Tylko Sazan gra jako gospodarz

15
23
views

 

 

 

IV liga – XII kolejka

24 PAŹDZIERNIKA (SOBOTA) GODZ. 15:00 BEŁCHATÓW

Zjednoczeni Bełchatów (18) – Termy Ner Poddębice (3)

obsada sędziowska: Milczarek P. WS Skierniewice

 

pozostałe mecze:

(sobota – 14 października)
15:00 – KS Sand Bus Kutno – Ceramika Opoczno – Tomasz Majkowski (Sieradz)
15:00 – Omega Kleszczów – Włókniarz Zelów – Tomasz Skopiński (Skierniewice)
15:00 – Unia Skierniewice – Pilica Przedbórz – Tomasz Lewandowski (Piotrków)
15:00 – Warta Działoszyn – MKP-Boruta Zgierz – Michał Grocki (Łódź)
15:00 – Stal Niewiadów – Pelikan II Łowicz – Szymon Gaca (Skierniewice)
15:00 – KS Paradyż – Zjednoczeni Stryków – Cezary Białek (Skierniewice)
(niedziela – 15 października)
12:0 – PGE GKS II Bełchatów – GKS Orkan Buczek – Mariusz Ślęzak (Sieradz)
15:00 – LKS Kwiatkowice – Zawisza Pajęczno – Radosław Urbaniak (Łódź)

 

 

Klasa okręgowa – XI kolejka

 

14 PAŹDZIERNIKA (SOBOTA) GODZ. 15:00 ŁĘCZYCA

Górnik Łęczyca (4) – GLKS Sarnów/Dalików (11)

obsada sędziowska: Przybysz K., Pionko M., Walczak R.

Po dwóch wygranych pojedynkach Sarnowa w lidze, czas zmierzyć się z drużyną z czołówki i to na gorącym terenie w Łęczycy. Na pewno Sarnów się nie położy i powalczy o jak najbardziej korzystny wynik, chcąc pewnie podtrzymać dobrą passę.

 

14 PAŹDZIERNIKA (SOBOTA) GODZ. 15:00 PABIANICE

Włókniarz Pabianice (13) – Termy Uniejów (14)

obsada sędziowska: Kujawski M., Nowicki B., Szulc P.

Po pewnym wygranym spotkaniu z Włókniarzem, na drodze Termalnych kolejny Włókniarz, tym razem z Pabianic. Jest to mecz, gdzie nasza drużyna powalczy o całą pulę i powinna wrócić na tarczy, żeby myśleć o spokojnej zimie.

 

pozostałe mecze:

(sobota – 14 października)
15:00 – PTC Pabianice – ŁKS II Łódź – Kaźmierczak
15:00 – Andrespolia Wiśniowa Góra – LKS Rosanów – Jankowski
15:00 – Stal Głowno – Orzeł Parzęczew – Wiśniewski
15:30 – Zawisza Rzgów – UKS SMS Łódź – Siercha
(niedziela – 15 października)
11:00 – RTS II Widzew Łódź – GKS Bedlno – Banasiak

 

 

Sieradzka klasa „A” grupa II – X kolejka

15 PAŹDZIERNIKA (NIEDZIELA) GODZ. 15:00 CHARŁUPIA MAŁA

LGKS Charłupia Mała (10) – Pisia Zygry (6)

Zawodnicy z Zygier grają w kratkę, ale jest to spowodowane w jakim składzie wyjdą na boisko. Do Charłupi nasza ekipa jedzie prawdopodobnie w pełnym składzie, ale do póki zawodnicy się nie odliczą na zbiórce, to trener spokojny nie będzie.

 

 

Klasa „B” grupa II – VII kolejka

 

12 PAŹDZIERNIKA (CZWARTEK) GODZ. 20:30 KONSTANTYNÓW Ł.

KAS Konstantynów Łódzki (2) – Termy Ner II Poddębice (1)

 

 

15 PAŹDZIERNIKA (NIEDZIELA) GODZ. 11:00 MAŁACHOWICE

Kanarki Małachowice (5) – Grom Powodów (10)

obsada sędziowska: Lota T.

Naładowani zawodnicy Gromu po ograniu lidera w poprzedniej kolejce, tym razem jadą do Małachowic, żeby zmierzyć się z Kanarkami. Gromowcy jeszcze nigdy nie wygrali w Małachowicach, więc może czas na kolejne przełamanie ?

 

pozostałe mecze:

(sobota – 14 października)
16:00 – Orzeł Kazimierz – Santos Czerchów – Twardowski
(niedziela – 15 października)
12:00 – Orlik Sobień – Sokół Lutomiersk – Rochalski
13:00 – LKS Modlna – Start Szczawin – Perka
13:00 – Orzeł Wróblew – LKS Dąbrówka – Wolski

 

 

Klasa „B” grupa III – VII kolejka

15 PAŹDZIERNIKA (NIEDZIELA) GODZ. 15:00 PĘCZNIEW

Sazan Pęczniew (2) – Sokół Popów (4)

obsada sędziowska: Frątczak K.

Choć to dopiero runda jesienna to Sazan pewnymi krokami zmierza do awansu. Przed zawodnikami z Pęczniewa kolejna przeprawa, tym razem przyjeżdża drużyna z Popowa, która gra w kratkę, ale zajmuje czwarte miejsce w tabeli. Sokół tylko wygrywa lub przegrywa, tym razem wypada na porażkę gości.

 

pozostałe mecze:

(sobota – 14 października)
15:30 – KS Żychlin – Olimpia Oporów – Rutkowski
(niedziela – 15 października)
11:00 – LKS Gieczno – Expom Krośniewianka Krośniewice – Stokwiszewski
11:00 – Iskra Głowno – Struga Dobieszków – Nawrot
11:00 – Błękitni Ciosny – GKS Byszew – Mas
12:00 – KP Byszewy – Iskra Góra Św. Małgorzaty – Kłys

 

 

 

LIGI JUNIORSKIE

 

Łódź: B1 Junior Młodszy

14 PAŹDZIERNIKA (SOBOTA) GODZ. 14:00 UNIEJÓW

Termy Uniejów – Ostrovia Ostrowy

obsada sędziowska: Góra K.

 

 

Łódź: D2 Młodzik Grupa 1

15 PAŹDZIERNIKA (NIEDZIELA) GODZ. 14:30 RZGÓW

Zawisza Rzgów – Termy Ner Poddębice

obsada sędziowska: Wolski B.

 

 

Łódź: E1 Orlik Grupa VI

15 PAŹDZIERNIKA (NIEDZIELA) GODZ. 11:00 KUTNO

Róża Kutno – Termy Uniejów

obsada sędziowska: Walczak D.

 

 

Łódź: E2 Orlik Grupa 2

14 PAŹDZIERNIKA (SOBOTA) GODZ. 11:00 BYCZYNA

Termy Ner Poddębice – LKS Rosanów

obsada sędziowska: Twardowski R.

 

 

 

LIGA TYPERA

mecz nr. 57 Zjednoczeni Bełchatów (18) – Termy Ner Poddębice (3)

mecz nr. 58 Górnik Łęczyca (4) – GLKS Sarnów/Dalików (11)

mecz nr. 59 Włókniarz Pabianice (13) – Termy Uniejów (14)

mecz nr. 60 LGKS Charłupia Mała (10) – Pisia Zygry (6)

mecz nr. 61 KAS Konstantynów Łódzki (2) – Termy Ner II Poddębice

mecz nr. 62 Kanarki Małachowice (5) – Grom Powodów (10)

mecz nr. 63 Sazan Pęczniew (2) – Sokół Popów (4)

 

 

 

 

 

 

 

Poprzedni artykułXXII edycja PLH
Następny artykuł„Jedynka” nie pomogła …
UDOSTĘPNIJ

15 KOMENTARZE

  1. mecz nr. 57 Zjednoczeni Bełchatów (18) – Termy Ner Poddębice (3)

    mecz nr. 58 Górnik Łęczyca (4) – GLKS Sarnów/Dalików (11) 3-2

    mecz nr. 59 Włókniarz Pabianice (13) – Termy Uniejów (14) 3-2

    mecz nr. 60 LGKS Charłupia Mała (10) – Pisia Zygry (6) 1-3

    mecz nr. 61 KAS Konstantynów Łódzki (2) – Termy Ner II Poddębice 1-4

    mecz nr. 62 Kanarki Małachowice (5) – Grom Powodów (10) 3-1

    mecz nr. 63 Sazan Pęczniew (2) – Sokół Popów (4) 3-1

  2. mecz nr. 57 Zjednoczeni Bełchatów (18) – Termy Ner Poddębice (3) 0:2
    mecz nr. 58 Górnik Łęczyca (4) – GLKS Sarnów/Dalików (11) 3:1
    mecz nr. 59 Włókniarz Pabianice (13) – Termy Uniejów (14) 1:1
    mecz nr. 60 LGKS Charłupia Mała (10) – Pisia Zygry (6) 0:3
    mecz nr. 61 KAS Konstantynów Łódzki (2) – Termy Ner II Poddębice 2:4
    mecz nr. 62 Kanarki Małachowice (5) – Grom Powodów (10) 5:0
    mecz nr. 63 Sazan Pęczniew (2) – Sokół Popów (4) 6:0

  3. mecz nr. 57 Zjednoczeni Bełchatów (18) – Termy Ner Poddębice (3) 0:4
    mecz nr. 58 Górnik Łęczyca (4) – GLKS Sarnów/Dalików (11) 2:3
    mecz nr. 59 Włókniarz Pabianice (13) – Termy Uniejów (14) 4:2
    mecz nr. 60 LGKS Charłupia Mała (10) – Pisia Zygry (6) 1:2
    mecz nr. 61 KAS Konstantynów Łódzki (2) – Termy Ner II Poddębice 1:3
    mecz nr. 62 Kanarki Małachowice (5) – Grom Powodów (10) 4:0
    mecz nr. 63 Sazan Pęczniew (2) – Sokół Popów (4) 5:1

  4. mecz nr. 57 Zjednoczeni Bełchatów(18) – Termy Ner Poddębice(3) 0:2
    mecz nr. 58 Górnik Łęczyca(4) – GLKS Sarnów/Dalików(11) 2:1
    mecz nr. 59 Włókniarz Pabianice(13) – Termy Uniejów(14) 2:1
    mecz nr. 60 LGKS Charłupia Mała(10) – Pisia Zygry(6) 1:3
    mecz nr. 61 KAS Konstantynów Łódzki(2) – Termy Ner II Poddębice(1) 1:1
    mecz nr. 62 Kanarki Małachowice(5) – Grom Powodów(10) 3:1
    mecz nr. 63 Sazan Pęczniew(2) – Sokół Popów(4) 2:1

  5. mecz nr. 57 Zjednoczeni Bełchatów (18) – Termy Ner Poddębice (3) 0 : 5

    mecz nr. 58 Górnik Łęczyca (4) – GLKS Sarnów/Dalików (11) 4 : 1

    mecz nr. 59 Włókniarz Pabianice (13) – Termy Uniejów (14) 2 : 1

    mecz nr. 60 LGKS Charłupia Mała (10) – Pisia Zygry (6) 1 : 3

    mecz nr. 62 Kanarki Małachowice (5) – Grom Powodów (10) 4 : 2

    mecz nr. 63 Sazan Pęczniew (2) – Sokół Popów (4) 3 : 1

  6. mecz nr. 57 Zjednoczeni Bełchatów (18) – Termy Ner Poddębice (3) 1-3
    mecz nr. 58 Górnik Łęczyca (4) – GLKS Sarnów/Dalików (11) 4-1
    mecz nr. 59 Włókniarz Pabianice (13) – Termy Uniejów (14) 3-2
    mecz nr. 60 LGKS Charłupia Mała (10) – Pisia Zygry (6) 2-2
    mecz nr. 61 KAS Konstantynów Łódzki (2) – Termy Ner II Poddębice 1-1
    mecz nr. 62 Kanarki Małachowice (5) – Grom Powodów (10) 5-2
    mecz nr. 63 Sazan Pęczniew (2) – Sokół Popów (4) 3-1

  7. mecz nr. 57 Zjednoczeni Bełchatów (18) – Termy Ner Poddębice (3) 0:4
    mecz nr. 58 Górnik Łęczyca (4) – GLKS Sarnów/Dalików (11) 2:2
    mecz nr. 59 Włókniarz Pabianice (13) – Termy Uniejów (14) 1:1
    mecz nr. 60 LGKS Charłupia Mała (10) – Pisia Zygry (6) 2:2
    mecz nr. 62 Kanarki Małachowice (5) – Grom Powodów (10) 5:2
    mecz nr. 63 Sazan Pęczniew (2) – Sokół Popów (4) 3:1

  8. mecz nr. 57 Zjednoczeni Bełchatów(18) – Termy Ner Poddębice(3) 0:6
    mecz nr. 58 Górnik Łęczyca(4) – GLKS Sarnów/Dalików(11) 1:2
    mecz nr. 59 Włókniarz Pabianice(13) – Termy Uniejów(14) 3:2
    mecz nr. 60 LGKS Charłupia Mała(10) – Pisia Zygry(6) 1:3

    mecz nr. 62 Kanarki Małachowice(5) – Grom Powodów(10) 5:0
    mecz nr. 63 Sazan Pęczniew(2) – Sokół Popów(4) 4:0

  9. mecz nr. 57 Zjednoczeni Bełchatów (18) – Termy Ner Poddębice (3) 0:5
    mecz nr. 58 Górnik Łęczyca (4) – GLKS Sarnów/Dalików (11) 2:0
    mecz nr. 59 Włókniarz Pabianice (13) – Termy Uniejów (14)2:1
    mecz nr. 60 LGKS Charłupia Mała (10) – Pisia Zygry (6) 2:3
    mecz nr. 62 Kanarki Małachowice (5) – Grom Powodów (10) 3:0
    mecz nr. 63 Sazan Pęczniew (2) – Sokół Popów (4)4:1

  10. mecz nr. 57 Zjednoczeni Bełchatów (18) – Termy Ner Poddębice (3) 0-3
    mecz nr. 58 Górnik Łęczyca (4) – GLKS Sarnów/Dalików (11) 5-1
    mecz nr. 59 Włókniarz Pabianice (13) – Termy Uniejów (14) 2-2
    mecz nr. 60 LGKS Charłupia Mała (10) – Pisia Zygry (6) 1-2
    mecz nr. 62 Kanarki Małachowice (5) – Grom Powodów (10) 2-1
    mecz nr. 63 Sazan Pęczniew (2) – Sokół Popów (4) 4-0

ZOSTAW ODPOWIEDŹ