SPISOBUS W PODDĘBICACH

0
14
views

Gmina Poddębice informuje, że w dniu 29 września 2021 r. w godz. 9:00–14:00 istnieje możliwość dokonania spisu ludności i mieszkań w Spisobusie ustawionym na Placu Kościuszki (dawny przystanek autobusowy przy Domu Handlowym).

Burmistrz Poddębic zaprasza wszystkich chętnych, którzy jeszcze nie dokonali spisu do skorzystania z w/w możliwości spisu.

Burmistrz

/Piotr Sęczkowski/

źródło: Gmina Poddębice

 

Komunikat GUS – Narodowy Spis Powszechny 2021

Szanowni Państwo!

Do końca września Główny Urząd Statystyczny przeprowadza na terenie całego kraju Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań. Informacje zebrane od milionów Polaków – w tym od nas samych – poszerzą i zaktualizują wiedzę o naszym kraju i jego mieszkańcach. Dzięki nim lepiej poznamy potrzeby i wyzwania, z którymi mierzymy się w codziennym życiu.

Udział w spisie jest obowiązkowy, a za odmowę udziału w badaniu może zostać nałożona kara grzywny nawet do 5 tysięcy złotych.

Spisać się można:

  • internetowo na stronie spis.gov.pl
  • telefonicznie na infolinii spisowej pod numerem telefonu 22 279 99 99,
  • w każdym urzędzie miasta/gminy,
  • u rachmistrza spisowego, który może do Państwa zadzwonić, a także przyjść osobiście.

Dane zbierane w ramach Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań są chronione tajemnica statystyczną, za złamanie której grozi nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Zostaną one udostępnione jedynie w formie wynikowych informacji statystycznych, które posłużą w procesach podejmowania ważnych decyzji strategicznych na szczeblu lokalnym, regionalnym, a także krajowym.

źródło: Gmina Zadzim

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ