(49′),3-1.Woźniak. Krzysztof(57′),4-1.Owczarek.Jakub(63′-karny),4-2.Szynka.Piotr(78′),4-3.Szubert.Przemysław(90′).

NER:Sokołowicz-Dopierała,Kowalczyk,Stajewski-Jurkowski,Owczarek,Woźniak,Pabjańczyk,Jarczewski-Czekalski,Rachubiński.

na.zmiany.wchodzili:Marciniak-Świątkiewicz,Spychalski,Sobańda,Makowski,Pietrzak.

źródło: LKS Ner Poddębice