Terminarze

0
19
views

ŁZPN

 

 

 

 

klasa okręgowa – MGLKS Termy Uniejów

 

Kolejka 1 – 22-23 sierpnia
Górnik Łęczyca Włókniarz Konstantynów Łódzki
KS Kutno Włókniarz Pabianice
MKS 2000 Tuszyn KKS Koluszki
Orzeł Parzęczew GLKS Dłutów
Start Brzeziny LZS Justynów
Sokół II Aleksandrów Łódzki Zawisza II Rzgów
PTC Pabianice
Termy Uniejów Ostrowia Ostrowy
Kolejka 2 – 29-30 sierpnia
Włókniarz Konstantynów Łódzki Ostrowia Ostrowy
Termy Uniejów
Zawisza II Rzgów PTC Pabianice
LZS Justynów Sokół II Aleksandrów Łódzki
GLKS Dłutów Start Brzeziny
KKS Koluszki Orzeł Parzęczew
Włókniarz Pabianice MKS 2000 Tuszyn
Górnik Łęczyca KS Kutno
Kolejka 3 – 2 września
KS Kutno Włókniarz Konstantynów Łódzki
MKS 2000 Tuszyn Górnik Łęczyca
Orzeł Parzęczew Włókniarz Pabianice
Start Brzeziny KKS Koluszki
Sokół II Aleksandrów Łódzki GLKS Dłutów
PTC Pabianice LZS Justynów
Termy Uniejów Zawisza II Rzgów
Ostrowia Ostrowy
Kolejka 4 – 5-6 września
Włókniarz Konstantynów Łódzki
Zawisza II Rzgów Ostrowia Ostrowy
LZS Justynów Termy Uniejów
GLKS Dłutów PTC Pabianice
KKS Koluszki Sokół II Aleksandrów Łódzki
Włókniarz Pabianice Start Brzeziny
Górnik Łęczyca Orzeł Parzęczew
KS Kutno MKS 2000 Tuszyn
Kolejka 5 – 12-13 września
MKS 2000 Tuszyn Włókniarz Konstantynów Łódzki
Orzeł Parzęczew KS Kutno
Start Brzeziny Górnik Łęczyca
Sokół II Aleksandrów Łódzki Włókniarz Pabianice
PTC Pabianice KKS Koluszki
Termy Uniejów GLKS Dłutów
Ostrowia Ostrowy LZS Justynów
Zawisza II Rzgów
Kolejka 6 – 19-20 września
Włókniarz Konstantynów Łódzki Zawisza II Rzgów
LZS Justynów
GLKS Dłutów Ostrowia Ostrowy
KKS Koluszki Termy Uniejów
Włókniarz Pabianice PTC Pabianice
Górnik Łęczyca Sokół II Aleksandrów Łódzki
KS Kutno Start Brzeziny
MKS 2000 Tuszyn Orzeł Parzęczew
Kolejka 7 – 23 września
Orzeł Parzęczew Włókniarz Konstantynów Łódzki
Start Brzeziny MKS 2000 Tuszyn
Sokół II Aleksandrów Łódzki KS Kutno
PTC Pabianice Górnik Łęczyca
Termy Uniejów Włókniarz Pabianice
Ostrowia Ostrowy KKS Koluszki
GLKS Dłutów
Zawisza II Rzgów LZS Justynów
Kolejka 8 – 26-27 września
Włókniarz Konstantynów Łódzki LZS Justynów
GLKS Dłutów Zawisza II Rzgów
KKS Koluszki
Włókniarz Pabianice Ostrowia Ostrowy
Górnik Łęczyca Termy Uniejów
KS Kutno PTC Pabianice
MKS 2000 Tuszyn Sokół II Aleksandrów Łódzki
Orzeł Parzęczew Start Brzeziny
Kolejka 9 – 3-4 października
Start Brzeziny Włókniarz Konstantynów Łódzki
Sokół II Aleksandrów Łódzki Orzeł Parzęczew
PTC Pabianice MKS 2000 Tuszyn
Termy Uniejów KS Kutno
Ostrowia Ostrowy Górnik Łęczyca
Włókniarz Pabianice
Zawisza II Rzgów KKS Koluszki
LZS Justynów GLKS Dłutów
Kolejka 10 – 10-11 października
Włókniarz Konstantynów Łódzki GLKS Dłutów
KKS Koluszki LZS Justynów
Włókniarz Pabianice Zawisza II Rzgów
Górnik Łęczyca
KS Kutno Ostrowia Ostrowy
MKS 2000 Tuszyn Termy Uniejów
Orzeł Parzęczew PTC Pabianice
Start Brzeziny Sokół II Aleksandrów Łódzki
Kolejka 11 – 17-18 października
Sokół II Aleksandrów Łódzki Włókniarz Konstantynów Łódzki
PTC Pabianice Start Brzeziny
Termy Uniejów Orzeł Parzęczew
Ostrowia Ostrowy MKS 2000 Tuszyn
KS Kutno
Zawisza II Rzgów Górnik Łęczyca
LZS Justynów Włókniarz Pabianice
GLKS Dłutów KKS Koluszki
Kolejka 12 – 24-25 października
Włókniarz Konstantynów Łódzki KKS Koluszki
Włókniarz Pabianice GLKS Dłutów
Górnik Łęczyca LZS Justynów
KS Kutno Zawisza II Rzgów
MKS 2000 Tuszyn
Orzeł Parzęczew Ostrowia Ostrowy
Start Brzeziny Termy Uniejów
Sokół II Aleksandrów Łódzki PTC Pabianice
Kolejka 13 – 31 października
PTC Pabianice Włókniarz Konstantynów Łódzki
Termy Uniejów Sokół II Aleksandrów Łódzki
Ostrowia Ostrowy Start Brzeziny
Orzeł Parzęczew
Zawisza II Rzgów MKS 2000 Tuszyn
LZS Justynów KS Kutno
GLKS Dłutów Górnik Łęczyca
KKS Koluszki Włókniarz Pabianice
Kolejka 14 – 7-8 listopada
Włókniarz Konstantynów Łódzki Włókniarz Pabianice
Górnik Łęczyca KKS Koluszki
KS Kutno GLKS Dłutów
MKS 2000 Tuszyn LZS Justynów
Orzeł Parzęczew Zawisza II Rzgów
Start Brzeziny
Sokół II Aleksandrów Łódzki Ostrowia Ostrowy
PTC Pabianice Termy Uniejów
Kolejka 15 – 14-15 listopada
Termy Uniejów Włókniarz Konstantynów Łódzki
Ostrowia Ostrowy PTC Pabianice
Sokół II Aleksandrów Łódzki
Zawisza II Rzgów Start Brzeziny
LZS Justynów Orzeł Parzęczew
GLKS Dłutów MKS 2000 Tuszyn
KKS Koluszki KS Kutno
Włókniarz Pabianice Górnik Łęczyca

 

 

klasa „A” grupa II – GLKS Sarnów/Dalików

 

Kolejka 1 – 22-23 sierpnia
Zjednoczeni II Stryków Sport Perfect Łódź
UKS SMS Łódź Bzura Ozorków
Błękitni Dmosin LKS Sarnów
Kotan Ozorków Orzeł II Parzęczew
Orlik Sobień LKS Kalonka
Huragan Swędów Kobra Leźnica Wielka
LKS Dąbrówka Boruta II Zgierz
Kolejka 2 – 29-30 sierpnia
Sport Perfect Łódź Boruta II Zgierz
Kobra Leźnica Wielka LKS Dąbrówka
LKS Kalonka Huragan Swędów
Orzeł II Parzęczew Orlik Sobień
LKS Sarnów Kotan Ozorków
Bzura Ozorków Błękitni Dmosin
Zjednoczeni II Stryków UKS SMS Łódź
Kolejka 3 – 5-6 września
UKS SMS Łódź Sport Perfect Łódź
Błękitni Dmosin Zjednoczeni II Stryków
Kotan Ozorków Bzura Ozorków
Orlik Sobień LKS Sarnów
Huragan Swędów Orzeł II Parzęczew
LKS Dąbrówka LKS Kalonka
Boruta II Zgierz Kobra Leźnica Wielka
Kolejka 4 – 12-13 września
Sport Perfect Łódź Kobra Leźnica Wielka
LKS Kalonka Boruta II Zgierz
Orzeł II Parzęczew LKS Dąbrówka
LKS Sarnów Huragan Swędów
Bzura Ozorków Orlik Sobień
Zjednoczeni II Stryków Kotan Ozorków
UKS SMS Łódź Błękitni Dmosin
Kolejka 5 – 19-20 września
Błękitni Dmosin Sport Perfect Łódź
Kotan Ozorków UKS SMS Łódź
Orlik Sobień Zjednoczeni II Stryków
Huragan Swędów Bzura Ozorków
LKS Dąbrówka LKS Sarnów
Boruta II Zgierz Orzeł II Parzęczew
Kobra Leźnica Wielka LKS Kalonka
Kolejka 6 – 26-27 września
Sport Perfect Łódź LKS Kalonka
Orzeł II Parzęczew Kobra Leźnica Wielka
LKS Sarnów Boruta II Zgierz
Bzura Ozorków LKS Dąbrówka
Zjednoczeni II Stryków Huragan Swędów
UKS SMS Łódź Orlik Sobień
Błękitni Dmosin Kotan Ozorków
Kolejka 7 – 3-4 października
Kotan Ozorków Sport Perfect Łódź
Orlik Sobień Błękitni Dmosin
Huragan Swędów UKS SMS Łódź
LKS Dąbrówka Zjednoczeni II Stryków
Boruta II Zgierz Bzura Ozorków
Kobra Leźnica Wielka LKS Sarnów
LKS Kalonka Orzeł II Parzęczew
Kolejka 8 – 10-11 października
Sport Perfect Łódź Orzeł II Parzęczew
LKS Sarnów LKS Kalonka
Bzura Ozorków Kobra Leźnica Wielka
Zjednoczeni II Stryków Boruta II Zgierz
UKS SMS Łódź LKS Dąbrówka
Błękitni Dmosin Huragan Swędów
Kotan Ozorków Orlik Sobień
Kolejka 9 – 17-18 października
Orlik Sobień Sport Perfect Łódź
Huragan Swędów Kotan Ozorków
LKS Dąbrówka Błękitni Dmosin
Boruta II Zgierz UKS SMS Łódź
Kobra Leźnica Wielka Zjednoczeni II Stryków
LKS Kalonka Bzura Ozorków
Orzeł II Parzęczew LKS Sarnów
Kolejka 10 – 24 października
Sport Perfect Łódź LKS Sarnów
Bzura Ozorków Orzeł II Parzęczew
Zjednoczeni II Stryków LKS Kalonka
UKS SMS Łódź Kobra Leźnica Wielka
Błękitni Dmosin Boruta II Zgierz
Kotan Ozorków LKS Dąbrówka
Orlik Sobień Huragan Swędów
Kolejka 11 – 31 października
Huragan Swędów Sport Perfect Łódź
LKS Dąbrówka Orlik Sobień
Boruta II Zgierz Kotan Ozorków
Kobra Leźnica Wielka Błękitni Dmosin
LKS Kalonka UKS SMS Łódź
Orzeł II Parzęczew Zjednoczeni II Stryków
LKS Sarnów Bzura Ozorków
Kolejka 12 – 7-8 listopada
Sport Perfect Łódź Bzura Ozorków
Zjednoczeni II Stryków LKS Sarnów
UKS SMS Łódź Orzeł II Parzęczew
Błękitni Dmosin LKS Kalonka
Kotan Ozorków Kobra Leźnica Wielka
Orlik Sobień Boruta II Zgierz
Huragan Swędów LKS Dąbrówka
Kolejka 13 – 14-15 listopada
LKS Dąbrówka Sport Perfect Łódź
Boruta II Zgierz Huragan Swędów
Kobra Leźnica Wielka Orlik Sobień
LKS Kalonka Kotan Ozorków
Orzeł II Parzęczew Błękitni Dmosin
LKS Sarnów UKS SMS Łódź
Bzura Ozorków Zjednoczeni II Stryków

 

 

klasa „A” grupa III – LKS Sazan Pęczniew

 

Kolejka 1 – 29-30 sierpnia
Iskra Góra Świętej Małgorzaty Malina Piątek
KS Gozdów Bzura Młogoszyn
Zryw Śliwniki GKS Bedlno
Krośniewianka Krośniewice LKS Świnice Warckie
Witonianka Witonia Victoria Grabów
Sazan Pęczniew Magnat Sierpów
Kolejka 2 – 5-6 września
Malina Piątek Magnat Sierpów
Victoria Grabów Sazan Pęczniew
LKS Świnice Warckie Witonianka Witonia
GKS Bedlno Krośniewianka Krośniewice
Bzura Młogoszyn Zryw Śliwniki
Iskra Góra Świętej Małgorzaty KS Gozdów
Kolejka 3 – 12-13 września
KS Gozdów Malina Piątek
Zryw Śliwniki Iskra Góra Świętej Małgorzaty
Krośniewianka Krośniewice Bzura Młogoszyn
Witonianka Witonia GKS Bedlno
Sazan Pęczniew LKS Świnice Warckie
Magnat Sierpów Victoria Grabów
Kolejka 4 – 19-20 września
Malina Piątek Victoria Grabów
LKS Świnice Warckie Magnat Sierpów
GKS Bedlno Sazan Pęczniew
Bzura Młogoszyn Witonianka Witonia
Iskra Góra Świętej Małgorzaty Krośniewianka Krośniewice
KS Gozdów Zryw Śliwniki
Kolejka 5 – 26-27 września
Zryw Śliwniki Malina Piątek
Krośniewianka Krośniewice KS Gozdów
Witonianka Witonia Iskra Góra Świętej Małgorzaty
Sazan Pęczniew Bzura Młogoszyn
Magnat Sierpów GKS Bedlno
Victoria Grabów LKS Świnice Warckie
Kolejka 6 – 3-4 października
Malina Piątek LKS Świnice Warckie
GKS Bedlno Victoria Grabów
Bzura Młogoszyn Magnat Sierpów
Iskra Góra Świętej Małgorzaty Sazan Pęczniew
KS Gozdów Witonianka Witonia
Zryw Śliwniki Krośniewianka Krośniewice
Kolejka 7 – 10-11 października
Krośniewianka Krośniewice Malina Piątek
Witonianka Witonia Zryw Śliwniki
Sazan Pęczniew KS Gozdów
Magnat Sierpów Iskra Góra Świętej Małgorzaty
Victoria Grabów Bzura Młogoszyn
LKS Świnice Warckie GKS Bedlno
Kolejka 8 – 17-18 października
Malina Piątek GKS Bedlno
Bzura Młogoszyn LKS Świnice Warckie
Iskra Góra Świętej Małgorzaty Victoria Grabów
KS Gozdów Magnat Sierpów
Zryw Śliwniki Sazan Pęczniew
Krośniewianka Krośniewice Witonianka Witonia
Kolejka 9 – 24-25 października
Witonianka Witonia Malina Piątek
Sazan Pęczniew Krośniewianka Krośniewice
Magnat Sierpów Zryw Śliwniki
Victoria Grabów KS Gozdów
LKS Świnice Warckie Iskra Góra Świętej Małgorzaty
GKS Bedlno Bzura Młogoszyn
Kolejka 10 – 7-8 listopada
Malina Piątek Bzura Młogoszyn
Iskra Góra Świętej Małgorzaty GKS Bedlno
KS Gozdów LKS Świnice Warckie
Zryw Śliwniki Victoria Grabów
Krośniewianka Krośniewice Magnat Sierpów
Witonianka Witonia Sazan Pęczniew
Kolejka 11 – 14-15 listopada
Sazan Pęczniew Malina Piątek
Magnat Sierpów Witonianka Witonia
Victoria Grabów Krośniewianka Krośniewice
LKS Świnice Warckie Zryw Śliwniki
GKS Bedlno KS Gozdów
Bzura Młogoszyn Iskra Góra Świętej Małgorzaty

 

 

sieradzka klasa „A” grupa II – GLKS Pisia Zygry

 

Kolejka 1 – 15-16 sierpnia
Złoczevia Złoczew Iskra Stolec
Pisia Zygry LGKS Charłupia Mała
Płomień Dzigorzew LZS Rębieskie
MULKS Łask Tęcza Brodnia
TS Janiszewice Unia Męka (Sieradz)
Pogoń-Ekolog Zduńska Wola Victoria Szadek
Ostrovia Ostrówek GKS Goszczanów
UKS Ustków LKS Kalinowa
TS Gruszczyce GKS Zapolice
Kolejka 2 – 22-23 sierpnia
Iskra Stolec GKS Zapolice
LKS Kalinowa TS Gruszczyce
GKS Goszczanów UKS Ustków
Victoria Szadek Ostrovia Ostrówek
Unia Męka (Sieradz) Pogoń-Ekolog Zduńska Wola
Tęcza Brodnia TS Janiszewice
LZS Rębieskie MULKS Łask
LGKS Charłupia Mała Płomień Dzigorzew
Złoczevia Złoczew Pisia Zygry
Kolejka 3 – 26 sierpnia
Pisia Zygry Iskra Stolec
Płomień Dzigorzew Złoczevia Złoczew
MULKS Łask LGKS Charłupia Mała
TS Janiszewice LZS Rębieskie
Pogoń-Ekolog Zduńska Wola Tęcza Brodnia
Ostrovia Ostrówek Unia Męka (Sieradz)
UKS Ustków Victoria Szadek
TS Gruszczyce GKS Goszczanów
GKS Zapolice LKS Kalinowa
Kolejka 4 – 29-30 sierpnia
Iskra Stolec LKS Kalinowa
GKS Goszczanów GKS Zapolice
Victoria Szadek TS Gruszczyce
Unia Męka (Sieradz) UKS Ustków
Tęcza Brodnia Ostrovia Ostrówek
LZS Rębieskie Pogoń-Ekolog Zduńska Wola
LGKS Charłupia Mała TS Janiszewice
Złoczevia Złoczew MULKS Łask
Pisia Zygry Płomień Dzigorzew
Kolejka 5 – 5-6 września
Płomień Dzigorzew Iskra Stolec
MULKS Łask Pisia Zygry
TS Janiszewice Złoczevia Złoczew
Pogoń-Ekolog Zduńska Wola LGKS Charłupia Mała
Ostrovia Ostrówek LZS Rębieskie
UKS Ustków Tęcza Brodnia
TS Gruszczyce Unia Męka (Sieradz)
GKS Zapolice Victoria Szadek
LKS Kalinowa GKS Goszczanów
Kolejka 6 – 12-13 września
Iskra Stolec GKS Goszczanów
Victoria Szadek LKS Kalinowa
Unia Męka (Sieradz) GKS Zapolice
Tęcza Brodnia TS Gruszczyce
LZS Rębieskie UKS Ustków
LGKS Charłupia Mała Ostrovia Ostrówek
Złoczevia Złoczew Pogoń-Ekolog Zduńska Wola
Pisia Zygry TS Janiszewice
Płomień Dzigorzew MULKS Łask
Kolejka 7 – 16 września
MULKS Łask Iskra Stolec
TS Janiszewice Płomień Dzigorzew
Pogoń-Ekolog Zduńska Wola Pisia Zygry
Ostrovia Ostrówek Złoczevia Złoczew
UKS Ustków LGKS Charłupia Mała
TS Gruszczyce LZS Rębieskie
GKS Zapolice Tęcza Brodnia
LKS Kalinowa Unia Męka (Sieradz)
GKS Goszczanów Victoria Szadek
Kolejka 8 – 19-20 września
Iskra Stolec Victoria Szadek
Unia Męka (Sieradz) GKS Goszczanów
Tęcza Brodnia LKS Kalinowa
LZS Rębieskie GKS Zapolice
LGKS Charłupia Mała TS Gruszczyce
Złoczevia Złoczew UKS Ustków
Pisia Zygry Ostrovia Ostrówek
Płomień Dzigorzew Pogoń-Ekolog Zduńska Wola
MULKS Łask TS Janiszewice
Kolejka 9 – 26-27 września
TS Janiszewice Iskra Stolec
Pogoń-Ekolog Zduńska Wola MULKS Łask
Ostrovia Ostrówek Płomień Dzigorzew
UKS Ustków Pisia Zygry
TS Gruszczyce Złoczevia Złoczew
GKS Zapolice LGKS Charłupia Mała
LKS Kalinowa LZS Rębieskie
GKS Goszczanów Tęcza Brodnia
Victoria Szadek Unia Męka (Sieradz)
Kolejka 10 – 3-4 października
Iskra Stolec Unia Męka (Sieradz)
Tęcza Brodnia Victoria Szadek
LZS Rębieskie GKS Goszczanów
LGKS Charłupia Mała LKS Kalinowa
Złoczevia Złoczew GKS Zapolice
Pisia Zygry TS Gruszczyce
Płomień Dzigorzew UKS Ustków
MULKS Łask Ostrovia Ostrówek
TS Janiszewice Pogoń-Ekolog Zduńska Wola
Kolejka 11 – 10-11 października
Pogoń-Ekolog Zduńska Wola Iskra Stolec
Ostrovia Ostrówek TS Janiszewice
UKS Ustków MULKS Łask
TS Gruszczyce Płomień Dzigorzew
GKS Zapolice Pisia Zygry
LKS Kalinowa Złoczevia Złoczew
GKS Goszczanów LGKS Charłupia Mała
Victoria Szadek LZS Rębieskie
Unia Męka (Sieradz) Tęcza Brodnia
Kolejka 12 – 17-18 października
Iskra Stolec Tęcza Brodnia
LZS Rębieskie Unia Męka (Sieradz)
LGKS Charłupia Mała Victoria Szadek
Złoczevia Złoczew GKS Goszczanów
Pisia Zygry LKS Kalinowa
Płomień Dzigorzew GKS Zapolice
MULKS Łask TS Gruszczyce
TS Janiszewice UKS Ustków
Pogoń-Ekolog Zduńska Wola Ostrovia Ostrówek
Kolejka 13 – 24-25 października
Ostrovia Ostrówek Iskra Stolec
UKS Ustków Pogoń-Ekolog Zduńska Wola
TS Gruszczyce TS Janiszewice
GKS Zapolice MULKS Łask
LKS Kalinowa Płomień Dzigorzew
GKS Goszczanów Pisia Zygry
Victoria Szadek Złoczevia Złoczew
Unia Męka (Sieradz) LGKS Charłupia Mała
Tęcza Brodnia LZS Rębieskie
Kolejka 14 – 31 października
Iskra Stolec LZS Rębieskie
LGKS Charłupia Mała Tęcza Brodnia
Złoczevia Złoczew Unia Męka (Sieradz)
Pisia Zygry Victoria Szadek
Płomień Dzigorzew GKS Goszczanów
MULKS Łask LKS Kalinowa
TS Janiszewice GKS Zapolice
Pogoń-Ekolog Zduńska Wola TS Gruszczyce
Ostrovia Ostrówek UKS Ustków
Kolejka 15 – 7-8 listopada
UKS Ustków Iskra Stolec
TS Gruszczyce Ostrovia Ostrówek
GKS Zapolice Pogoń-Ekolog Zduńska Wola
LKS Kalinowa TS Janiszewice
GKS Goszczanów MULKS Łask
Victoria Szadek Płomień Dzigorzew
Unia Męka (Sieradz) Pisia Zygry
Tęcza Brodnia Złoczevia Złoczew
LZS Rębieskie LGKS Charłupia Mała
Kolejka 16 – 11 listopada
Iskra Stolec LGKS Charłupia Mała
Złoczevia Złoczew LZS Rębieskie
Pisia Zygry Tęcza Brodnia
Płomień Dzigorzew Unia Męka (Sieradz)
MULKS Łask Victoria Szadek
TS Janiszewice GKS Goszczanów
Pogoń-Ekolog Zduńska Wola LKS Kalinowa
Ostrovia Ostrówek GKS Zapolice
UKS Ustków TS Gruszczyce
Kolejka 17 – 14-15 listopada
TS Gruszczyce Iskra Stolec
GKS Zapolice UKS Ustków
LKS Kalinowa Ostrovia Ostrówek
GKS Goszczanów Pogoń-Ekolog Zduńska Wola
Victoria Szadek TS Janiszewice
Unia Męka (Sieradz) MULKS Łask
Tęcza Brodnia Płomień Dzigorzew
LZS Rębieskie Pisia Zygry
LGKS Charłupia Mała Złoczevia Złoczew

 

 

klasa „B” grupa III – LKS Grom Powodów

 

Kolejka 1 – 29-30 sierpnia
Sokół Skromnica Kanarki Małachowice
LKS II Rosanów Grom Powodów
Orzeł Wróblew Zamek Skotniki
MKS Mianów LKS Modlna
LKS Cedrowice Santos Czerchów
Kolejka 2 – 5-6 września
Kanarki Małachowice Santos Czerchów
LKS Modlna LKS Cedrowice
Zamek Skotniki MKS Mianów
Grom Powodów Orzeł Wróblew
Sokół Skromnica LKS II Rosanów
Kolejka 3 – 12-13 września
LKS II Rosanów Kanarki Małachowice
Orzeł Wróblew Sokół Skromnica
MKS Mianów Grom Powodów
LKS Cedrowice Zamek Skotniki
Santos Czerchów LKS Modlna
Kolejka 4 – 19-20 września
Kanarki Małachowice LKS Modlna
Zamek Skotniki Santos Czerchów
Grom Powodów LKS Cedrowice
Sokół Skromnica MKS Mianów
LKS II Rosanów Orzeł Wróblew
Kolejka 5 – 3-4 października
Orzeł Wróblew Kanarki Małachowice
MKS Mianów LKS II Rosanów
LKS Cedrowice Sokół Skromnica
Santos Czerchów Grom Powodów
LKS Modlna Zamek Skotniki
Kolejka 6 – 10-11 października
Kanarki Małachowice Zamek Skotniki
Grom Powodów LKS Modlna
Sokół Skromnica Santos Czerchów
LKS II Rosanów LKS Cedrowice
Orzeł Wróblew MKS Mianów
Kolejka 7 – 17-18 października
MKS Mianów Kanarki Małachowice
LKS Cedrowice Orzeł Wróblew
Santos Czerchów LKS II Rosanów
LKS Modlna Sokół Skromnica
Zamek Skotniki Grom Powodów
Kolejka 8 – 24-25 października
Kanarki Małachowice Grom Powodów
Sokół Skromnica Zamek Skotniki
LKS II Rosanów LKS Modlna
Orzeł Wróblew Santos Czerchów
MKS Mianów LKS Cedrowice
Kolejka 9 – 7-8 listopada
LKS Cedrowice Kanarki Małachowice
Santos Czerchów MKS Mianów
LKS Modlna Orzeł Wróblew
Zamek Skotniki LKS II Rosanów
Grom Powodów Sokół Skromnica

 

 

 

 

Poprzedni artykułInauguracyjny remis Neru
Następny artykułTermy grają sparingi
UDOSTĘPNIJ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ