SAZAN PĘCZNIEW AWANSOWAŁ !!!

0
60
views

 

 

 

IV liga

Tylko III miejsce na zakończenie

Zjednoczeni Stryków – Termy Ner Poddębice 2:2 (1:1)

… Przezak Dawid-1, Niedzielski Konrad-1.

 

pozostałe mecze:

Zjednoczeni Stryków 2:2 Termy Ner Poddębice
Warta Działoszyn 2:1 Ceramika Opoczno
Orkan Buczek 11:1 MKP-Boruta Zgierz
Zjednoczeni Gmina Bełchatów 0:3 Omega Kleszczów
GKS II Bełchatów 1:2 Pilica Przedbórz
LKS Kwiatkowice 1:3 Unia Skierniewice
Stal Niewiadów 3:2 Włókniarz Zelów
KS Paradyż 6:1 Zawisza Pajęczno
KS Sand Bus Kutno 2:0 Pelikan II Łowicz

tabela:

1 Unia Skierniewice 34 93 111 11 30 3 1
2 Warta Działoszyn 34 74 76 37 23 5 6
3 Termy Ner Poddębice 34 72 86 42 22 6 6
4 LKS Kwiatkowice 34 65 83 37 19 8 7
5 Zjednoczeni Stryków 34 57 66 38 17 6 11
6 Omega Kleszczów 34 55 67 55 16 7 11
7 Włókniarz Zelów 34 53 65 63 17 2 15
8 KS Paradyż 34 52 66 47 16 4 14
9 Stal Niewiadów 34 52 60 46 15 7 12
10 Pelikan II Łowicz 34 45 55 53 13 6 15
11 KS Sand Bus Kutno 34 45 83 55 13 6 15
12 Orkan Buczek 34 43 66 58 12 7 15
13 Ceramika Opoczno 34 42 42 55 12 6 16
14 MKP-Boruta Zgierz 34 41 68 74 11 8 15
15 GKS II Bełchatów 34 34 61 84 10 4 20
16 Pilica Przedbórz 34 31 56 84 8 7 19
17 Zawisza Pajęczno 34 17 27 114 5 2 27
18 Zjednoczeni Gmina Bełchatów 34 0 4 189 0 0 34

 

 

Klasa okręgowa

Słabe zakończenie Termalnych

Sokół II Aleksandrów Ł. – Termy Uniejów 2:0

 

Beznadziejne pożegnanie się z własnymi kibicami

GLKS Sarnów/Dalików – UKS SMS Łódź 1:8

 

pozostałe mecze:

Sokół II Aleksandrów 2:0 Termy Uniejów
Andrespolia Wiśniowa Góra 2:0 Stal Głowno
GLKS Sarnów/Dalików 1:8 UKS SMS Łódź
LKS Rosanów 4:3 Włókniarz Konstantynów
GKS Bedlno 2:5 Włókniarz Pabianice
PTC Pabianice 1:1 Górnik Łęczyca
Orzeł Parzęczew 5:1 Zawisza Rzgów
ŁKS II Łódź 0:1 RTS II Widzew Łódź

tabela:

1 Andrespolia Wiśniowa Góra 30 75 97 27 24 3 3
2 Zawisza Rzgów 30 58 85 39 18 4 8
3 LKS Rosanów 30 57 74 54 19 0 11
4 Stal Głowno 30 51 74 43 16 3 11
5 Górnik Łęczyca 30 50 69 64 14 8 8
6 RTS II Widzew Łódź 30 46 78 54 14 4 12
7 UKS SMS Łódź 30 45 56 63 14 3 13
8 ŁKS II Łódź 30 43 79 59 13 4 13
9 Sokół II Aleksandrów 30 40 60 66 11 7 12
10 Orzeł Parzęczew 30 39 59 66 11 6 13
11 PTC Pabianice 30 36 59 76 11 3 16
12 Termy Uniejów 30 36 46 69 11 3 16
13 Włókniarz Pabianice 30 32 39 57 9 5 16
14 GLKS Sarnów/Dalików 30 29 52 79 8 5 17
15 GKS Bedlno 30 25 46 106 7 4 19
16 Włókniarz Konstantynów 30 25 38 89 7 4 19

 

 

Sieradzka klasa „A” grupa II

Zawodnicy myślami byli o grillu

Victoria Szadek – Pisia Zygry 5:2 (1:0)

… Kubis Jan-2

 

pozostałe mecze:

LGKS Charłupia Mała 0:4 TS Janiszewice
Rokita Rokitnica 3:3 UKS Ustków
LKS Socha 5:4 Unia Sieradz-Męka
LKS Kalinowa 1:5 Tęcza Brodnia
Victoria Szadek 5:2 Pisia Zygry
LZS Rębieskie 5:1 Sokół Goszczanów
Amatorzy Zapolice 2:2 Inter-Sieradz Woźniki
Pamapol-Hetman Rusiec 6:2 LKS Pyszków

tabela:

1 Tęcza Brodnia 30 79 152 26 25 4 1
2 TS Janiszewice 30 66 114 36 20 6 4
3 LZS Rębieskie 30 60 108 61 19 3 8
4 UKS Ustków 30 58 100 73 18 4 8
5 Sokół Goszczanów 30 52 96 52 16 4 10
6 Pamapol-Hetman Rusiec 30 51 90 61 15 6 9
7 Rokita Rokitnica 30 45 77 61 13 6 11
8 Pisia Zygry 30 43 99 96 13 4 13
9 Victoria Szadek 30 41 79 53 11 8 11
10 LGKS Charłupia Mała 30 39 73 77 11 6 13
11 Inter-Sieradz Woźniki 30 39 72 77 11 6 13
12 Unia Sieradz-Męka 30 38 74 98 12 2 16
13 LKS Pyszków 30 25 56 103 7 4 19
14 LKS Kalinowa 30 24 40 108 7 3 20
15 Amatorzy Zapolice 30 16 42 118 4 4 22
16 LKS Socha 30 9 24 196 3 0 27

 

 

Klasa „B” grupa II

Ostatni mecz Dawida Przezaka w klubie z Poddębic

Start Szczawin – Termy Ner II Poddębice 3:8 (2:4)

… Chmielecki Sebastian-4, Lewandowski Cyprian-1, Kochanek Arkadiusz-1, Kędzia Kamil-1, Dopierała Bartosz-1.

 

Historyczne VI miejsce na zakończenie

Sokół Lutomiersk – Grom Powodów 2:3 (0:2)

… Orzechowski Paweł-2, Czekalski Jarosław-1.

 

pozostałe mecze:

Orzeł Wróblew 1:7 KAS Konstantynów
Sokół Lutomiersk 2:3 Grom Powodów
Start Szczawin 3:8 Ner II Poddębice
LKS Dąbrówka 3:0 Orlik Sobień
Orzeł Kazimierz 11:1 LKS Modlna
Santos Czerchów 5:5 Kanarki Małachowice

tabela:

1 KAS Konstantynów 22 59 139 22 19 2 1
2 Ner II Poddębice 22 57 144 33 18 3 1
3 Orzeł Kazimierz 21 47 104 51 15 2 4
4 Kanarki Małachowice 22 46 71 57 15 1 6
5 LKS Dąbrówka 22 34 56 74 11 1 10
6 Grom Powodów 22 31 48 64 9 4 9
7 Santos Czerchów 22 23 51 85 6 5 11
8 Orlik Sobień 22 21 46 88 7 0 15
9 Orzeł Wróblew 21 19 49 67 5 4 12
10 LKS Modlna 22 17 54 86 4 5 13
11 Start Szczawin 22 15 38 99 4 3 15
12 Sokół Lutomiersk 22 8 19 93 2 2 18

 

 

Klasa „B” grupa III

Przypieczętowanie awansu do „A” klasy bez walki

Sazan Pęczniew – Błękitni Ciosny 3:0 (walkower)

 

pozostałe mecze:

Sazan Pęczniew 3:0 Błękitni Ciosny
Struga Dobieszków 4:4 GKS Byszew
LKS Gieczno 1:5 KS OSP Iskra Głowno
Sokół Popów 3:0 KS Żychlin
Olimpia Oporów 3:0 Iskra Góra św. Małgorzaty
Expom Krośniewianka 0:3 KP Byszewy

tabela:

1 KS OSP Iskra Głowno 22 56 70 28 18 2 2
2 Sazan Pęczniew 22 53 89 36 17 2 3
3 Sokół Popów 22 51 71 30 17 0 5
4 Struga Dobieszków 22 46 86 40 15 1 6
5 KS Żychlin 22 33 54 40 10 3 9
6 KP Byszewy 22 28 46 41 9 1 12
7 GKS Byszew 22 24 62 68 7 3 12
8 LKS Gieczno 22 22 33 68 6 4 12
9 Expom Krośniewianka 22 22 21 52 7 1 14
10 Błękitni Ciosny 22 21 56 83 6 3 13
11 Olimpia Oporów 22 19 33 72 6 1 15
12 Iskra Góra św. Małgorzaty 22 10 25 88 3 1 18

 

 

 

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ