To jest już koniec … gry na trawie

0
37
views

 

 

 

Termy Ner Poddębice – Zjednoczeni Stryków 4:0 (2:0)

Dynel Łukasz-2, Zasada Mariusz-1, Niedzielski Konrad-1.

 

pozostałe mecze:

Pelikan II Łowicz 3:0 KS Sand Bus Kutno
Zawisza Pajęczno 0:4 KS Paradyż
Ceramika Opoczno 0:3 Warta Działoszyn
Omega Kleszczów 6:0 Zjednoczeni Gmina Bełchatów
Unia Skierniewice 1:0 LKS Kwiatkowice
MKP-Boruta Zgierz 1:1 Orkan Buczek
Pilica Przedbórz 1:2 GKS II Bełchatów
Włókniarz Zelów 1:2 Stal Niewiadów
Termy Ner Poddębice 4:0 Zjednoczeni Stryków

tabela:

1 Unia Skierniewice 17 47 56 6 15 2 0
2 Termy Ner Poddębice 17 40 40 17 13 1 3
3 Warta Działoszyn 17 36 37 19 11 3 3
4 KS Paradyż 17 31 38 19 10 1 6
5 LKS Kwiatkowice 16 28 41 16 8 4 4
6 Stal Niewiadów 17 27 31 19 8 3 6
7 MKP-Boruta Zgierz 17 26 42 32 8 2 7
8 Zjednoczeni Stryków 17 26 39 20 8 2 7
9 Włókniarz Zelów 16 25 27 25 8 1 7
10 Omega Kleszczów 17 24 36 36 7 3 7
11 Orkan Buczek 17 24 35 28 6 6 5
12 Pelikan II Łowicz 17 23 32 22 7 2 8
13 KS Sand Bus Kutno 17 23 26 22 7 2 8
14 Ceramika Opoczno 17 21 20 31 6 3 8
15 GKS II Bełchatów 17 17 35 45 5 2 10
16 Pilica Przedbórz 17 10 23 43 2 4 11
17 Zawisza Pajęczno 17 7 8 61 2 1 14
18 Zjednoczeni Gmina Bełchatów 17 0 4 109 0 0 17

 

 

Pisia Zygry – Victoria Szadek 3:3 (1:3)

Biernat Patryk-1, Marchlewicz Tomasz-1, Waligórski Radosław -1

 

pozostałe mecze:

Pisia Zygry 3:3 Victoria Szadek
LKS Pyszków 0:8 Pamapol-Hetman Rusiec
Inter-Sieradz Woźniki 3:1 Amatorzy Zapolice
Tęcza Brodnia 7:1 LKS Kalinowa
UKS Ustków 4:3 Rokita Rokitnica
Unia Sieradz-Męka 2:0 LKS Socha
TS Janiszewice 3:0 LGKS Charłupia Mała
Sokół Goszczanów 5:3 LZS Rębieskie

tabela:

1 Tęcza Brodnia 14 40 85 9 13 1 0
2 TS Janiszewice 14 35 45 17 11 2 1
3 LZS Rębieskie 14 29 56 32 9 2 3
4 Pisia Zygry 15 27 57 51 8 3 4
5 Pamapol-Hetman Rusiec 15 25 49 34 7 4 4
6 UKS Ustków 14 24 52 41 7 3 4
7 Sokół Goszczanów 15 23 52 30 7 2 6
8 Rokita Rokitnica 15 22 33 28 6 4 5
9 Inter-Sieradz Woźniki 14 19 28 35 6 1 7
10 LGKS Charłupia Mała 14 18 35 34 5 3 6
11 Unia Sieradz-Męka 15 18 32 50 6 0 9
12 LKS Kalinowa 15 17 29 51 5 2 8
13 LKS Pyszków 15 14 27 53 4 2 9
14 Victoria Szadek 15 12 23 35 3 3 9
15 Amatorzy Zapolice 15 11 24 50 3 2 10
16 LKS Socha 15 0 8 85 0 0 15

 

 

Grom Powodów – Orlik Sobień 2:0 (0:0)

Czekalski Jarosław-1, Orzechowski-1

Mecz zaległy z IV kolejki

 

tabela:

1 Ner II Poddębice 11 29 72 15 9 2 0
2 KAS Konstantynów 11 28 66 13 9 1 1
3 Orzeł Kazimierz 11 25 61 31 8 1 2
4 Kanarki Małachowice 11 24 40 30 8 0 3
5 LKS Dąbrówka 11 18 26 38 6 0 5
6 Santos Czerchów 11 16 28 40 5 1 5
7 Orzeł Wróblew 11 15 37 34 4 3 4
8 Grom Powodów 11 13 21 31 4 1 6
9 LKS Modlna 11 10 30 44 3 1 7
10 Orlik Sobień 11 9 29 50 3 0 8
11 Start Szczawin 11 3 17 61 1 0 10
12 Sokół Lutomiersk 11 3 9 49 1 0 10

 

 

 

 

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ