Termy Ner Poddębice – CHKS Łódź 1:0 (0:0)
Bramka: Jakub Kacprowski

Termy Ner Poddębice: Pięgot – Misztal, Mańka, Wasilewski, Góraj – Matczak, Krysiak, Cieślikowski, Gzyl, Kacprowski – M. Warpas
grali także: J. Warpas, Wawrzyniak, Nitecki, Bączyk, Kubiak, Woźniak

Zawodnicy z rocznika 2003 odnieśli drugie zwycięstwo w rozgrywkach II ligi wojewódzkiej Trampkarz C1. Podopieczni trenera Krzysztofa Woźniaka wygrali na własnym obiekcie z CHKS Łódź 1:0. Bramkę na wagę trzech punktów zdobył Jakub Kacprowski.

Od początku spotkania zawodnicy Term Neru uzyskali lekką przewagę na boisku i kilkakrotnie zagrażali bramce gości. Najlepszą okazję do zdobycia gola zmarnował dobrze dysponowany tego dnia Michał Warpas, który trafił wprost w bramkarza łodzian po dośrodkowaniu Wiktora Wasilewskiego.

To czego nie udało się dokonać do przerwy młodym poddębiczanom, udało się zaraz po przerwie. Podopieczni trenera Krzysztofa Woźniaka niemal skopiowali swoją sytuację z poprzedniego spotkania, z Widokiem Skierniewice. Ponownie Jakub Kacprowski wygrał pojedynek z obrońcą gości i pewnym strzałem pokonał bramkarza. Gol uspokoił nieco grę, nadal to Ner przeważał i stwarzał sobie dogodne sytuacje do podwyższenia wyniku, ale zawodziła skuteczność.

źródło: Termy Ner Poddębice