Termy, Pisia i Sazan grają o ligowy byt

15
28
views

 

 

 

 

 

IV liga – XXXV kolejka

3 czerwca (SOBOTA) godz. 16:00 BYCZYNA

NER TERMY Poddębice (6) – ZJEDNOCZENI Gmina Bełchatów (3) 

obsada sędziowska: Tomasz Lewandowski (WS Piotrków)

Pierwszy mecz Termy Ner przegrały w Bełchatowie 4:2

 

pozostałe mecze:

(sobota – 3 czerwca)

16:00 – Andrespolia Wiśniowa Góra – RKS Mechanik Radomsko – Mateusz Janecka (WS Sieradz)
17:00 – KS Paradyż – PGE GKS II Bełchatów – Mariusz Lewandowski (WS Skierniewice)
17:00 – Zawisza Rzgów – Omega Kleszczów – Marcin Tądel (WS Sieradz)
17:00 – Polonia Piotrków – Unia Skierniewice – Adam Dolny (WS Łódź)
17:00 – Warta Sieradz – KS Sand Bus Kutno – Radosław Urbaniak (WS Łódź)
17:00 – Warta Działoszyn – Ceramika Opoczno – Piotr Milczarek (WS Skierniewice)
17:00 – Zawisza Pajęczno – Jutrzenka Warta – Błażej Pietrzak (WS Łódź)
17:00 – Zjednoczeni Stryków – Pilica Przedbórz – Wojciech Kretek (WS Piotrków)
17:30 – Włókniarz Zelów – LKS Kwiatkowice – Michał Mularczyk (WS Skierniewice)

 

 

klasa okręgowa – XXVIII kolejka

2 czerwca (PIĄTEK) godz. 18:30 UNIEJÓW

TERMY Uniejów (12) – ORZEŁ Parzęczew (4) 

Pierwszy mecz Termy przegrały w Parzęczewie 9:1

Kiedy rok temu, ktoś by powiedział że w przyszłym sezonie będziemy walczyć o utrzymanie, myślę że większość z nas nie mogłaby w to uwierzyć. Przypominam, że w zeszłym sezonie zajęliśmy wysokie 4. miejsce w ligowej tabeli a dziś… walczymy o ligowy byt i utrzymanie w Okręgówce.

Do końca sezonu ligowego, pozostały zaledwie trzy spotkania w których „Termalni” podejmą walkę o utrzymanie w Łódzkiej Klasie Okręgowej. Naszym następnym rywalem, będzie czwarta siła ligi czyli Orzeł Parzęczew. Pocieszeniem jest fakt iż Orzeł w ostatnim czasie nie imponuje formą. W ostatnich ośmiu spotkaniach, Orzeł wygrał zaledwie dwa razy (w tym jeden walkower z Polonią Andrzejów). Niestety na naszą korzyść nie przemawia zbyt dużo faktów, mamy podobny bilans zwycięstw co Orzeł w ostatnich spotkaniach, niestety w zachwyt nie wprawiają również bezpośrednie pojedynki z Orłem. Od 2013 roku wygraliśmy z Orłem zaledwie… raz i to w stosunku 1-0. Do tej pory zdobyliśmy przeciwko „Orłom Kazika” 9 bramek natomiast straciliśmy ich aż 33.

Niestety, statystyki nie przemawiają na naszą korzyść, jednak mimo wszystko piłkarze muszą zostawić na boisku serce, ponieważ nie dopuszczam do siebie myśli że drużyna z nad Warty w przyszłym sezonie zagra w A-Klasie. Trzymajmy kciuki za naszych piłkarzy!

źródło: mglks.pl

 

pozostałe mecze:

(sobota – 3 czerwca)
17:00 – Górnik Łęczyca – MKP-Boruta Zgierz – M. Anielak
17:00 – Włókniarz Konstantynów – GLKS Dłutów – P. Kaźmierczak
17:00 – GKS Bedlno – Stal Głowno – Guzelaydin
(niedziela – 4 czerwca)
11:00 – Zawisza II Rzgów – PTC Pabianice – A. Dolny
11:00 – UKS SMS Łódź – Start Brzeziny – P. Pskit
15:00 – Sokół II Aleksandrów – Włókniarz Pabianice – Sz. Przytuła

 

 

klasa „A” grupa III – XXV kolejka

3 czerwca (SOBOTA) godz. 17:00 DALIKÓW

GLKS Sarnów/Dalików (1) – SAZAN Pęczniew (13) 

obsada sędziowska:  Ł. Siercha

Pierwszy mecz Sazan przegrał w Ciężkowie 1:6

 

pozostałe mecze:

(sobota – 3 czerwca)
16:30 – Magnat Sierpów – Włókniarz Zgierz – K. Walczak
17:00 – Ostrovia Ostrowy – Świnice Warckie – K. Przybysz
17:00 – Witonianka Witonia – Victoria Grabów – B. Wiśniewski
(niedziela – 4 czerwca)
15:00 – MKS Mianów – Bzura Ozorków – B. Nowicki
17:00 – Malina Piątek – Dąbrowianka Dąbrowice – K. Krasnopolski

 

 

Sieradzka klasa „A” grupa II – XXVIII kolejka

4 czerwca (NIEDZIELA) godz. 17:00 ZYGRY

PISIA Zygry (11) – SOKÓŁ Goszczanów (6) 

Pierwszy mecz Pisia przegrała w Goszczanowie 3:1

 

 

klasa „B” grupa II – XX kolejka

3 czerwca (SOBOTA) godz. 15:00 SOBIEŃ

VICTORIA II Rąbień (3) – GROM Powodów (8) 

obsada sędziowska: M. Olejnik

Pierwszy mecz Grom w Wartkowicach przegrał 1:3

 

pozostałe mecze:

(niedziela – 4 czerwca)
11:00 – Kanarki Małachowice – Kobra Leźnica Wielka – O. Nazarczyk
11:00 – Santos Czerchów – LKS Gieczno – G. Bednarski
11:30 – Iskra Góra św. Małgorzaty – Zamek Skotniki – P. Karczewski
14:00 – Orzeł Wróblew – LKS Modlna – K. Góra

 

 

 

LIGA TYPERÓW

Przed typerami pięć spotkań w tym trzy decydujące o utrzymaniu naszych drużyn w danej lidze. Ta kolejka może zadecydować o układzie w tabeli typerów, ponieważ trafienie dokładnego wyniku będzie niezwykle trudne.

 

mecz nr. 69 NER TERMY Poddębice (6) – ZJEDNOCZENI Gmina Bełchatów (3) 

mecz nr. 70 TERMY Uniejów (12) – ORZEŁ Parzęczew (4) 

mecz nr. 71 GLKS Sarnów/Dalików – SAZAN Pęczniew

mecz nr. 72 PISIA Zygry – SOKÓŁ Goszczanów

mecz nr. 73 VICTORIA II Rąbień (3) – GROM Powodów (8) 

 

 

 

 

15 KOMENTARZE

  1. mecz nr. 69 NER TERMY Poddębice (6) – ZJEDNOCZENI Gmina Bełchatów (3) 1:0
    mecz nr. 70 TERMY Uniejów (12) – ORZEŁ Parzęczew (4) 1:2
    mecz nr. 71 GLKS Sarnów/Dalików – SAZAN Pęczniew 6:1
    mecz nr. 72 PISIA Zygry – SOKÓŁ Goszczanów 2:5
    mecz nr. 73 VICTORIA II Rąbień (3) – GROM Powodów (8) 5:0

  2. mecz nr. 69 NER TERMY Poddębice (6) – ZJEDNOCZENI Gmina Bełchatów (3) 2:1
    mecz nr. 70 TERMY Uniejów (12) – ORZEŁ Parzęczew (4) 2:2
    mecz nr. 71 GLKS Sarnów/Dalików – SAZAN Pęczniew 5:1
    mecz nr. 72 PISIA Zygry – SOKÓŁ Goszczanów 2:4
    mecz nr. 73 VICTORIA II Rąbień (3) – GROM Powodów (8) 3:0

  3. mecz nr. 69 NER TERMY Poddębice (6) – ZJEDNOCZENI Gmina Bełchatów (3) 2;1
    mecz nr. 70 TERMY Uniejów (12) – ORZEŁ Parzęczew (4) 0:2
    mecz nr. 71 GLKS Sarnów/Dalików – SAZAN Pęczniew 4:0
    mecz nr. 72 PISIA Zygry – SOKÓŁ Goszczanów 4:2
    mecz nr. 73 VICTORIA II Rąbień (3) – GROM Powodów (8) 5:1

  4. mecz nr. 69 NER TERMY Poddębice (6) – ZJEDNOCZENI Gmina Bełchatów (3) 2:1
    mecz nr. 70 TERMY Uniejów (12) – ORZEŁ Parzęczew (4) 1:3
    mecz nr. 71 GLKS Sarnów/Dalików – SAZAN Pęczniew 5:0
    mecz nr. 72 PISIA Zygry – SOKÓŁ Goszczanów3:2
    mecz nr. 73 VICTORIA II Rąbień (3) – GROM Powodów (8) 5:0

  5. mecz nr. 69 NER TERMY Poddębice (6) – ZJEDNOCZENI Gmina Bełchatów (3) 1:1
    mecz nr. 70 TERMY Uniejów (12) – ORZEŁ Parzęczew (4) 1:4
    mecz nr. 71 GLKS Sarnów/Dalików – SAZAN Pęczniew 5:3
    mecz nr. 72 PISIA Zygry – SOKÓŁ Goszczanów 1:3
    mecz nr. 73 VICTORIA II Rąbień (3) – GROM Powodów (8) 6:2

  6. mecz nr. 69 NER TERMY Poddębice (6) – ZJEDNOCZENI Gmina Bełchatów (3) 1:1
    mecz nr. 70 TERMY Uniejów (12) – ORZEŁ Parzęczew (4) 2:1
    mecz nr. 71 GLKS Sarnów/Dalików – SAZAN Pęczniew 3:0
    mecz nr. 72 PISIA Zygry – SOKÓŁ Goszczanów 0:2
    mecz nr. 73 VICTORIA II Rąbień (3) – GROM Powodów (8) 3:0

  7. mecz nr. 69 NER TERMY Poddębice (6) – ZJEDNOCZENI Gmina Bełchatów (3) 2:1
    mecz nr. 71 GLKS Sarnów/Dalików – SAZAN Pęczniew 5:0
    mecz nr. 72 PISIA Zygry – SOKÓŁ Goszczanów 1:3
    mecz nr. 73 VICTORIA II Rąbień (3) – GROM Powodów (8) 3:1

  8. mecz nr. 69 NER TERMY Poddębice (6) – ZJEDNOCZENI Bełchatów (3) 2;1
    mecz nr. 71 GLKS Sarnów/Dalików – SAZAN Pęczniew 4:1
    mecz nr. 72 PISIA Zygry – SOKÓŁ Goszczanów 3:2
    mecz nr. 73 VICTORIA II Rąbień (3) – GROM Powodów (8) 6:2

ZOSTAW ODPOWIEDŹ