Zjednoczeni Stryków – Ner Poddębice 0:2 (0:1)

Bramki: Rafał Kubiak 20, Robert Oborowski 78-samobójcza

Zjednoczeni: Pająk – Majewski, Sender ż, Oborowski, Król (72′ Bełdziński) – Podedworny ż, Lenart (62′ Mospinek), Drogosz ż, Ryplewicz – Rozniata, Chmielewski (46′ Stanisławski).

Ner: Sokołowicz – Owczarek, Gniadzik, Dopierała, Tonn – Woźniak (46′ Świątkiewicz), Pabjańczyk ż, Paluch (90+4′ Pietrzak), Kubiak – Jarczewski ż (79′ Jurkowski), Okoński (31′ Wojtczak cz 82′).

Ner Poddębice wygrał ze Zjednoczonymi Stryków 2:0 (1:0) w wyjazdowym meczu 24.kolejki IV ligi łódzkiej. Podopieczni trenera Piotra Szarpaka odnieśli kolejne zwycięstwo, które nie przyszło im łatwo. Poddębiczanie sięgnęli po trzy punkty dzięki trafieniu Rafała Kubiaka i golu samobójczym.

W pierwszej połowie przeważali przyjezdni. Ner prowadził grę, ale nic z tego nie wynikało. Obie drużyny miały spore problemy ze stworzeniem zagrożenia. Na pierwszego gola trzeba było czekać do 20. minuty. Po szybkiej kontrze piłkę do siatki gospodarzy posłał Rafał Kubiak. Dziesięć minut siła ataku przyjezdnych została mocno osłabiona. Boisko w wyniku kontuzji musiał opuścić najlepszy strzelec Neru Olaf Okoński. W jego miejsce na placu boju pojawił się Krystian Wojtczak.

Po zmianie stron strykowianie ambitnie dążyli do zmiany rezultatu. Gospodarze przejęli inicjatywę, ale nie byli w stanie pokonać Michała Sokołowicza. Przyjezdni grali z kontry. W 78. minucie po wrzutce w pole karne nieszczęśliwie interweniował Robert Oborowski, który wbił piłkę do własnej bramki. Od tego momentu Ner szanował futbolówkę i starał się oddalać zagrożenie. W 82. minucie brutalnego faulu na Wojciechu Senderze dopuścił się Wojtczak i został ukarany za to przewinienie czerwoną kartką. Zjednoczeni nie potrafili wykorzystać gry w przewadze i trzy punkty pojechały do Poddębic.