Termy Ner II Poddębice – Orzeł Parzęczew (Klasa okręgowa) 3:7 (3:3)

Termy Uniejów – Zawisza Rzgów (Klasa okręgowa) 0:1 (0:1)

Termy Ner Poddębice – Włókniarz Zgierz (Łódzka klasa A gr. II) 19:0 (6:0)

Przezak Dawid-1, Zimoń Marcin-1, Brochocki Grzegorz-5, Smolarek Krystian-1, Zasada Mariusz-1, Solecki Mariusz-1, Owczarek Jakub-1, Łukasz Dynel Łukasz-6, Mateusz Pasik Mateusz-1, Frącek Antoni-1

GLKS Sarnów/Dalików – Victoria Rąbień (Łódzka klasa A gr. III) 3:1 (1:0)

LKS Świnice Warckie (Łódzka klasa A) – Sazan Pęczniew 4:1

Termy Ner Poddębice (juniorzy) – Bzura Ozorków (juniorzy) 3:1

Jaśczak Kacper-3

Grom Powodów – Błękitni Ciosny (Łódzka klasa B gr. III) 4:3 (3:2)

Victoria Szadek (Sieradzka klasa A) – Pisia Zygry 3:3

Pisia Zygry przystąpiła do meczu w dość optymalnym składzie, którego w zasadzie chcielibyśmy z meczu na mecz. Pierwsza połowa spotkania to głównie ataki z naszej strony. Okazje trzeba jednak wykorzystywać, natomiast sytuacje bramkowe marnowaliśmy dziś na potęgę. Pierwsze przełamanie nastąpiło ok. 30 minuty, gdzie po zagraniu z lewej strony Patryk Biernat głową skierował piłkę do siatki. Niedługo później, błąd w środku pola wykorzystali przeciwnicy i było 1:1. Do przerwy wynik się nie zmienił, choć 100% sytuacji nie brakowało tym bardziej że nie wykorzystaliśmy jeszcze rzutu karnego. Początek drugiej połowy to szybka strata bramki przez nasz zespół i gonienie wyniku. Podobnie jak w pierwszej połowie na brak okazji nasi napastnicy narzekać nie mogli, za to koledzy na brak ich skuteczności tak. Do remisu po świetnym zagraniu Adama Cichosza doprowadził Radosław Waligórski, a chwilę później wyszliśmy na prowadzenie po strzale ponownie Patryka Biernata. Radość z prowadzenia nie trwała jednak długo, gdyż na przestrzeni dwóch minut straciliśmy gola na 3:3. Takim wynikiem spotkanie się zakończyło, choć z samych „setek” w meczu mogliśmy wygrać spokojnie 6,7:3. Na szczęście po to są mecze sparingowe i miejmy nadzieję, że za tydzień gdy wybije „godzina zero”, skuteczność będzie zdecydowanie lepsza…

źródło: Pisia Zygry

Termy Ner Poddębice (juniorzy) – Boruta Zgierz (juniorzy) 2:4 (1:0)