Tabela końcowa PLTS

0
68
views

 

 

 

 

I EDYCJA

PODDĘBICKIEJ LIGI TENISA STOŁOWEGO 2016/2017′

 

Ostateczna kolejność zawodników uczestniczących w PLTS poniżej a już niebawem, walka o Puchar Poddębic, która zostanie rozegrana już w marcu. Najlepsza czwórka naszej ligi … na zdjęciu.

 

Tabela końcowa:

  1. Kardaś Andrzej

  2. Ciałkowski Łukasz

  3. Malinowski Dariusz

  4. Woźniak Damian

  5. Bednarek Marcin

  6. Twardowski Marcin

  7. Wilk Paweł

  8. Snopek Jakub

  9. Misiak Łukasz

  10. Otto Marta

  11. Ciepłucha Mariusz

  12. Bartosik Jacek

  13. Michalak Łukasz

  14. Galoch Dariusz

  15. Słaboń Maciej

  16. Miłosz Przemysław

  17. Wodziński Mateusz

  18. Cichosz Adam

  19. Strzelczyk Piotr

  20. Walczyk Kacper

 

 

FINAŁ

KARDAŚ ANDRZEJ – CIAŁKOWSKI ŁUKASZ 5:1

 

MECZ O III MIEJSCE

MALINOWSKI DARIUSZ – WOŹNIAK DAMIAN 5:1

 

 

PÓŁFINAŁY

Kardaś Andrzej – Woźniak Damian 5:1

Malinowski Dariusz – Ciałkowski Łukasz 4:5

 

 

 

ĆWIERĆFINAŁY:

Kardaś Andrzej – Snopek Jakub 5:0

Malinowski Dariusz – Bednarek Marcin 5:4

Ciałkowski Łukasz – Wilk Paweł 5:2

Woźniak Damian – Twardowski Marcin 5:3

 

 

PREELIMINACJE:

Snopek Jakub – Misiak Łukasz 5:3 (11:5 11:7 11:9 4:11 7:11 11:4 3:11 11:5)

Bednarek Marcin – Otto Marta 5:2 (11:4 6:11 8:11 11:8 11:6 14:12 11:9)

Wilk Paweł – Ciepłucha Mariusz 5:1 (11:9 11:7 11:2 11:9 11:13 11:8)

Twardowski Marcin – Bartosik Jacek 5:0 (11:6 11:8 11:7 11:8 11:6)

 

 

ROZEGRANE MECZE GRUPOWE:

Ciałkowski Łukasz – Otto Marta 5:0 (11:6, 11:7, 11:5, 11:7, 11:6)

Ciepłucha Mariusz – Michalak Łukasz 5:2 (6:11, 11:3, 11:6, 11:9, 11:8, 7:11, 11:6)

Michalak Łukasz – Otto Marta 5:0 (11:2, 11:7, 11:7, 11:2, 11:7)

Ciałkowski Łukasz – Ciepłucha Mariusz 5:3 (9:11, 9:11, 11:4, 11:6, 11:1, 11:13, 11:4, 11:3)

Misiak Łukasz – Cichosz Adam 5:0 (14:12, 11:6, 11:7, 11:7, 11:3)

Malinowski Dariusz – Ciałkowski Łukasz 5:0 (11:7, 11:9, 12:10, 11:6, 11:5)

Woźniak Damian – Michalak Łukasz 5:0 (12:10, 11:7, 11:5, 11:6, 11:9)

Bartosik Jacek – Michalak Łukasz 5:4 (8:11, 11:8, 11:5, 10:12, 11:9, 11:5, 8:11, 7:11, 11:3)

Ciałkowski Łukasz – Bartosik Jacek 5:0 (11:3, 11:7, 11:5, 11:7, 11:6)

Ciałkowski Łukasz – Woźniak Damian 5:2 (8:11, 11:5, 11:9, 11:5, 5:11, 11:5, 11:8)

Woźniak Damian – Bartosik Jacek 5:1 (11:8, 11:7, 11:3, 9:11, 11:7, 11:2)

Ciałkowski Łukasz – Snopek Jakub 5:0 (11:7 11:6 11:7 11:8 11:6)

Malinowski Dariusz – Miłosz Przemysław 5:0 ( 11:6 11:0 11:7 11:3 11:3)

Woźniak Damian – Malinowski Dariusz 5:3 (11:9 10:12 11:9 0:11 12:10 11:9 9:11 11:5)

Ciałkowski Łukasz – Bednarek Marcin 5:0 (11:8 11:8 11:8 16:14 11:0)

Snopek Jakub – Misiak Łukasz 5:0 (11;8 11:7 11:8 11:9 11:5)

Malinowski Dariusz – Michalak Łukasz 5:0 (11:8 11:4 11:3 11:7 11:5)

Bartosik Jacek – Galoch Dariusz 5:3 (10:12 11:4 11:3 8:11 15:13 11:2 7:11 11:1)

Wożniak Damian – Bednarek Marcin 5:1 (11:3 9:11 11:7 11:4 11:3 11:9)

Ciałkowski Łukasz – Misiak Łukasz 5:0 (11:7 11:2 11:5 11:6 11:5)

Bartosik Jacek – Misiak Łukasz 5:2 (11:5 9:11 11:7 11:8 6:11 11:6 12:10)

Woźniak Damian – Snopek Jakub 5:3 (11:7 9:11 11:1 11:8 15:17 16:14 7:11 12:10)

Michalak Łukasz – Galoch Dariusz 5:1 (11:2 11:5 11:4 11:6 6:11 11:7)

Snopek Jakub – Bartosik Jacek 5:0 (11:9 12:10 11:9 14-12 11:8)

Michalak Łukasz – Miłosz Przemysław 5:0 (11:7 11:5 11:5 14:12 11:4)

Bednarek Marcin – Miłosz Przemysław 5:0 (11:2 11:3 11:4 11:5 11:3)

Bednarek Marcin – Michalak Łukasz 5:1 (11:7 11:9 6:11 11:8 11:8 11:9)

Ciepłucha Mariusz – Otto Marta 5:2 (8:11 6:11 12:10 11:5 11:9 11:9 11:9)

Ciepłucha Mariusz – Strzelczyk Piotr 5:0 (11:2 11:4 11:1 11:2 11:2)

Woźniak Damian – Ciepłucha Mariusz 5:0 (11:2 11:2 11:8 11:5 11:5)

Woźniak Damian – Otto Marta 5:0 (11:2 11:4 11:5 11:5 11:3)

Ciałkowski Łukasz – Miłosz Przemysław 5:0 (11:7 11:3 11:5 11:3 11:5)

Malinowski Dariusz – Wilk Paweł 5:4 (12:10 9:11 11:8 7:11 11:9 6:11 11:8 7:11 11:6)

Wilk Paweł – Bartosik Jacek 5:2 (11:6 11:5 11:4 7:11 11:5 6:11 11:5)

Malinowski Dariusz – Bednarek Marcin 5:3 (13:15 11:0 10:12 11:7 11:8 8:11 11:9 11:4)

Malinowski Dariusz – Otto Marta 5:1 (11:8 11:7 14:12 9:11 11:7 11:7)

Bednarek Marcin – Bartosik Jacek 5:2 ( 11:8 7:11 11:6 9:11 11:6 11:5 14:12)

Bednarek Marcin – Otto Marta 5:1 (11:7 11:8 12:10 12:10 9:11 11:5)

Kardaś Andrzej – Snopek Jakub 5:0 (11:4 11:6 11:5 11:5 11:8)

Kardaś Andrzej – Słaboń Maciej 5:0 (11:1 11:5 11:4 11:5 11:2

Michalak Łukasz – Słaboń Maciej 5:1 (11:3 11:6 11:8 11:7 17:19 11:6)

Malinowski Dariusz – Bartosik Jacek 5:0 (11:1 11:6 11:6 11:9 17:15)

Ciałkowski Łukasz – Słaboń Maciej 5:0 (11:2 11:4 11:4 11:7 11:5)

Wilk Paweł – Woźniak Damian 5:4 (11:2 6:11 11:5 10:12 6:11 9:11 11:8 12:10 11:7)

Ciałkowski Łukasz – Wilk Paweł 5:1 (11:9 11:7 11:8 11:2 7:11 11:8)

Bednarek Marcin – Snopek Jakub 5:1 (11:8 11:9 11:7 6:11 11:6 11:9)

Bednarek Marcin – Misiak Łukasz 5:2 (11:5 10:12 11:8 11:9 11:8 9:11 11:7)

Malinowski Dariusz – Misiak Łukasz 5:0 (11:5 11:1 11:5 11:5 11:2)

Kardaś Andrzej – Woźniak Damian 5:1 (11:8 11:9 7:11 11:5 14:12 12:10)

Kardaś Andrzej – Michalak Łukasz 5:0 (11:9 11:7 11:1 11:6 11:5)

Woźniak Damian – Misiak Łukasz 5:0 (11:5 11:4 11:5 11:7 11:7)

Misiak Łukasz – Słaboń Maciej 5:0 (11:5 11:8 11:9 11:8 11:8)

Malinowski Dariusz – Słaboń Maciej 5:0 (11:3 11:6 11:6 11:8 11:8)

Kardaś Andrzej – Misiak Łukasz 5:0 (11:6 12:10 11:6 11:6 11:2)

Wilk Paweł – Misiak Łukasz 5:2 (12:10 11:9 12:10 11:5 8:11 6:11 11:7)

Malinowski Dariusz – Galoch Dariusz 5:0 (11:0 11:5 11:1 11:9 11:2)

Otto Marta – Misiak Łukasz 5:1 (12:10 11:8 13:11 8:11 11:7 11:8)

Misiak Łukasz – Michalak Łukasz 5:0 (11:1 11:2 11:8 11:9 14:12)

Kardaś Andrzej – Bednarek Marcin 5:1 (11:3 10:12 11:4 11:5 11:2 13:11)

Ciałkowski Łukasz – Twardowski Marcin 5:4 (11:0 11:5 11:7 10:12 11:9 8:11 8:11 10:12 11:7)

Twardowski Marcin – Galoch Dariusz 5:0 (11:1 11:2 11:2 11:8 11:6)

Misiak Łukasz – Wodziński Mateusz 5:1 (14:12 11:4 11:5 16:18 11:8 11:8)

Twardowski Marcin – Ciepłucha Mariusz 5:0 (11:2 11:2 11:5 11:7 11:8)

Bednarek Marcin – Wodziński Mateusz 5:0 (11:7 11:9 11:7 11:9 11:7)

Misiak Łukasz – Ciepłucha Mariusz 5:2 (11:5 11:6 12:10 9:11 11:7 7:11 11:9)

Snopek Jakub – Wodziński Mateusz 5:3 (9:11 11:6 10:12 10:12 10:12 12:10 12:10 12:10 12:10)

Kardaś Andrzej – Ciałkowski Łukasz 5:2 (12:14 11:9 11:7 11:7 9:11 11:4 11:5)

Bednarek Marcin – Ciepłucha Mariusz 5:0 (11:4 11:5 11:5 11:5 11:5)

Twardowski Marcin – Misiak Łukasz 5:1 (11:5 11:2 15:13 11:8 4:11 12:10)

Misiak Łukasz – Galoch Dariusz 5:2 (11:7 11:5 12:10 7:11 11:5 7:11 11:6)

Kardaś Andrzej – Malinowski Dariusz 5:1 (11:9 11:5 11:7 11:3 5:11 11:4)

Kardaś Andrzej – Galoch Dariusz 5:4 (11:1 11:3 11:0 11:5 10:12 8:11 7:11 3:11 11:3)

Malinowski Dariusz – Snopek Jakub 5:0 (11:6 11:5 11:7 11:9 11:3)

Wilk Paweł – Snopek Jakub 5:4 (7:11 9:11 6:11 11:6 8:11 11:8 12:10 11:8 11:8)

Woźniak Damian – Galoch Dariusz 5:0 (11:8 11:0 11:3 11:2 11:3)

Twardowski Marcin – Bednarek Marcin 5:2 (11:5 11:6 8:11 6:11 11:7 11:6 11:6)

Kardaś Andrzej – Twardowski Marcin 5:1 (11:8 11:5 11:7 11:7 6:11 11:6)

Twardowski Marcin – Otto Marta 5:1 (11:3 11:9 11:8 11:3 7:11 11:4)

Kardaś Andrzej – Otto Marta 5:0 (11:4 11:5 11:6 11:7 11:4)

Kardaś Andrzej – Bartosik Jacek 5:0 (11:3 11:6 11:7 11:6 11:5)

Kardaś Andrzej – Miłosz Przemysław 5:1 (11:1 11:3 11:0 11:3 8:11 11:6)

Ciepłucha Mariusz – Miłosz Przemysław 5:0 (11:6 11:2 11:0 11:5 14:12)

Woźniak Damian – Twardowski Marcin 5:0 (11:8 11:5 11:8 11:9 11:5)

Wilk Paweł – Otto Marta 5:0 (11:2 11:6 11:3 11:6 11:4)

Snopek Jakub – Słaboń Maciej 5:0 (11:7 11:7 11:7 11:9 11:9)

Wilk Paweł – Bednarek Marcin 5:1 (11:7 8:11 12:10 11:7 11:9 11:9)

Twardowski Marcin – Miłosz Przemysław 5:0 (11:4 11:4 11:2 11:2 11:4)

Wilk Paweł – Miłosz Przemysław 5:0 (11:9 11:6 11:3 11:0 11:7)

Twardowski Marcin – Wilk Paweł 5:1 (11:5 11:13 13:11 11:4 11:4 11:8)

Snopek Jakub – Otto Marta 5:2 (11:5 11:6 11:5 9:11 11:7 8:11 17:15)

Otto Marta – Miłosz Przemysław 5:1 (11:3 8:11 11:1 11:9 11:3 11:9)

Wilk Paweł – Słaboń Maciej 5:0 (11:6 11:5 11:3 11:6 11:4)

Wilk Paweł – Galoch Dariusz 5:0 (11:3 11:3 11:2 11:4 11:5)

Malinowski Dariusz – Twardowski Marcin 5:2 (11:9 7:11 12:10 11:4 11:3 6:11 12:10)

Bartosik Jacek – Miłosz Przemysław 5:0 (11:7 11:4 11:3 11:3 11:5)

Twardowski Marcin – Bartosik Jacek 5:0 (11:5 11:3 11:6 11:5 11:9)

Snopek Jakub – Galoch Dariusz 5:0 (11:9 11:4 11:4 11:9 11:9)

Snopek Jakub – Michałak Łukasz 5:0 (11:2 11:2 11:7 11:8 11:5)

Wilk Paweł – Ciepłucha Mariusz 5:0 (11:3 11:8 13:11 12:10 11:1)

Kardaś Andrzej – Ciapłucha Mariusz 5:0 (11:7 11:7 11:6 11:6 11:7)

Twardowski Marcin – Snopek Jakub 5:1 (11:9 9:11 11:4 11:5 11:7 11:8)

Malinowski Dariusz – Ciepłucha Mariusz 5:1 (11:3 11:4 10:12 12:10 14:12 11:8)

Woźniak Damian – Miłosz Przemysław 5:0 (11:4 11:5 11:4 11:2 11:4)

Bartosik Jacek – Ciapłucha Mariusz 5:4 (3:11 12:10 9:11 11:9 9:11 11:9 10:12 11:9 11:9)

Otto Marta – Bartosik Jacek 5:4 (11:9 11:9 11:4 9:11 8:11 8:11 7:11 11:8 13:11)

Galoch Dariusz – Miłosz Przemysław 5:3

Otto Marta – Galoch Dariusz 5:0 (11:9 11:9 11:6 11:7 11:8)

Wilk Paweł – Michalak Łukasz 5:0 (11:3 11:2 11:4 11:7 11:6)

Snopek Jakub – Ciepłucha Mariusz 5:3 (11:9 9:11 11:9 11:9 9:11 9:11 11:9 11:9)

Ciałkowski Łukasz Galoch Dariusz 5:0 (11:5 11:4 11:4 11:7 11:5)

Kardaś Andrzej – Wilk Paweł 5:1 (11:9 11:2 11:7 11:1 7:11 11:4)

Twardowski Marcin – Michalak Łukasz 5:3 (11:7 11:6 7:11 8:11 11:711:5 9:11 11:5)

Misiak Łukasz – Miłosz Przemysław 5:1 (11:4 11:5 11:6 7:11 11:7 11:7)

Ciałkowski Łukasz – Michalak Łukasz 5:1 (11:7 11:8 5:11 11:9 11:8 11:9)

Otto Marta – Słaboń Maciej 5:1 (11:7 11:8 11:7 11:8 10:12 11:4)

Twardowski Marcin – Słaboń Maciej 5:0 (11:7 11:7 11:7 11:7 11:7)

Snopek Jakub – Miłosz Przemysław 5:0 (11:9 11:7 11:7 11:9 11:8)

Bednarek Marcin – Słaboń Maciej 5:0

Woźniak Damian – Słaboń Maciej 5:0 (11:2 11:4 11:4 11:2 11:4)

Ciapłucha Mariusz – Galoch Dariusz 5:0 (11:3 11:4 11:8 11:5 11:9)

Bednarek Marcin – Galoch Dariusz 5:0 (11:8 11:6 11:7 11:7 11:3)

Ciepłucha Mariusz – Słaboń Maciej 5:0 (11:3 11:5 11:1 11:5 11:8)

Słaboń Maciej – Galoch Dariusz 5:3 (11:8 8:11 11:7 6:11 7:11 11:7 11:9 11:3)

 

 

 

 

 

 

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ