Sazan zagra przy Piłsudskiego …

0
66
views

widzew.

 

 

 

 

IV liga

4 października (sobota) . godz. 15:00 . Byczyna

LKS Ner Poddębice (3) – Włókniarz Moszczenica (10)

obsada sędziowska: Staniucha (WS Sieradz)

 

pozostałe mecze:

(sobota – 4 października)
15:00 – KS Paradyż – Orzeł Nieborów – Gawroński (WS Łódź)
15:00 – LKS Rosanów – GKS II Bełchatów – Słupiński (WS Sieradz)
15:00 – Zawisza Rzgów – Polonia Piotrków – Rosiński (WS Skierniewice)
16:00 – Włókniarz Zelów – Pilica Przedbórz – Anielak (WS Łódź)
16:00 – Zjednoczeni Stryków – Mechanik Radomsko – Skopiński (WS Skierniewice)
16:00 – Astoria Szczerców – Warta Działoszyn – Krasnopolski (WS Łódź)
(niedziela – 5 października)
11:00 – Boruta Zgierz – Widok Skierniewice – Dzwonkowski (WS Piotrków)
15:00 – Piast Błaszki – Zawisza Pajęczno – Pskit (WS Łódź)

 

 

klasa okręgowa

4 października (sobota) . godz. 14:00 . Uniejów

MGLKS Termy Uniejów (9) – Sokół II Aleksandrów (10)

obsada sędziowska: B. Pietrzak, M. Paraszkiewicz, Ł. Siercha

 

pozostałe mecze:

(sobota – 4 października)
15:00 – Włókniarz Pabianice – Zawisza II Rzgów – T. Sadowski, R. Twardowski, D. Gałązka
16:00 – GLKS Dłutów – Andrespolia Wiśniowa Góra – M. Zdziaszek, J. Malka, R. Sudak
16:00 – Stal Głowno – KKS Koluszki – Z. Patora, K. Gruszczyński, A. Zygmunciak
16:00 – Orzeł Parzęczew – PTC Pabianice – R. Urbaniak, D. Morawiec, P. Szymczyk
16:00 – LZS Justynów – Start Brzeziny – T. Ksyta, M. Łapok, Sz. Michniewicz
(niedziela – 5 października)
14:00 – Zjednoczeni II Stryków – Polonia Andrzejów – D. Mikła, P. Adamczyk, R. Siech
14:00 – Ostrovia Ostrowy – Włókniarz Konstantynów – B. Nowicki, A. Siejka, R. Walczak

 

 

klasa „A” grupa III

4 października (sobota) . godz. 16:00 . Sierpów

Magnat Sierpów (12) – GLKS Sarnów/Dalików (5)

obsada sędziowska: M. Karolak, M. Hankiewicz, J. Lipczyński

 

pozostałe mecze:

(sobota – 4 października)
16:00 – KS Kutno – Sparta Leśmierz – P. Zasadziak, D. Piasecki, M. Wujczak
16:00 – Bzura Młogoszyn – LKS Świnice Warckie – S. Modliński, A. Baraniak, D. Rikszajd
16:00 – Krośniewianka Krośniewice – GKS Bedlno – T. Sośnierz, K. Walczak, K. Modrzejewski
(niedziela – 5 października)
15:00 – Victoria Grabów – Witonianka Witonia – A. Dolny, K. Gruszczyński, T. Lota
15:00 – Malina Piątek – Dąbrowianka Dąbrowice – J. Różycki, S. Kaczyński, M. Rogoziński

 

 

klasa „B” grupa I

5 października (niedziela) . godz. 16:00 . Łódź ul Piłsudskiego

TMRF Widzew Łódź (3) – LKS Sazan Pęczniew (4)

obsada sędziowska: W. Pawlak

 

pozostałe mecze:

(niedziela – 5 października)
15:00 – Hetman Łódź – LKS II Rosanów – J. Szmidt
15:00 – MKS II Tuszyn – Kolejarz Łódź – A. Mrozek

 

 

klasa „B” grupa III

5 października (niedziela) . godz. 14:00 . Byszew

GKS Byszew (2) – LKS Grom Powodów (6)

obsada sędziowska: M. Czekalski

 

pozostałe mecze:

(niedziela – 5 października)
11:00 – Kanarki Małachowice – LKS Cedrowice A. Reczulski
11:00 – Iskra Góra Św. Małgorzaty – Delta ŚleszynJ. Wesołowski
11:00 – Orzeł Wróblew – Olimpia OporówR. Kafarski
13:00 – Sokół Skromnica – LKS ModlnaB. Wolski
13:00 – Santos Czerchów – MKS MianówK. Musiał

 

 

sieradzka klasa „B” grupa III

5 października (niedziela) . godz. 15:00 . Zygry

GLKS Pisia Zygry (2) – RKS Rychłocice (7)

 

 

Poprzedni artykułIII runda Pucharu Polski
Następny artykułNer dalej punktuje …
UDOSTĘPNIJ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ