Trzecia rakieta odblokowana

0
27
views

IMG_20160925_104205_resized_20161023_015901541

 

 

 

 

 

Rozgrywki trwają dalej, nie patrząc na pogodę, kolejne mecze są rozgrywane a w nich trzecia rakieta Poddębic, zacięła się i przegrywa z nowicjuszami. Ta edycja jest bardzo wyrównana i nieobliczalna, ponieważ wyniki są nieprzewidywalne i każdy może wygrać z każdym. Brak mistrza Andrzeja Kardasia, powoduje, że do zwycięstwa w tej edycji pretenduje kilku graczy, zapowiada więc się emocjonująca faza finałowa.

 

Misiak Łukasz – Dominowski Damian 2:0 (7:5  6:4)

 

Misiak Łukasz – Twardowski Dariusz 2:0 (6:4 7:6)

 

Misiak Łukasz – Maciej Słaboń 2:0 (6:4 6:0)

 

Bartosik Jacek – Dominowski Damian 2:0 (6:1 6:2)

 

Twardowski Dariusz – Galoch Dariusz 2:0 (6:1 6:2)

 

Mania Szymon – Misiak Łukasz 2:1 (6:1 6:7 6:3)

 

Bartosik Jacek – Mania Szymon 2:0 (6:1 6:4)

 

Twardowski Dariusz – Dominowski Damian 2:1 (6:3 6:7 6:3)

 

Bienias Grzegorz – Jeziorski Andrzej 2:0 (6:2 6:4)

 

Dominowski Damian – Bienias Grzegorz 2:0 (6:2 6:4)

 

Dominowski Damian – Jeziorski Andrzej 2:0 (7:6 7:5)

 

Bartosik Jacek – Olczyk Robert 2:0 (6:0 6:2)

 

Dominowski Damian – Olczyk Robert 2:1 ( 3:6 6:4 6:1)

 

Mania Szymon – Galoch Dariusz 2:0 (6:3 6:2)

 

Bartosik Jacek – Słaboń Maciej 2:0 (6:0 6:1)

 

Bartosik Jacek – Galoch Dariusz 2:0 (6:1 6:1)

 

Bienias Grzegorz – Mania Szymon 2:0 (6:4 7:6)

 

Bartosik Jacek – Twardowski Dariusz 2:1 (6:3 4:6 6:4)

 

Twardowski Dariusz – Ciałkowski Łukasz 2:1 (4:6 6:4 6:4)

 

Bartosik Jacek – Misiak Łukasz 2:0 (6:2 6:0)

 

Mania Szymon – Jesionowski Kamil 2:0 (6:2 6:1)

 

Bartosik Jacek – Ciałkowski Łukasz 2:0 (6:3 6:0)

 

Jeziorski Andrzej – Twardowski Dariusz 2:1 (4:6 6:1 6:3)

 

Dominowski Damian – Mania Szymon 2:1 (6:4 6:7 6:3)

 

Misiak Łukasz – Ciałkowski Łukasz 2:1 ( 4:6 6:3 6:4)

 

Misiak Łukasz – Galoch Dariusz 2:0 (6:1 6:3)

 

Dominowski Damian – Jesionowski Kamil 2:0 (6:0 6:1)

 

Dominowski Damian – Galoch Dariusz 2:1 (3:6 6:3 6:3)

 

Ciałkowski Łukasz – Mania Szymon 2:1 (5:7 6:1 6:4)

 

Galoch Dariusz – Olczyk Robert 2:0 (7:6 6:2) !

 

Jesionowski Kamil – Misiak Łukasz 2:1 (6:1 2:6 6:3) !

 

Jeziorski Andrzej – Ciałkowski Łukasz 2:0 (6:4 6:3)

 

Ciałkowski Łukasz – Jesionowski Kamil 2:1 (5:7 6:1 6:1)

 

Ciałkowski Łukasz – Bienias Grzegorz 2:1 (6:3 2:6 7:6)

 

 

tabela:

1. Bartosik Jacek . 8 . 23 . 100:32

2. Dominowski Damian . 10 . 19 . 123:97

3. Misiak Łukasz . 8 . 16 . 87:72

4. Twardowski Dariusz . 7 . 11 . 91:88

5. Mania Szymon . 7 . 10 . 83:69

6. Ciałkowski Łukasz . 8 . 8 . 90:104

7. Bienias Grzegorz . 4 . 7 . 46:43

8. Jeziorski Andrzej . 4 . 5 . 45:43

9. Galoch Dariusz . 7 . 4 . 43:83

10. Jesionowski Kamil . 4 . 3 . 27:51

11. Maciejewski Maciej . 2 . 3 . 15:16

12. Olczyk Robert . 3 . 1 . 36:25

13. Słaboń Maciej . 2 . 0 . 5:24

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ