Skończyli jak zaczęli – juniorzy zakończyli sezon bez porażki!

0
66
views

 

 

 

 

 

Bzura Ozorków – LKS Termy Ner Poddębice 2:3 (0:0)
Bramki dla Term Neru: Krystian Reksuł 50, Cyprian Lewandowski 65, 80

Termy Ner Poddębice: Płusa – Terlecki, Łuczak, Szachta, Gzyl – Kędzia (50. Kowalczyk),Tomaszewski (55. Dopierała), Lewandowski , Świerczyński, Nowak – Reksuł

Juniorzy Term Neru Poddębice udanie zakończyli zmagania ligowe w sezonie 2016/2017. Poddębiczanie wygrali zmagania w łódzkiej klasie B1 Junior Młodszy gr. 1 nie przegrywając ani jednego meczu.

Początkowe fragmenty meczu obfitowały w walkę z obu stron. W 20. minucie po brutalnym faulu na Włodzimierzu Nowaku sędzia odgwizdał rzut wolny w okolicach pola karnego gospodarzy. Bliski szczęścia był Adrian Świerczyński, jednak uderzył minimalnie ponad bramką. W końcowych fragmentach pierwszej połowy groźnie zaatakował zespół gospodarzy, szukając swojej szansy na zdobycie bramki strzałami z dalszej odległości, lecz Bartosz Płusa był na posterunku.

W drugiej połowie biało-zielono-czerwoni zdecydowanie zaatakowali ,starając się zdobyć bramkę. W 50. minucie, po podaniu Włodzimierza Nowaka piłkę do pustej bramki skierował Krystian Reksuł. Rywal odpowiedział pięć minut później, kiedy to jeden z zawodników gospodarzy zdobył bramkę po strzale z okolic dwudziestego metra. Mimo utraconego gola nasz zespół dalej dążył do wygrania tego spotkania. W 65. minucie bramkę dającą prowadzenie poddębiczanom zdobył Cyprian Lewandowski, strzelając w tak zwany „długi róg”. Niestety, rywali ponownie potrafił wyrównać, zdobywając bramkę z rzutu wolnego. Biało-zielono-czerwoni walczyli do końca cierpliwie budując swoje ataki i starając się wygrać to spotkanie. W ostatniej akcji meczu, po podaniu Włodzimierza Nowaka piękną bramkę w samo okienko z okolic 35 metra zdobył Lewandowski. Popularny „Cypa” miał w tym sezonie patent na zespół z Ozorkowa, gdyż w obu konfrontacjach z Bzurą zdobył trzy gole.

foto: Natalia Kubiak

źródło: termyner.poddebice.pl

 

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ