Tylko Pisia nie przegrała na koniec

0
17
views

pisiaa

 

 

 

 

 

Włókniarz Konstantynów Łódzki – MGLKS Termy Uniejów 2:1 (1:0)

… Kasztelan Adrian-1

Termy niestety uległy Włókniarzowi, czym gospodarze utrzymali się w lidze a Uniejowianie zakończyli rozgrywki na piątym miejscu a miała byś walka o awans …

 

pozostałe mecze:

MKS Tuszyn 1:2 GLKS Dłutów
Orzeł Parzęczew 5:2 LZS Justynów
Sokół II Aleksandrów 5:1 Start Łódź
PTC Pabianice 4:2 Ostrovia Ostrowy
Start Brzeziny 2:1 Zawisza II Rzgów
KS Sand Bus Kutno 4:0 KKS Koluszki
Górnik Łęczyca 7:0 Włókniarz Pabianice
Włókniarz Konstantynów 2:1 Termy Uniejów

tabela:

1 KS Sand Bus Kutno 30 73 107 36 23 4 3
2 Orzeł Parzęczew 30 61 127 45 19 4 7
3 GLKS Dłutów 30 61 63 42 19 4 7
4 Termy Uniejów 30 52 78 46 17 1 12
5 Górnik Łęczyca 30 52 58 35 14 10 6
6 Sokół II Aleksandrów 30 47 66 44 14 5 11
7 PTC Pabianice 30 42 64 67 12 6 12
8 Włókniarz Pabianice 30 40 50 73 12 4 14
9 Zawisza II Rzgów 30 40 43 51 11 7 12
10 Włókniarz Konstantynów 30 38 45 70 11 5 14
11 Start Brzeziny 30 37 41 66 11 4 15
12 MKS Tuszyn 30 35 42 52 9 8 13
13 LZS Justynów 30 33 42 61 10 3 17
14 KKS Koluszki 30 24 39 81 7 3 20
15 Ostrovia Ostrowy 30 24 46 89 7 3 20
16 Start Łódź 30 24 45 98 7 3 20

 

 

UKS SMS Łódź – GLKS Sarnów/Dalików 2:1

Sarnów poległ na boisku lidera, ale trzeba jednak uznać, że do końca walczyli i trzecie miejsce na koniec sezonu w tak trudnej grupie, to jest jednak sukces.

 

pozostałe mecze:

UKS SMS Łódź 2:1 GLKS Sarnów/Dalików
Kotan Ozorków 5:4 LKS Kalonka
Orlik Sobień 3:4 Kobra Leźnica Wielka
Zjednoczeni II Stryków 3:0 KS Gozdów
Sport Perfect Łódź 3:1 LKS Dąbrówka
Huragan Swędów 1:2 MKP-Boruta II Zgierz
Błękitni Dmosin 3:0 Orzeł II Parzęczew

tabela:

1 UKS SMS Łódź 25 63 119 30 20 3 2
2 MKP-Boruta II Zgierz 26 58 94 36 19 1 6
3 GLKS Sarnów/Dalików 26 56 87 36 18 2 6
4 Zjednoczeni II Stryków 26 56 79 43 18 2 6
5 Błękitni Dmosin 26 50 69 39 15 5 6
6 LKS Kalonka 26 42 64 78 14 0 12
7 Sport Perfect Łódź 26 34 60 63 9 7 10
8 Orlik Sobień 26 32 49 56 10 2 14
9 LKS Dąbrówka 26 27 54 79 8 3 15
10 Orzeł II Parzęczew 26 26 62 88 7 5 14
11 Kotan Ozorków 26 26 45 79 8 2 16
12 KS Gozdów 25 20 26 95 6 2 17
13 Huragan Swędów 26 18 39 78 4 6 16
14 Kobra Leźnica Wielka 26 12 38 85 2 6 18

 

 

GKS Pisia Zygry – LKS Rębieskie 3:3 (2:1) 

Naszkowski Adrian-2, Stępień Mateusz-1

Zawodnicy z Zygier już wcześniej się utrzymali w lidze, ale w ostatnim meczu, dostarczyli kibicom dużo emocji i goli i ostatniego pojedynku nie przegrali.

 

pozostałe mecze:

UKS Ustków 3:0 Amatorzy Zapolice
Złoczevia Złoczew 4:1 LGKS Charłupia Mała
Pisia Zygry 3:3 LZS Rębieskie
Pogoń Zduńska Wola 3:0 Sokół Goszczanów
Iskra Stolec 0:4 TS Gruszczyce
MULKS Łask 8:0 Unia Sieradz-Męka
TS Janiszewice 2:5 Victoria Szadek

tabela:

1 Pogoń Zduńska Wola 30 77 148 24 25 2 3
2 Victoria Szadek 31 73 91 37 24 1 6
3 MULKS Łask 30 65 113 36 20 5 5
4 UKS Ustków 30 63 90 53 20 3 7
5 Sokół Goszczanów 30 58 92 59 18 4 8
6 TS Janiszewice 31 55 83 54 17 4 10
7 Tęcza Brodnia 30 52 108 71 16 4 10
8 LZS Rębieskie 30 48 78 58 15 3 12
9 Unia Sieradz-Męka 30 47 73 65 15 2 13
10 TS Gruszczyce 30 36 59 97 11 3 16
11 Pisia Zygry 30 31 61 89 9 4 17
12 Złoczevia Złoczew 30 26 32 90 7 5 18
13 Amatorzy Zapolice 30 22 57 106 6 4 20
14 Ostrovia Ostrówek 30 18 42 90 4 6 20
15 Iskra Stolec 30 17 26 102 4 5 21
16 LGKS Charłupia Mała 30 6 30 152 1 3 26

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ