Tylko Ner gra jeszcze o coś …

0
19
views

neeerrr

 

 

 

 

IV liga – XXXII kolejka

6 czerwiec (sobota) . godz. 17:00 . Byczyna

LKS Ner Poddębice (2) – Zawisza Pajęczno (10)

Obsada sędziowska: Niedźwiecki (WS Piotrków)

 

pozostałe mecze:

(sobota – 6 czerwca)
16:00 – LKS Rosanów – Widok Skierniewice – Lewandowski (WS Piotrków)
17:00 – Polonia Piotrków – Warta Działoszyn – Urbaniak (WS Łódź)
17:00 – Zawisza Rzgów – Mechanik Radomsko – Ślęzak (WS Sieradz)
17:00 – Astoria Szczerców – GKS II Bełchatów – Dolny (WS Łódź)
17:00 – Zjednoczeni Stryków – Orzeł Nieborów – Kowalewski (WS Sieradz)
17:00 – KS Paradyż – Włókniarz Zelów – Anielak (WS Łódź)
(niedziela – 7 czerwca)
11:00 – MKP-Boruta Zgierz – Włókniarz Moszczenica – Janecka (WS Sieradz)
17:00 – Piast Błaszki – Pilica Przedbórz – Rosiński (WS Skierniewice)

 

 

klasa okręgowa – XXVIII kolejka

6 czerwca (sobota) . godz. 17:00 . Głowno

Stal Głowno (1) – MGLKS Termy Uniejów (5)

obsada sędziowska: P. Malec, Ł. Majchrzak, T. Chojnacki

 

pozostałe mecze:

(sobota – 6 czerwca)
17:00 – GLKS Dłutów – Start Brzeziny – J. Różycki, G. Bednarski, N. Fiks
17:00 – LZS Justynów – PTC Pabianice – P. Adamczyk, M. Majewski, J. Szmidt
(niedziela – 7 czerwca)
11:00 – Zawisza II Rzgów – Włókniarz Konstantynów – D. Mikła, B. Pyciarz, A. Daroch
14:00 – Zjednoczeni II Stryków – Sokół II Aleksandrów – P. Pskit, J. Malka, P. Kaźmierczak
15:00 – Ostrovia Ostrowy – KKS Koluszki – K. Walczak, R. Walczak, M. Czekalski
17:00 – Włókniarz Pabianice – Polonia Andrzejów – T. Radkiewicz, S. Modliński, O. Nazarczyk
17:00 – Orzeł Parzęczew – Andrespolia Wiśniowa Góra – A. Różycki, M. Kućmański, M. Mariasiewicz

 

 

klasa „A” grupa III – XXII kolejka

6 czerwca (sobota) . godz. 17:00 . Dalików

GLKS Sarnów/Dalików (5) – Dąbrowianka Dąbrowice (12)

obsada sędziowska: K. Burdyka, R. Sudak, P. Bednarek

 

pozostałe mecze:

(sobota – 6 czerwca)
17:00 – Witonianka Witonia – Bzura Młogoszyn – M. Kobus, M. Pionko, Ł. Sobutka
17:00 – KS Kutno – Magnat Sierpów – R. Walczak, K. Walczak, J. Lipczyński
17:00 – Victoria Grabów – Malina Piątek – P. Kaźmierczak, K. Gruszczyński, P. Wykrota
17:00 – LKS Świnice Warckie – GKS Bedlno – P. Szymczyk, A. Gach, Sz. Jarocki

 

 

klasa „B” grupa III – XXI kolejka

7 czerwca (niedziela) . godz. 11:30 . Wartkowice

LKS Grom Powodów (7) – Santos Czerchów (4)

obsada sędziowska: P. Wykrota

 

pozostałe mecze:

(sobota – 6 czerwca)
17:00 – LKS Cedrowice – Orzeł Wróblew – M. Janasik
(niedziela – 7 czerwca)
11:00 – Kanarki Małachowice – Sokół Skromnica – B. Wolski
13:00 – LKS Modlna – MKS Mianów – M. Wolski
17:00 – Iskra Góra Św. Małgorzaty – GKS Byszew – J. Wesołowski
17:00 – Delta Śleszyn – Olimpia Oporów – M. Gatkowski

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ