Bramki:1-0.Okoński.Olaf(27′),2-0.Woźniak.Krzysztof(35′).

NER:Marciniak-Pałczyński,Czekalski,Owczarek-Ziober(88′-Stajewski),Woźniak,Szmytka(46′-Jurkowski), Pabjańczyk,Jarczewski-Rachubiński(75′-Świątkiewicz),Okoński.

rezerwowi:Sokołowicz-Makowski,Sobańda,Pietrzak,Spychalski.

ROSANÓW:Bartosiński-Lewandowski.M,Słyścio,Czerepiński(46′-Gajewski),Bartoszewski-Lewandowski.P, Sobczak,Gałecki(85″-Hućko),Głowiński(46-Wiosna)-Wiktorski(79″-Lipski),Goczał.

Napomnienia(żółta.kartka):Gałecki.Grzegorz(32′),Lewandowski.Michał(75′),Sobczak.Michał(83′).

Wykluczenia(czerwona.kartka):Wiosna.Marek(66′)

Sędzia.główny:Dzwonkowski.Michał>>>asystenci:Łuczyński.Dawid.Pieścik.Dariusz.(W.S. Piotrków.Tryb).

klasa okręgowa

MGLKS Termy Uniejów – Zawisza II Rzgów 3:1 (2:1)

Jesionowski Jakub-1

Matusiak Piotr-1

Łuczak Krzysztof-1

Skład MGLKS-u:

Mariusz Bogdan, Artur Stasiak, Jakub Jesionowski, Dariusz Piaseczny, Łukasz Wojciechowski, Adrian Janiak, Kamil Zych (85’ Piotr Rosiak), Krzysztof Łuczak, Piotr Matusiak (87’ Witold Przytuła), Konrad Kubiak (80’ Sebastian Galoch), Janusz Jonczyk.

Spotkanie z Zawiszą zaczęło się fatalnie dla naszej drużyny. Już w 2 minucie goście objęli prowadzenie. Rzut wolny z lewej strony minął wszystkich zawodników, piłkę odbił nasz bramkarz – Mariusz Bogdan, dla którego był to debiut w naszym zespole, jednak wobec dobitki z bliska był już bezradny i to Zawisza wyszedł na prowadzenie. Od tej pory całkowitą inicjatywę przejęli Termalni. Do 15 minuty mieliśmy kilka dobrych sytuacji (strzał Janusza Jonczyka, efektowna przewrotka Konrada Kubiaka i najlepsza okazja jaką miał Adrian Janiak, jednak w sytuacji sam na sam jego strzał obronił bramkarz), potem gra wyrównała się a żadna z drużyn nie potrafiła stworzyć przewagi, aż do 25 minuty gdy w polu karnym faulowany był Zych a rzut karny pewnie na bramkę zamienił Jakub Jesionowski. Gdy wydawało się, że do przerwy będzie remis to w doliczonym czasie gry pierwszej połowy bramkę zdobył MGLKS. Była to fantastyczna akcja naszej drużyny i popis techniczny 3 środkowych pomocników. Na środku boiska Łuczak zagrywa piłkę do Zycha ten odgrywa piętą gubiąc 2 zawodników gości, Łuczak holuje piłkę do 30 metra mając na plecach 2 przeciwników, fantastycznym podaniem w uliczkę wypuszcza Piotra Matusiaka, który wpada w pole karne, piętą przekłada obrońcę i spokojnym strzałem ustala wynik pierwszej połowy. Cudowna akcja i dobry wynik do przerwy.

Tuż po rozpoczęciu drugiej połowy goście mogli doprowadzić do wyrównania, jednak fantastycznie instynktownie strzał głową z około 5 metrów obronił nasz goalkeeper. Była to druga z 3 sytuacji gości w tym meczu, co pokazuje jak MGLKS dobrze kontrolował wydarzenia boiskowe. Większość drugiej połowy przebiegała pod dyktando naszej drużyny, jednak znowu zawodziła skuteczność sam Adrian Janiak miał jeszcze dwie stuprocentowe sytuacje jednak żadnej nie udało się wykorzystać. Około 60 minuty po rzucie rożnym piłka spadła pod nogi Krzysztofa Łuczaka, który ustalił wynik tego spotkania na 3:1 dla gospodarzy. W między czasie Janusz Jonczyk obił jeszcze słupek gości, a pod koniec meczu Jacek Dutka dokonał zmian wpuszczając na boisko juniorów naszej drużyny. Debiutujący Sebastian Galoch stanął przed doskonałą szansą pokonania bramkarza gości. Dobry rajd lewą stroną zakończył dobrym dryblingiem, który „położył” obrońcę na 16 metrze i wtedy niestety zdecydował się na za szybki strzał i tak ten utalentowany junior zaprzepaścił doskonałą szansę na swoją pierwszą bramkę w seniorskich barwach. W doliczonym czasie gry strzał Adriana Janiaka z rzutu wolnego wylądował na poprzeczce bramki Zawiszy, to nie był dzień Janiaka, piłka po jego strzale ewidentnie nie chciała wpaść dziś do bramki. MGLKS pokonuje Zawiszę II Rzgów 3:1.

Podsumowując był to dobry mecz w wykonaniu naszej drużyny. „Termalni” zaprezentowali dojrzały spokojny futbol w pełni dominując w środku pola, co również pozwalało na ofensywną grę naszym skrzydłowym i bocznym obrońcom, którzy dobrze to wykorzystywali. Zabrakło trochę skuteczności bo wynik mógłby być zdecydowanie wyższy. Cieszy fakt iż nasza gra w defensywie spowodowała iż goście nie mogli stworzyć sobie za wiele sytuacji. Warto odnotować fakt iż po ponad 3 letniej przerwie (kontuzja i sprawy zawodowe) do naszej drużyny wrócił Rafał Zdych, który dzisiejsze spotkanie przesiedział na ławce rezerwowych. Dzisiaj każdy z zawodników zasługuje na pochwałe za swoją grę i zaangażowanie. Cieszy wprowadzanie juniorów, po takim meczu jak ten: same plusy cisną się na usta, jednakże nie popadajmy w hura optymizm przed nami wiele spotkań i wiele pracy. Trzeba popracować nad skutecznością i systematycznością. Za tydzień naszą drużynę czeka ciężki wyjazd do Brzezin.

klasa „A” grupa III

GLKS Sarnów/Dalików – LKS Świnice Warckie 3:2 (0:1)

klasa „B” grupa III

Olimpia Oporów – LKS Grom Powodów 0:2 (0:0)

Kindlein Grzegorz-1

Czekalski Jarosław-1

skład: Urbaniak Wojciech – Janicki Jakub, Kita Tomasz, Janicki Sylwester, Bień Sławomir (50′ Schmeichel Łukasz) – Karolak Łukasz (55′ Kindlein Grzegorz), Adamiak Dariusz (46′ Galoch Dariusz), Pawlak Grzegorz, Cichy Krystian (60′ Kulczycki Sylwester), – Czekalski Jarosław, Górecki Łukasz.

6 Laktoza Łyszkowice 1 0 0 11 0 0 1

BZURA OZORKÓW – NER PODDĘBICE 8-1 (3-1).

Bramki:0-1.Nowak.Włodzimierz(26′),1-1.Wójcik.Tomasz(27′),2-1.Kopczyński.Daniel(31′),3-1.Wójcik.Tomasz (35′),4-1.Graczyk.Szymon(45′),5-1.Wójcik.Tomasz((52′),6-1.Drozdowski.Bartosz(59′),7-1.Graczyk.Szymon (66′),8-1.Wójcik.Tomasz(74′).

BZURA:Bednarek(41′-Bocian)-Czajkowski(67′-Kurzawski),Gończar,Karolak.E(53′-Drozdowski),Karolak.J -Kopczyński,Kuna(41′-Granosik),Michalak(41′-Graczyk),Ślęzak(78′-Lityński)-Wójcik, Świątkiewicz.

Trener:Morawski.Andrzej.

NER:Płusa-Bakalarczyk,Gzyl.D(56′-Strzelczyk),Kapituła(75′-Marchlewicz),Kisiel-Łuczak,Nowak,Reksuł, Stefański-Świerczyński,Tomaszewski(40′-Adamczyk).

Trener:Cichosz.Adam>>>kier.drużyny:Nowak.Leszek

Sędzia.główny:Siech.Rafał>>>asystenci:przygodni

UKS SMS Łódź 2:1 Sokół Aleksandrów
MKP-Boruta Zgierz 10:1 Ostrovia Ostrowy
Górnik Łęczyca -:- Orzeł Łódź