Składy PLH

0
117
views

17

 

 

 

 

Poniżej przedstawiamy składy drużyn uczestniczących w rozgrywkach XXI EDYCJI PODDĘBICKIEJ LIGI HALOWEJ W PIŁCE NOŻNEJ SEZON 2016’2017′ o Puchar Burmistrza Poddębic Piotra Sęczkowskiego

 

AM BASENY Konstantynów Lódzki  

Matusiak Przemysław, Rosiak Michał, Łabuza Tomasz, Gałecki Grzegorz, Bonikowski Dominik, Łuczak Kamil, Krasoń Kamil, Wiktorski Kamil, Mordzakowski Wojciech, Chałas Marcin, Dębski Michał, Garbacz Artur.

 

AA AWARIA NA BUDOWIE Poddębice

Olejnik Martyn, Cichosz Adam, Paczkowski Damian, Makowski Jakub, Sikorski Adam, Sobańda Szymon, Walczak Piotr, Kołakowski Przemysław, Borowski Sebastian, Skrobala Marcin, Krysiak Bartłomiej, Kubiak Konrad.

 

PSP Poddębice

Cieślikowski Radosław, Dudczak Radosław, Olczyk Łukasz, Kaszuba Paweł, Pawlak Krzysztof, Tylko Maciej, Piaseczny Dariusz, Szewczyk Mariusz, Michalak Mateusz, Skonieczka Marcin, Zych Kamil, Chmielecki Tomasz.

 

PRZYJEŻDŻA ORKIESTRA Poddębice

Brzeziński Kacper, Dominowski Damian, Stasiak Artur, Jesionowski Kamil, Jesionowski Jakub, Zadworski Wojciech, Kowalczyk Marcin, Sadowski Maciej, Mania Szymon, Stajewski Arkadiusz, Wdowiak Mariusz, Waligórski Radosław.

 

MADAR Poddębice

Czapliński Dawid, Naszkowski Adrian, Strach Waldemar, Strach Bartłomiej, Kowalczyk Łukasz, Galoch Błażej, Zadworski Bartłomiej, Patora Kamil, Brzozowski Łukasz, Dąbrowski Marcin, Landziński Dominik, Kuźniak Kamil.

 

MŁODZI Poddębice

Andrysiewicz Hubert, Sikorski Bartłomiej, Chmielecki Patryk, Chmielecki Sebastian, Osiński Kamil, Grzegorek Bartłomiej, Kochanek Arkadiusz, Matusiak Przemysław, Walczyk Kacper.

 

RESET Poddębice

Ożadowicz Patryk, Bąk Jakub, Śpiączka Wiktor, Rogalewicz Mikołaj, Krzeszewski Tomasz, Myszka Marcin, Nowak Przemysław, Jóźwiak Paweł, Łazarczyk Damian, Woźniak Krzysztof.

 

SANDRA Poddębice

Staszczyk Krzysztof, Jewczak Artur, Wilczyński Andrzej, Ciepłoch Marek, Cichoń Damian, Kurzawa Grzegorz, Majchrzak Marcin, Twardowski Marcin, Miszczak Mateusz, Grzelak Tobiasz, Kubiak Krystian, Olczak Dawid.

 

YOUNG BOYS Poddębice

Płusa Bartłomiej, Łuczak Bartłomiej, Lewandowski Cyprian, Nowak Włodzimierz, Hynasiński Kamil, Świerczyński Adrian, Adamczyk Kacper, Kubiak Damian, Tomaszewski Damian, Terlecki Michał, Rzeźniczak Kacper, Frącek Antoni.

 

 

Sędziowie: Jarosław Cichosz, Dariusz Galoch

rezerwowy sędzia: Tadeusz Blaźniak

 

Organizator: Stowarzyszenie OK Poddębice

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Poprzedni artykułAndrzej Kardaś się zbliża …
Następny artykułMłodzi SHOW
UDOSTĘPNIJ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ