Termalni nie dali rady. Wyniki …

0
26
views

 

 

 

Termy Uniejów – Zawisza Rzgów 1:3 (1:1)

Cieślak

 

GLKS Sarnów/Dalików – Włókniarz Konstantynów Ł. 4:2

Kubiak Konrad-2, Ogiński Norbert, Borowski Krzysztof.

 

pozostałe mecze:

Sokół II Aleksandrów 3:1 Włókniarz Pabianice
ŁKS II Łódź 0:1 UKS SMS Łódź
Orzeł Parzęczew 2:2 Górnik Łęczyca
GLKS Sarnów/Dalików 4:2 Włókniarz Konstantynów
LKS Rosanów 3:1 RTS II Widzew Łódź
GKS Bedlno 1:5 Stal Głowno
PTC Pabianice 0:2 Andrespolia Wiśniowa Góra
Termy Uniejów 1:3 Zawisza Rzgów

tabela:

1 Andrespolia Wiśniowa Góra 12 34 47 7 11 1 0
2 LKS Rosanów 12 30 37 14 10 0 2
3 Zawisza Rzgów 12 28 45 16 9 1 2
4 Górnik Łęczyca 12 24 37 24 7 3 2
5 Stal Głowno 12 24 35 17 8 0 4
6 Sokół II Aleksandrów 12 20 26 27 6 2 4
7 PTC Pabianice 12 18 36 23 6 0 6
8 RTS II Widzew Łódź 12 15 25 19 4 3 5
9 ŁKS II Łódź 12 13 25 36 4 1 7
10 GLKS Sarnów/Dalików 12 12 23 32 3 3 6
11 UKS SMS Łódź 11 11 15 29 3 2 6
12 GKS Bedlno 12 11 22 52 3 2 7
13 Termy Uniejów 12 10 19 28 3 1 8
14 Włókniarz Pabianice 11 8 10 27 2 2 7
15 Orzeł Parzęczew 12 8 18 38 2 2 8
16 Włókniarz Konstantynów 12 7 16 47 2 1 9

 

 

Termy Ner Poddębice – Warta Działoszyn 3:1 (1:1)

Smolarek Krystian, Kania Igor, Przezak Dawid

 

pozostałe mecze:

Orkan Buczek 1:4 KS Paradyż
Pelikan II Łowicz 1:4 GKS II Bełchatów
MKP-Boruta Zgierz 1:1 Stal Niewiadów
Zjednoczeni Stryków 3:0 KS Sand Bus Kutno
Zawisza Pajęczno 3:0 Zjednoczeni Gmina Bełchatów
Pilica Przedbórz 1:1 LKS Kwiatkowice
Włókniarz Zelów 0:2 Unia Skierniewice
Ceramika Opoczno 1:4 Omega Kleszczów
Termy Ner Poddębice 3:1 Warta Działoszyn

tabela:

1 Unia Skierniewice 13 35 47 5 11 2 0
2 Termy Ner Poddębice 13 31 30 13 10 1 2
3 Warta Działoszyn 13 26 27 15 8 2 3
4 LKS Kwiatkowice 13 25 36 11 7 4 2
5 KS Paradyż 12 22 29 15 7 1 4
6 Zjednoczeni Stryków 13 22 34 12 7 1 5
7 Włókniarz Zelów 13 22 23 19 7 1 5
8 Omega Kleszczów 13 21 28 26 6 3 4
9 Pelikan II Łowicz 13 20 28 15 6 2 5
10 KS Sand Bus Kutno 13 19 20 17 6 1 6
11 MKP-Boruta Zgierz 13 19 32 27 6 1 6
12 Orkan Buczek 13 18 30 25 5 3 5
13 Ceramika Opoczno 13 15 12 20 4 3 6
14 GKS II Bełchatów 13 14 31 33 4 2 7
15 Stal Niewiadów 12 12 21 17 3 3 6
16 Pilica Przedbórz 13 6 12 38 1 3 9
17 Zawisza Pajęczno 13 4 6 52 1 1 11
18 Zjednoczeni Gmina Bełchatów 13 0 3 89 0 0 13

 

 

Pisia Zygry – LKS Socha 12:0 (4:0)

Dudczak Radosław-4, Biernat Patryk-3, Waligórski Radosław-3, Biernat Adrian-1, sam.1.

 

pozostałe mecze:

Unia Sieradz-Męka 2:7 Tęcza Brodnia
TS Janiszewice 1:1 Sokół Goszczanów
UKS Ustków 3:5 LKS Kalinowa
Pisia Zygry 12:0 LKS Socha
LKS Pyszków 2:1 LGKS Charłupia Mała
Inter-Sieradz Woźniki 2:5 LZS Rębieskie
Amatorzy Zapolice 2:5 Victoria Szadek
Pamapol-Hetman Rusiec 2:2 Rokita Rokitnica

tabela:

1 Tęcza Brodnia 11 31 71 7 10 1 0
2 TS Janiszewice 11 28 35 14 9 1 1
3 LZS Rębieskie 11 25 47 23 8 1 2
4 Rokita Rokitnica 11 20 26 17 6 2 3
5 Pisia Zygry 11 19 40 41 6 1 4
6 Pamapol-Hetman Rusiec 11 18 35 29 5 3 3
7 UKS Ustków 11 17 37 34 5 2 4
8 Sokół Goszczanów 11 17 43 19 5 2 4
9 Unia Sieradz-Męka 11 15 26 39 5 0 6
10 LGKS Charłupia Mała 11 14 29 28 4 2 5
11 Victoria Szadek 11 11 17 23 3 2 6
12 LKS Kalinowa 11 11 21 36 3 2 6
13 Inter-Sieradz Woźniki 11 10 19 34 3 1 7
14 LKS Pyszków 11 10 17 41 3 1 7
15 Amatorzy Zapolice 11 7 18 38 2 1 8
16 LKS Socha 11 0 6 64 0 0 11

 

 

LKS Dąbrówka – Grom Powodów 2:1 (1:0)

… Pietruszka Przemysław

 

 

Termy Ner II Poddębice – Kanarki Małachowice 8:0 (4:0)

 

pozostałe mecze:

Santos Czerchów 5:4 Orlik Sobień
Ner II Poddębice 8:0 Kanarki Małachowice
Sokół Lutomiersk 1:5 LKS Modlna
Start Szczawin 1:8 KAS Konstantynów
Orzeł Wróblew 5:5 Orzeł Kazimierz
LKS Dąbrówka 2:1 Grom Powodów

tabela:

1 Ner II Poddębice 8 20 53 15 6 2 0
2 KAS Konstantynów 8 19 45 12 6 1 1
3 Orzeł Kazimierz 8 16 41 30 5 1 2
4 Santos Czerchów 8 16 25 27 5 1 2
5 Kanarki Małachowice 8 15 27 29 5 0 3
6 LKS Dąbrówka 8 15 20 21 5 0 3
7 Orzeł Wróblew 8 12 37 25 3 3 2
8 Orlik Sobień 7 9 25 35 3 0 4
9 LKS Modlna 8 7 24 35 2 1 5
10 Grom Powodów 7 4 12 26 1 1 5
11 Start Szczawin 8 3 16 43 1 0 7
12 Sokół Lutomiersk 8 0 6 33 0 0 8

 

 

Sazan Pęczniew – LKS Gieczno 7;0 (3:0)

Wypiór Tomasz-3, Ciepłoch Marek-2, Mieszalski Jacek-1, Igiel Tomasz-1.

 

pozostałe mecze:

Sokół Popów 7:0 Iskra Góra św. Małgorzaty
Struga Dobieszków 9:0 Błękitni Ciosny
Olimpia Oporów 0:3 KS OSP Iskra Głowno
GKS Byszew 1:4 KP Byszewy
Sazan Pęczniew 7:0 LKS Gieczno
Expom Krośniewianka 2:1 KS Żychlin

tabela:

1 KS OSP Iskra Głowno 8 24 23 6 8 0 0
2 Sazan Pęczniew 8 21 38 14 7 0 1
3 Expom Krośniewianka 8 16 15 12 5 1 2
4 Sokół Popów 8 15 26 17 5 0 3
5 Struga Dobieszków 8 15 38 12 5 0 3
6 KS Żychlin 8 12 26 17 4 0 4
7 GKS Byszew 8 9 19 25 3 0 5
8 KP Byszewy 8 7 20 17 2 1 5
9 Olimpia Oporów 8 7 11 35 2 1 5
10 Iskra Góra św. Małgorzaty 8 6 12 30 2 0 6
11 Błękitni Ciosny 8 6 13 33 2 0 6
12 LKS Gieczno 8 4 12 35 1 1 6

 

 

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ