Uczeń ograł swojego nauczyciela

0
29
views

 

 

 

 

III EDYCJA

PODDĘBICKA LIGA TENISA ZIEMNEGO

2017′

 

Mistrz I edycji Poddębickiej Ligi Tenisa Ziemnego, nauczyciel tenisa ziemnego Maćka Boczkowskiego, Andrzej Kardaś, uległ swojemu uczniowi. To jest kolej rzeczy, biorąc pod uwagę różnicę wiekową, ale poziom gry jest na wysokim poziomie obu zawodników.

 

Rozegrane mecze:

Dominowski Damian – Błaszczyk Andrzej 2:0 (7:6, 6:3)

Gajdecki Marcin – Mania Szymon 2:1 (6:2 2:6 6:4)

Błaszczyk Andrzej – Janiak Tadeusz 2:0 (6:0 6:0)

Mania Szymon – Misiak Łukasz 2:0 (7:6 6:0)

Gajdecki Marcin – Cichosz Adam 2:0 (6:4 6:2)

Jeziorski Andrzej – Mania Szymon 2:0 (6:2 6:4)

Bartosik Jacek – Galoch Dariusz 2:0 (6:4 6:1)

Bartosik Jacek – Mania Szymon 2:1 (6:2 4:6 6:3)

Błaszczyk Andrzej – Misiak Łukasz 2:0 (6:0 6:1)

Bienias Grzegorz – Twardowski Dariusz 2:0 (6:3 7:6)

Bienias Grzegorz – Bartosik Jacek 2:0 (6:2 6:2)

Mania Szymon – Galoch Dariusz 2:0 (6:1 6:3)

Jeziorski Andrzej – Misiak Łukasz 2:0 (6:0 6:2)

Mania Szymon – Twardowski Dariusz 2:1 (6:1 4:6 6:0)

Twardowski Dariusz – Misiak Łukasz 2:0 (6:1 6:2)

Błaszczyk Andrzej – Ciałkowski Łukasz 2:0 (7:5 6:0)

Bienias Grzegorz – Mania Szymon 2:1 (3:6 6:0 7:5)

Boczkowski Maciej – Bartosik Jacek 2:0 (6:0 6:0)

Boczkowski Maciej – Jeziorski Andrzej 2:0 (6:0 6:0)

Bartosik Jacek – Ciałkowski Łukasz 2:0 (7:5 6:2)

Szymon Mania – Janiak Tadeusz 2:0 (6:1 6:1)

Twardowski Dariusz – Ciałkowski Łukasz 2:0 (6:4 6:4)

Błaszczyk Andrzej – Mania Szymon 2:1 (4:6 6:4 7:5)

Dominowski Damian – Twardowski Dariusz 2:0 (6:4 7:5)

Dominowski Damian – Ciałkowski Łukasz 2:0 (6:3 7:6)

Dominowski Damian – Jeziorski Andrzej 2:1 (6:4 1:6 6:3)

Dominowski Damian – Gajdecki Marcin 2:0 (6:3 6:2)

Dominowski Damian – Mania Szymon 2:1 (6:4 4:6 6:3)

Bienias Grzegorz – Jeziorski Andrzej 2:0 (7:5 7:6)

Boczkowski Maciej – Dominowski Damian 2:0 (6:1 6:0)

Bartosik Jacek – Dominowski Damian 2:0 (6:4 7:5)

Mania Szymon – Ciałkowski Łukasz 2:1 (7:6 4:6 7:6)

Jeziorski Andrzej – Pawlak Marcin 2:1 (5:7 6:2 6:1)

Twardowski Dariusz – Bartosik Jacek 2:1 (6:3 6:7 6:2)

Bienias Grzegorz – Janiak Tadeusz 2:0 (6:0 6:1)

Boczkowski Maciej – Bienias Grzegorz 2:0 (6:1 6:1)

Boczkowski Maciej – Mania Szymon 2:0 (6:0 6:1)

Jeziorski Andrzej – Janiak Tadeusz 2:0 (6:0 6:1)

Błaszczyk Andrzej – Bartosik Jacek 2:1 (3:6 6:3 6:3)

Błaszczyk Andrzej – Jeziorski Andrzej 2:0 (6:2 6:2)

Bartosik Jacek – Jeziorski Andrzej 2:0 (6:3 6:3)

Bartosik Jacek – Janiak Tadeusz 2:0 (6:0 6:1)

Jeziorski Andrzej – Ciałkowski Łukasz 2:0 (6:2 6:2)

Bienias Grzegorz – Ciałkowski Łukasz 2:0 (6:2 6:1)

Ciałkowski Łukasz – Janiak Tadeusz 2:0 (6:0 6:0)

Jeziorski Andrzej – Twardowski Dariusz 2:0 (6:4 6:3)

Dominowski Damian – Cichosz Adam 2:0 (7:6 6:1)

Gosławski Wojciech – Janiak Tadeusz 2:0 (6:4 6:1)

Dominowski Damian – Bienias Grzegorz 2:0 (6:2 6:2)

Dominowski Damian – Gosławski Wojciech 2:0 (6:2 6:4)

Boczkowski Maciej – Ciałkowski Łukasz 2:0 (6:0 6:1)

Jeziorski Andrzej – Gosławski Wojciech 2:0 (6:4 6:2)

Błaszczyk Andrzej – Gosławski Wojciech 2:0 (6:1 6:1)

Błaszczyk Andrzej – Pawlak Marcin 2:0 (6:1 6:3)

Twardowski Dariusz – Janiak Tadeusz 2:0 (6:1 6:2)

Mania Szymon – Cichosz Adam 2:0 (6:0 6:0)

Gajdecki Marcin – Janiak Tadeusz 2:0 (6:1 6:0)

Mania Szymon – Słaboń Maciej 2:0 (6:0 6:1)

Słaboń Maciej – Janiak Tadeusz 2:1 (4:6 6:2 6:3)

Ciałkowski Łukasz – Gosławski Wojciech 2:1 (5:7 6:2 6:4)

Gajdecki Marcin – Gosławski Wojciech 2:1 (6:4 3:6 7:5)

Kardaś Andrzej – Bienias Grzegorz 2:1 (6:0 0:6 7:5)

Kardaś Andrzej – Ciałkowski Łukasz 2:0 (7:6 6:2)

Mania Szymon – Gosławski Wojciech 2:0 (6:2 7:5)

Ciałkowski Łukasz – Gajdecki Marcin 2:0 (6:3 6:1)

Bienias Grzegorz – Błaszczyk Andrzej 2:0 (6:3 6:2)

Kardaś Andrzej – Galoch Dariusz 2:0 (6:3 6:2)

Kardaś Andrzej – Janiak Tadeusz 2:0 (6:1 6:0)

Błaszczyk Andrzej – Twardowski Dariusz 2:0 (6:4 6:2)

Jeziorski Andrzej – Galoch Dariusz 2:0 (6:1 6:3)

Boczkowski Maciej – Kardaś Andrzej 2:0 (6:0 6:1)

Kardaś Andrzej – Gosławski Wojciech 2:1 (3:6 6:1 6:4)

 

 

Tabela:

  1. Mania Szymon . 15 . 27 . (177:148)

  2. Błaszczyk Andrzej . 11 . 25 . (131:74)

  3. Dominowski Damian . 11 . 25 . (127:100)

  4. Jeziorski Andrzej . 13 . 24 . (133:103)

  5. Bienias Grzegorz . 10 . 21 . (108:81)

  6. Boczkowski Maciej . 7 . 21 . (84:6)

  7. Bartosik Jacek . 9 . 19 . (106:96)

  8. Kardaś Andrzej . 6 . 13 . (66:48)

  9. Twardowski Dariusz . 9 . 12 . (92:92)

  10. Gajdecki Marcin . 6 . 10 . (63:58)

  11. Ciałkowski Łukasz . 11 . 9 . (104:134)

  12. Gosławski Wojciech . 8 . 6 . (72:102)

  13. Słaboń Maciej . 2 . 2 . (17:23)

  14. Janiak Tadeusz . 11 . 1 . (26:136)

  15. Pawlak Marcin . 2 . 1 . (14:29)

  16. Galoch Dariusz . 4 . 0 . (18:48)

  17. Cichosz Adam . 3 . 0 . (13:37)

  18. Misiak Łukasz . 4 . 0 . (10:49)

 

Osoba która nie rozegrała jeszcze meczu:

  • Czyżyk Paweł (Poddębice)

 

 

Rywalizacja wstępna (każdy zagra z każdym) zakończona zostanie 31 sierpnia. Wrzesień to miesiąc na który zaplanowane są pojedynki w PLAY-OFF, do których awansuje dwunastu najlepszych tenisistów. Mecze rozgrywane będą na korcie do tenisa ziemnego w Byczynie, ale będzie możliwość rozgrywania także spotkań w Wartkowicach.

 

Punktacja:

3 pkt. zwycięzca 2:0

2 pkt. zwycięzca 2:1

1 pkt. przegrany 1:2

0 pkt. przegrany 0:2

 

Po zakończeniu rozgrywek zasadniczych w grupie (każdy z każdym) najlepsza 12-tka zagra w fazie PLAY-OFF.

Cyferki oznaczają pozycję na której zakończył dany zawodnik rywalizację w grupie.

 

PLAY-OFF

3 września – LOSOWANIE

 

preeliminacje

mecz nr. I. 5 – 11/12

mecz nr. II. 6 – 11/12

mecz nr. III. 7 – 9/10

mecz nr. IV. 8 – 9/10

 

ćwierćfinały

mecz nr. V. 1 – zwycięzca meczu nr. 3/4

mecz nr. VI. 2 – zwycięzca meczu nr. 3/4

mecz nr. VII. 3 – zwycięzca meczu nr. 1/2

mecz nr. VIII. 4 – zwycięzca meczu nr. 1/2

 

półfinały

mecz nr. IX. zwycięzca meczu nr. 5 – zwycięzca meczu nr. 8

mecz nr. X. zwycięzca meczu nr 6 – zwycięzca meczu nr. 7

 

mecz o III miejsce

mecz nr. XI. przegrani meczów nr. 9 i 10

 

FINAŁ

mecz nr. XII. ZWYCIĘZCY MECZÓW nr. 9 i 10

 

 

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ