Szlagiery naszych drużyn

0
25
views

saarnow

 

 

 

 

IV liga

20 września (sobota) . godz. 16:00 . Byczyna

LKS Ner Poddębice (2) – Zawisza Rzgów (1)

obsada sędziowska: Dobrynin (WS Łódź)

 

pozostałe mecze:

(sobota – 20 września)
16:00 – Widok Skierniewice – Orzeł Nieborów – Ksyta (WS Łódź)
16:00 – Włókniarz Zelów – GKS II Bełchatów – Adamczyk (WS Łódź)
16:00 – KS Paradyż – Zawisza Pajęczno – Urbaniak (WS Łódź)
16:00 – LKS Rosanów – Mechanik Radomsko – Ślęzak (WS Sieradz)
16:30 – Zjednoczeni Stryków – Włókniarz Moszczenica – Kowalewski (WS Sieradz)
16:30 – Astoria Szczerców – Polonia Piotrków – Dąbrowski (WS Sieradz)
(niedziela – 21 września)
11:00 – MKP-Boruta Zgierz – Pilica Przedbórz – Sęczek (WS Skierniewice)
16:00 – Piast Błaszki – Warta Działoszyn – Lewandowski (WS Skierniewice)

 

 

klasa okręgowa

19 września (piątek) . godz. 19:00 . Uniejów

MGLKS Termy Uniejów (5) – PTC Pabianice (8)

obsada sędziowska: B. Prokop, P. Kaźmierczak, R. Siech

 

pozostałe mecze:
(sobota – 20 września)
16:00 – GLKS Dłutów – Sokół II Aleksandrów – J. Malka, M. Anielak, R. Sudak
16:00 – LZS Justynów – Włókniarz Pabianice – A. Siejka, M. Karolak, B. Lewandowski
17:00 – Andrespolia Wiśniowa Góra – KKS Koluszki – M. Paraszkiewicz, Z. Patora, A. Nowiński
17:00 – Stal Głowno – Polonia Andrzejów – S. Modliński, P. Niemiec, P. Bednarek
17:00 – Orzeł Parzęczew – Włókniarz Konstantynów – J. Różycki, T. Lota, M. Kućmański
(niedziela – 21 września)
14:00 – Zjednoczeni II Stryków – Start Brzeziny – P. Pskit, M. Gajda, B. Prokop
15:00 – Ostrovia Ostrowy – Zawisza II Rzgów – A. Dolny, M. Hankiewicz, P. Zasadziak

 

 

klasa „A” grupa III

20 września (sobota) . godz. 16:00 . Kutno

KS Kutno (4) – GLKS Sarnów/Dalików (2)

osada sędziowska: C. Guzelaydin, Sz. Michniewicz, I. Strulak

 

pozostałe mecze:

(sobota – 20 września)
17:00 – Bzura Młogoszyn – Dąbrowianka Dąbrowice – M. Kobus, R. Kafarski, J. Tyluś
17:00 – Magnat Sierpów – GKS Bedlno – R. Graczyk, K. Walczak, M. Pionko
(niedziela – 21 września)
16:00 – Malina Piątek – Krośniewianka Krośniewice – R. Walczak, J. Lipczyński, R. Siech
16:00 – Victoria Grabów – LKS Świnice Warckie – R. Urbaniak, T. Sadowski, D. Żaczek

 

 

klasa „B” grupa I

20 września (sobota) . godz. 15:30 . Rąbień

Victoria Rąbień (3) – LKS Sazan Pęczniew (1)

obsada sędziowska: P. Krzemiński

 

pozostałe mecze:

(niedziela – 21 września)
11:00 – LKS II Rosanów – MKS II Tuszyn – P. Jankowski
14:15 – Victoria Stoki Łódź – TMRF Widzew Łódź – Sz. Michniewicz
15:00 – Hetman Łódź – Ner Łódzki – Ł. Sobutka

 

 

klasa „B” grupa III

21 września (niedziela) . godz. 11:30 . Wartkowice

LKS Grom Powodów (7) – Delta Śleszyn (8)

obsada sędziowska: R. Kafarski

 

pozostałe mecze:

(niedziela – 21 września)
11:00 – Kanarki Małachowice – LKS Modlna – M. Dobrowolski
11:00 – Iskra Góra Św. Małgorzaty – MKS Mianów – A. Banaszkiewicz
13:00 – Sokół Skromnica – Olimpia Oporów – Sz. Jarocki
14:00 – GKS Byszew – LKS Cedrowice – M. Wujczak

 

 

sieradzka klasa „B” grupa III

21 września (niedziela) . godz. 16:00 . Zygry

GLKS Pisia Zygry (2) – LZS Chrząstawa (8)

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ