To już ten czas … MISTRZOWIE CZEKAJĄ

18
61
views

10

 

 

 

 

 

Czas inauguracji XXI EDYCJI PODDĘBICKIEJ LIGI HALOWEJ W PIŁCE NOŻNEJ SEZON 2016/2017′ o Puchar Burmistrza Poddębic Piotra Sęczkowskiego już wybije w piątek o godzinie 18:00, bo o tej godzinie zabrzmi pierwszy gwizdek tych rozgrywek. W tej edycji, będzie rywalizowało między sobą dziewięć ekip w tym osiem, które będą chciały odebrać FC United tytuł PLH. Mistrzowie XX edycji, wystąpią w tych rozgrywkach pod zmienioną nazwą (AM BASENY Konstantynów Łódzki) a stało się to za sprawą sponsora, który zainteresował się mistrzami i postanowił im pomóc w obronieniu tytułu. Mistrzowie będą mieli ciężką przeprawę, ponieważ jako jedyni są spoza Poddębic.

 

I kolejka

 

18:00 PSP Poddębice – ZPP SANDRA Poddębice

 

18:40 RESET Poddębice – MADAR Poddębice

 

19:20 MŁODZI Poddębice – PRZYJEŻDŻA ORKIESTRA Poddębice

 

20:00 AM BASENY Konstantynów Łódzki – YOUNG BOYS Poddębice  

 

pauza: AA AWARIA NA BUDOWIE Poddębice

 

ZAPRASZAMY WSZYSTKICH KIBICÓW DO HALI SPORTOWEJ W PODDĘBICACH JUŻ W PIĄTEK 25 LISTOPADA 2016 ROKU !!!

 

 

Zapraszamy do zabawy także typerów Poddębickiej Ligi Halowej, którzy będą mogli jak co roku dobrze się bawić przy obstawianiu wyników meczów drużyn uczestniczących w rozgrywkach a zarazem wygrać nagrody, ufundowane przez radnych Gminy Poddębice.

W komentarzach wpisujemy nr. spotkania i proponowany wynik, wcześniej uzupełniając pola o adresie e-mail (do wiadomości operatora strony) i nick ogólnodostępny.

 

Punktacja:

– dokładny wynik 5pkt.

– remis 3pkt.

– trafienie zwycięzcy 1 pkt.

 

mecz nr. 1 PSP Poddębice – ZPP SANDRA Poddębice

mecz nr. 2 RESET Poddębice – MADAR Poddębice

mecz nr. 3 MŁODZI Poddębice – PRZYJEŻDŻA ORKIESTRA Poddębice

mecz nr. 4 AM BASENY Konstantynów Łódzki – YOUNG BOYS Poddębice  

 

 

 

 

18 KOMENTARZE

  1. mecz nr. 1 PSP Poddębice – ZPP SANDRA Poddębice 4-1
    mecz nr. 2 RESET Poddębice – MADAR Poddębice 0-2
    mecz nr. 3 MŁODZI Poddębice – PRZYJEŻDŻA ORKIESTRA Poddębice 0-5
    mecz nr. 4 AM BASENY Konstantynów Łódzki – YOUNG BOYS Poddębice 3-0

  2. 18:00 PSP Poddębice 3–1 ZPP SANDRA Poddębice

    18:40 RESET Poddębice 3–2 MADAR Poddębice

    19:20 MŁODZI Poddębice 1–2 PRZYJEŻDŻA ORKIESTRA Poddębice

    20:00 AM BASENY Konstantynów Łódzki 3–1 YOUNG BOYS Poddębice

    • mecz nr.1 PSP Poddębice 3–1 ZPP SANDRA Poddębice mecz nr.2 RESET Poddębice 3–2 MADAR Poddębice
      mecz nr.3 MŁODZI Poddębice 1–2 PRZYJEŻDŻA ORKIESTRA Poddębicm mecz nr.4 AM BASENY Konstantynów Łódzki 3–1 YOUNG BOYS Poddębice

  3. 18:00 PSP Poddębice 5–1 ZPP SANDRA Poddębice
    18:40 RESET Poddębice 1–2 MADAR Poddębice
    19:20 MŁODZI Poddębice 1–3 PRZYJEŻDŻA ORKIESTRA Poddębice
    20:00 AM BASENY Konstantynów Łódzki 2–1 YOUNG BOYS Poddębice

  4. mecz nr. 1 PSP Poddębice – ZPP SANDRA Poddębice 0-1
    mecz nr. 2 RESET Poddębice – MADAR Poddębice 2-2
    mecz nr. 3 MŁODZI Poddębice – PRZYJEŻDŻA ORKIESTRA Poddębice 3-5
    mecz nr. 4 AM BASENY Konstantynów Łódzki – YOUNG BOYS Poddębice 3-1

  5. mecz nr. 1 PSP Poddębice – ZPP SANDRA Poddębice 5:2
    mecz nr. 2 RESET Poddębice – MADAR Poddębice 3:1
    mecz nr. 3 MŁODZI Poddębice – PRZYJEŻDŻA ORKIESTRA Poddębice 0:5
    mecz nr. 4 AM BASENY Konstantynów Łódzki – YOUNG BOYS Poddębice 3:1

  6. mecz nr. 1 PSP Poddębice – ZPP SANDRA Poddębice 4-2
    mecz nr. 2 RESET Poddębice – MADAR Poddębice 3-2
    mecz nr. 3 MŁODZI Poddębice – PRZYJEŻDŻA ORKIESTRA Poddębice 3-3
    mecz nr. 4 AM BASENY Konstantynów Łódzki – YOUNG BOYS Poddębice 3-1

  7. mecz nr. 1 PSP Poddębice – ZPP SANDRA Poddębice 3:0

    mecz nr. 2 RESET Poddębice – MADAR Poddębice 4:4

    mecz nr. 3 MŁODZI Poddębice – PRZYJEŻDŻA ORKIESTRA Poddębice 1:5

    mecz nr. 4 AM BASENY Konstantynów Łódzki – YOUNG BOYS Poddębice 5:2

  8. mecz nr. 1 PSP Poddębice – ZPP SANDRA Poddębice 6:4
    mecz nr. 2 RESET Poddębice – MADAR Poddębice 5:2
    mecz nr. 3 MŁODZI Poddębice – PRZYJEŻDŻA ORKIESTRA Poddębice 2:5
    mecz nr. 4 AM BASENY Konstantynów Łódzki – YOUNG BOYS Poddębice 5:1

  9. mecz nr. 1 PSP Poddębice – ZPP SANDRA Poddębice 3-3
    mecz nr. 2 RESET Poddębice – MADAR Poddębice 4-2
    mecz nr. 3 MŁODZI Poddębice – PRZYJEŻDŻA ORKIESTRA Poddębice 0-7
    mecz nr. 4 AM BASENY Konstantynów Łódzki – YOUNG BOYS Poddębice 7-2

  10. mecz nr. 1 PSP Poddębice 2:3 ZPP SANDRA Poddębice
    mecz nr. 2 RESET Poddębice 1 –3 MADAR Poddębice
    mecz nr. 3 MŁODZI Poddębice3 –4 PRZYJEŻDŻA ORKIESTRA Poddębice
    mecz nr. 4 AM BASENY Konstantynów Łódzki 5 –0 YOUNG BOYS Poddębice

  11. mecz nr. 1 PSP Poddębice – ZPP SANDRA Poddębice 5:3
    mecz nr. 2 RESET Poddębice – MADAR Poddębice 6:2
    mecz nr. 3 MŁODZI Poddębice – PRZYJEŻDŻA ORKIESTRA Poddębice 4:6
    mecz nr. 4 AM BASENY Konstantynów Łódzki – YOUNG BOYS Poddębice 7:2

  12. mecz nr. 1 PSP Poddębice – ZPP SANDRA Poddębice 3-2
    mecz nr. 2 RESET Poddębice – MADAR Poddębice 3-1
    mecz nr. 3 MŁODZI Poddębice – PRZYJEŻDŻA ORKIESTRA Poddębice 1-5
    mecz nr. 4 AM BASENY Konstantynów Łódzki – YOUNG BOYS Poddębice 4-1

ZOSTAW ODPOWIEDŹ