Termalny remis a pozostałe pojedynki zwycięskie

0
10
views

 

 

 

Klasa okręgowa

Termy Uniejów – Sokół Aleksandrów Ł. 2:2 (0:0)

Sobolewski Przemysław-1, Cieślak Łukasz-1.

 

UKS SMS Łódź – GLKS Sarnów/Dalików 0:3 (0:0)

… Sikorski Adam-1, Kołakowski Przemysław-1, Szymajda Aleksander-1,

 

pozostałe mecze:

Stal Głowno 1:2 Andrespolia Wiśniowa Góra
Górnik Łęczyca 5:2 PTC Pabianice
Włókniarz Konstantynów 1:3 LKS Rosanów
Włókniarz Pabianice 0:2 GKS Bedlno
Zawisza Rzgów 3:0 Orzeł Parzęczew
UKS SMS Łódź 0:3 GLKS Sarnów/Dalików
Termy Uniejów 2:2 Sokół II Aleksandrów
RTS II Widzew Łódź -:- ŁKS II Łódź

tabela:

1 Andrespolia Wiśniowa Góra 15 43 52 9 14 1 0
2 Zawisza Rzgów 15 37 55 16 12 1 2
3 Górnik Łęczyca 15 33 50 28 10 3 2
4 LKS Rosanów 15 33 40 20 11 0 4
5 Stal Głowno 15 28 41 21 9 1 5
6 Sokół II Aleksandrów 15 24 37 35 7 3 5
7 PTC Pabianice 15 19 41 33 6 1 8
8 RTS II Widzew Łódź 14 18 29 22 5 3 6
9 GKS Bedlno 15 17 32 58 5 2 8
10 ŁKS II Łódź 14 16 32 38 5 1 8
11 GLKS Sarnów/Dalików 15 15 27 40 4 3 8
12 Termy Uniejów 15 14 24 38 4 2 9
13 Włókniarz Pabianice 14 14 19 31 4 2 8
14 UKS SMS Łódź 14 11 18 43 3 2 9
15 Orzeł Parzęczew 15 9 19 45 2 3 10
16 Włókniarz Konstantynów 15 8 17 56 2 2 11

 

 

IV liga

KS Paradyż – Termy Ner Poddębice 0:1

… Zasada Mariusz-1.

 

pozostałe mecze:

Orkan Buczek 2:0 Pelikan II Łowicz
KS Sand Bus Kutno 0:1 Unia Skierniewice
LKS Kwiatkowice 3:1 Omega Kleszczów
Zjednoczeni Gmina Bełchatów 1:5 Ceramika Opoczno
Warta Działoszyn 4:2 Włókniarz Zelów
Stal Niewiadów 1:0 Pilica Przedbórz
GKS II Bełchatów 1:2 Zawisza Pajęczno
KS Paradyż 0:1 Termy Ner Poddębice
Zjednoczeni Stryków 1:2 MKP-Boruta Zgierz

Tabela:

1 Unia Skierniewice 16 44 55 6 14 2 0
2 Termy Ner Poddębice 16 37 36 17 12 1 3
3 Warta Działoszyn 16 33 34 19 10 3 3
4 KS Paradyż 16 28 34 19 9 1 6
5 LKS Kwiatkowice 15 28 41 15 8 4 3
6 Zjednoczeni Stryków 16 26 39 16 8 2 6
7 Włókniarz Zelów 15 25 26 23 8 1 6
8 MKP-Boruta Zgierz 16 25 41 31 8 1 7
9 Stal Niewiadów 16 24 29 18 7 3 6
10 Orkan Buczek 16 23 34 27 6 5 5
11 KS Sand Bus Kutno 16 23 26 19 7 2 7
12 Omega Kleszczów 16 21 30 36 6 3 7
13 Ceramika Opoczno 16 21 20 28 6 3 7
14 Pelikan II Łowicz 16 20 29 22 6 2 8
15 GKS II Bełchatów 16 14 33 44 4 2 10
16 Pilica Przedbórz 16 10 22 41 2 4 10
17 Zawisza Pajęczno 16 7 8 57 2 1 13
18 Zjednoczeni Gmina Bełchatów 16 0 4 103 0 0 16

 

 

Sieradzka klasa „A” grupa II

Pamapol-Hetman Rusiec – Pisia Zygry 2:4 (1:3)

… Waligórski Radosław-2,  Naszkowski Adrian-1, Cichosz Adam-1.

 

pozostałe mecze:

Victoria Szadek 1:3 Tęcza Brodnia
LKS Kalinowa 2:1 Sokół Goszczanów
LZS Rębieskie 2:2 TS Janiszewice
LGKS Charłupia Mała 3:0 Unia Sieradz-Męka
LKS Socha 1:8 UKS Ustków
Amatorzy Zapolice 2:1 LKS Pyszków
Rokita Rokitnica 0:3 Inter-Sieradz Woźniki
Pamapol-Hetman Rusiec 2:4 Pisia Zygry

tabela:

1 Tęcza Brodnia 13 37 78 8 12 1 0
2 TS Janiszewice 13 32 42 17 10 2 1
3 LZS Rębieskie 13 29 53 27 9 2 2
4 Pisia Zygry 14 26 54 48 8 2 4
5 Pamapol-Hetman Rusiec 14 22 41 34 6 4 4
6 Rokita Rokitnica 14 22 30 24 6 4 4
7 UKS Ustków 13 21 48 38 6 3 4
8 Sokół Goszczanów 14 20 47 27 6 2 6
9 LGKS Charłupia Mała 13 18 35 31 5 3 5
10 LKS Kalinowa 14 17 28 44 5 2 7
11 Inter-Sieradz Woźniki 13 16 25 34 5 1 7
12 Unia Sieradz-Męka 14 15 30 50 5 0 9
13 LKS Pyszków 14 14 27 45 4 2 8
14 Victoria Szadek 14 11 20 32 3 2 9
15 Amatorzy Zapolice 14 11 23 47 3 2 9
16 LKS Socha 14 0 8 83 0 0 14

 

 

Klasa „B” grupa II

Termy Ner II Poddębice – Start Szczawin 11:0 (5:0)

Chmielecki Sebastian-4, Gzyl-3, Kubiak-2, Frącek Antoni-1, Lewandowski-1.

 

Grom Powodów – Sokół Lutomiersk 3:0 

Kindlein-2, Kupis-1.

 

pozostałe mecze:

LKS Modlna 0:4 Orzeł Kazimierz
Grom Powodów 3:0 Sokół Lutomiersk
Kanarki Małachowice 5:1 Santos Czerchów
Ner II Poddębice 11:0 Start Szczawin
Orlik Sobień 4:5 LKS Dąbrówka
KAS Konstantynów 6:1 Orzeł Wróblew

tabela:

1 Ner II Poddębice 11 29 72 15 9 2 0
2 KAS Konstantynów 11 28 66 13 9 1 1
3 Orzeł Kazimierz 11 25 61 31 8 1 2
4 Kanarki Małachowice 10 21 37 30 7 0 3
5 LKS Dąbrówka 11 18 26 38 6 0 5
6 Santos Czerchów 10 16 26 34 5 1 4
7 Orzeł Wróblew 11 15 37 34 4 3 4
8 Grom Powodów 10 10 19 31 3 1 6
9 Orlik Sobień 10 9 29 48 3 0 7
10 LKS Modlna 10 7 24 42 2 1 7
11 Start Szczawin 10 3 17 58 1 0 9
12 Sokół Lutomiersk 11 3 9 49 1 0 10

 

 

Klasa „B” grupa III

Błękitni Ciosny – Sazan Pęczniew 5:10

… Wypiór Tomasz-6, Igiel Tomasz-2, Ciapłoch Marek-1, Człapa Łukasz-1.

 

pozostałe mecze:

Iskra Góra św. Małgorzaty 0:2 Olimpia Oporów
GKS Byszew 2:3 Expom Krośniewianka
Błękitni Ciosny 5:10 Sazan Pęczniew
GKS Byszew 2:7 Struga Dobieszków
KS OSP Iskra Głowno 3:2 LKS Gieczno
KS Żychlin 2:0 Sokół Popów

tabela:

1 KS OSP Iskra Głowno 10 28 28 10 9 1 0
2 Sazan Pęczniew 11 26 50 21 8 2 1
3 Struga Dobieszków 11 24 51 15 8 0 3
4 Expom Krośniewianka 10 22 21 16 7 1 2
5 Sokół Popów 11 18 30 21 6 0 5
6 KS Żychlin 11 17 29 18 5 2 4
7 Olimpia Oporów 11 13 21 43 4 1 6
8 GKS Byszew 12 12 37 40 4 0 8
9 Błękitni Ciosny 11 9 28 53 3 0 8
10 LKS Gieczno 11 8 16 39 2 2 7
11 KP Byszewy 10 7 21 21 2 1 7
12 Iskra Góra św. Małgorzaty 11 6 13 48 2 0 9

 

 

 

 

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ