0
203

SONY DSC

KS KUTNO – NER PODDĘBICE 2-4 (1-0)

Bramki:1-0.Góralczyk.Łukasz(42′),1-1.Jarczewski.Dariusz(50′),1-2.Okoński.Olaf(53′),1-3.Sobańda.Szymon(80′),1-4.Okoński.Olaf(82′-karny),2-4.Kaczor.Bartosz(86′-karny).

KS.Kutno:Czekalski–Ławniczak(75`-Wójcik),Żemigała,Kaczor,Grzegorek–Błaszczyk(65`-Maśliński),Walczak, Ziemniak,Sobczak– Kierus(80`-Bartczak),Góralczyk(65`-M.Wietrzyk)

NER:Sokołowicz(46′-Marciniak)-Owczarek(75′-Pietrzak),Gniadzik,Woźniak,Tonn-Jarczewski(70′-Jurkowski), Bogołębski,Świątkiewicz((60′-Wojtczak),Pabjańczyk(75′-Sobańda),Stasiak(60′-Paluch)-Okoński.

nie.grali:Dopierała,Kubiak,Rachubiński

źródło: LKS Ner Poddębice

MGLKS Termy Uniejów – LKS Grom Powodów 15:1 (4:0)

… Grzegorz Kindlein-1

skład Gromu: Urbaniak – Kita, Galoch zawodnik testowany, Karolak – Bień S. (49′ Bień T.), Cichy, (46’Kupis), Pawlak, Ławniczak, Kindlein – Kulczycki

Mimo wysokiej przegranej Grom schodzi z boiska z podniesioną głową. Mecz z takim rywalem jak Termy Uniejów to bardzo dobra lekcja dla B-klasowca. Mecz przez 90 minut przebiegał pod dyktando gospodarzy, którzy pokazali zawodnikom Gromu jak wygląda poziom gry w Okręgówce. Grom przez pierwsze 40 min prezentował się nie najgorzej w grze obronnej i przeprowadził kilka ofensywnych akcji. Lecz to Termalni niemal każdą akcję kończyli strzałem, co dało tak wysokie zwycięstwo. Zawodnicy Gromu pokazali że potrafią walczyć, ten mecz wszedł nam w nogi jak żaden inny i mimo ogromnej przewagi gospodarzy, można powiedzieć że Grom biegał przez całe 90 minut. Poskutkowało to strzeleniem honorowej bramki w 78′ przez G.Kindlein. Po takiej lekcji gry w piłkę, można się wiele nauczyć i to spotkanie na pewno nie poszło na marne.

źródło: LKS Grom Powodów

Sokół Aleksandrów Łódzki (juniorzy) – GLKS Sarnów/Dalików 0:3 (0:2)

… Stachlewski Krzysztof-3

Skład: Matusiak – Paczkowski, Wijata, Kowalczyk, zaw. testowany – Olczak, Jesionowski, Skrobala, zaw. testowany – Stachlewski K., zaw. testowany.

W niedzielne popołudnie LKS Sazan Pęczniew rozegrał mecz kontrolny z Kobra Leźnica Wielka  (klasa A, grupa Łódź II). Pęczniewianie wygrali 4:2 (1:2) i tym samym odnieśli pierwsze zwycięstwo w nowym roku.

Pierwsza połowa:
W pierwszych minutach meczu obie drużyny starały się grać atakiem pozycyjnym i nie podejmowały większego ryzyka. Dopiero w 15 min nastąpiło ożywienie meczu. Rzut rożny dla Sazana na bramkę zamienił Szymon Domżał. Po golu obie drużyny grały otwarty futbol. Jedni i drudzy stwarzali sobie sytuacje bramkowe, jednak na kolejnego gola musieliśmy czekać do 30 min. W polu karnym gospodarzy sfaulowany został napastnik Kobry. Sędzia wskazał na 11 metr, a egzekutor wyrównał wynik meczu. Wydawałoby się, że do przerwy utrzyma się wynik remisowy, jednak błąd popełnił obrońca Sazana i Pęczniewianie na przerwę schodzili ze stratą jednego gola.

Druga połowa:
O ile pierwsza odsłona pojedynku była wyrównana, tak w drugiej inicjatywę przeleli zawodnicy Sazana. W 55 minucie po składnej akcji całej drużyny gola numer dwa zdobył Szymon Domżał. Bramka dodała gospodarzom animuszu. Dziesięć minut później było już 3-2 dla Sazana Pęczniew. Bramkę z rzutu karnego zdobył Piotr Walczak. Ten sam zawodnik ustalił wynik spotkania w 70 min, również z rzutu karnego. Sazan powinien zwyciężyć dużo wyżej, jednak napastnicy zmarnowali kilka „stu procentowych” sytuacji. Piłkarzy Kobry w drugiej połowie było stać tylko na kilka składnych akcji.

Podsumowanie:
Gra Sazana Pęczniew uległa znacznej poprawie. Oczywiście jest jeszcze kilka elementów negatywnych, nad którymi trzeba popracować, jednak po dzisiejszym meczu optymistycznie patrzymy w przyszłość. Był to nasz trzeci mecz kontrolny, do inauguracji ligi pozostał nam miesiąc czasu. Mamy zatem czas na wyeliminowanie błędów.

LKS SAZAN PĘCZNIEW – KOBRA LEŹNICA WIELKA 4:2 (1:2)
BRAMKI: 2xSzymon Domżał, 2xPiotr Walczak.
Żółte kartki: brak.
Boisko: Byczyna

LKS SAZAN PĘCZNIEW: Zawodnik testowany (45′ Patryk Ożadowicz)  – Tomasz Igiel (C), Jacek Mieszalski, Darek Frontczak, Krzysztof Drewnisz – Artur Jewczak, Piotr Walczak – Marek Ciepłoch, Norbert Magnuski, Damian Cichoń – Szymon Domżał

NA ZMIANĘ WCHODZILI: Kamil Szubski, Grzegorz Kurzawa, Andrzej Wilczyński, Damian Kwiatkowski, Tomasz Kaczmarek, Jakub Tomczyk

​KONTUZJOWANI: Przemysław Marciniak, Łukasz Stawiszyński, Paweł Jóźwiak.

NIEOBECNI: Krzysztof Stawiszyński, Łukasz Rajewski, Jakub Soboń, Mariusz Bienias, Tobiasz Grzelak, Marcin Twardowski, Radek Krzesiński.

źródło: LKS Sazan Pęczniew