Sarnów utrzymany !!! Sazan musi walczyć dalej …

0
42
views

 

 

 

IV liga

Termy Ner Poddębice – KS Paradyż 5:0 (2:0)

Niedzielski Konrad-3, Bartos Kamil-1, Zimoń Marcin-1.

 

pozostałe mecze:

Zawisza Pajęczno 1:2 GKS II Bełchatów
Pilica Przedbórz 2:2 Stal Niewiadów
Włókniarz Zelów 2:3 Warta Działoszyn
MKP-Boruta Zgierz 2:2 Zjednoczeni Stryków
Pelikan II Łowicz 1:0 Orkan Buczek
Termy Ner Poddębice 5:0 KS Paradyż
Unia Skierniewice 4:2 KS Sand Bus Kutno
Omega Kleszczów 1:1 LKS Kwiatkowice
Ceramika Opoczno 3:0 Zjednoczeni Gmina Bełchatów

tabela:

1 Unia Skierniewice 33 90 108 10 29 3 1
2 Termy Ner Poddębice 33 71 84 40 22 5 6
3 Warta Działoszyn 33 71 74 36 22 5 6
4 LKS Kwiatkowice 33 65 82 34 19 8 6
5 Zjednoczeni Stryków 33 56 64 36 17 5 11
6 Włókniarz Zelów 33 53 63 60 17 2 14
7 Omega Kleszczów 33 52 64 55 15 7 11
8 KS Paradyż 33 49 60 46 15 4 14
9 Stal Niewiadów 33 49 57 44 14 7 12
10 Pelikan II Łowicz 33 45 55 51 13 6 14
11 KS Sand Bus Kutno 33 42 81 55 12 6 15
12 Ceramika Opoczno 33 42 41 53 12 6 15
13 MKP-Boruta Zgierz 33 41 67 63 11 8 14
14 Orkan Buczek 33 40 55 57 11 7 15
15 GKS II Bełchatów 33 34 60 82 10 4 19
16 Pilica Przedbórz 33 28 54 83 7 7 19
17 Zawisza Pajęczno 33 17 26 108 5 2 26
18 Zjednoczeni Gmina Bełchatów 33 0 4 186 0 0 33

 

 

Klasa Okręgowa

Zawisza Rzgów – GLKS Sarnów/Dalików 0:0

 

Termy Uniejów – ŁKS II Łódź 1:3

 

pozostałe mecze:

RTS II Widzew Łódź 3:0 Andrespolia Wiśniowa Góra
Włókniarz Konstantynów 3:1 GKS Bedlno
UKS SMS Łódź 2:0 Sokół II Aleksandrów
Zawisza Rzgów 0:0 GLKS Sarnów/Dalików
Górnik Łęczyca 2:0 LKS Rosanów
Włókniarz Pabianice 2:0 Orzeł Parzęczew
Stal Głowno 5:0 PTC Pabianice
Termy Uniejów 1:3 ŁKS II Łódź

tabela:

1 Andrespolia Wiśniowa Góra 29 72 95 27 23 3 3
2 Zawisza Rzgów 29 58 84 34 18 4 7
3 LKS Rosanów 29 54 70 51 18 0 11
4 Stal Głowno 29 51 74 41 16 3 10
5 Górnik Łęczyca 29 49 68 63 14 7 8
6 RTS II Widzew Łódź 29 43 77 54 13 4 12
7 ŁKS II Łódź 29 43 79 58 13 4 12
8 UKS SMS Łódź 29 42 48 62 13 3 13
9 Sokół II Aleksandrów 29 37 58 66 10 7 12
10 Termy Uniejów 29 36 46 67 11 3 15
11 Orzeł Parzęczew 29 36 54 65 10 6 13
12 PTC Pabianice 29 35 58 75 11 2 16
13 Włókniarz Pabianice 29 29 34 55 8 5 16
14 GLKS Sarnów/Dalików 29 29 51 71 8 5 16
15 GKS Bedlno 29 25 44 101 7 4 18
16 Włókniarz Konstantynów 29 25 35 85 7 4 18

 

 

Sieradzka klasa „A” grupa II

Pisia Zygry – Pamapol-Hetman Rusiec 1:1 (1:0)

Biernat Patryk-1.

 

pozostałe mecze:

Unia Sieradz-Męka 0:2 LGKS Charłupia Mała
Inter-Sieradz Woźniki 2:4 Rokita Rokitnica
LKS Pyszków 6:0 Amatorzy Zapolice
Pisia Zygry 1:1 Pamapol-Hetman Rusiec
Sokół Goszczanów 1:0 LKS Kalinowa
TS Janiszewice 7:0 LZS Rębieskie
UKS Ustków 7:1 LKS Socha
Tęcza Brodnia 2:2 Victoria Szadek

Tabela:

1 Tęcza Brodnia 29 76 147 25 24 4 1
2 TS Janiszewice 29 63 110 36 19 6 4
3 LZS Rębieskie 29 57 103 60 18 3 8
4 UKS Ustków 29 57 97 70 18 3 8
5 Sokół Goszczanów 29 52 95 47 16 4 9
6 Pamapol-Hetman Rusiec 29 48 84 59 14 6 9
7 Rokita Rokitnica 29 44 74 58 13 5 11
8 Pisia Zygry 29 43 97 91 13 4 12
9 LGKS Charłupia Mała 29 39 73 73 11 6 12
10 Unia Sieradz-Męka 29 38 70 93 12 2 15
11 Victoria Szadek 29 38 74 51 10 8 11
12 Inter-Sieradz Woźniki 29 38 70 75 11 5 13
13 LKS Pyszków 29 25 54 97 7 4 18
14 LKS Kalinowa 29 24 39 103 7 3 19
15 Amatorzy Zapolice 29 15 40 116 4 3 22
16 LKS Socha 29 6 19 192 2 0 27

 

 

Klasa „B” grupa II

Termy Ner II Poddębice – LKS Dąbrówka 10:0

 

Grom Powodów – Start Szczawin 6:1 (4:1)

Czekalski Jarosław-4, Pietruszka Przemysław-1, Kusztelak Patryk-1.

 

pozostałe mecze:

Orlik Sobień 0:5 Orzeł Kazimierz
LKS Modlna 3:3 Orzeł Wróblew
Kanarki Małachowice 2:0 Sokół Lutomiersk
Grom Powodów 6:1 Start Szczawin
Ner II Poddębice 10:0 LKS Dąbrówka
KAS Konstantynów 13:0 Santos Czerchów

tabela:

1 KAS Konstantynów 21 56 132 21 18 2 1
2 Ner II Poddębice 21 54 136 30 17 3 1
3 Kanarki Małachowice 21 45 66 52 15 0 6
4 Orzeł Kazimierz 20 44 93 50 14 2 4
5 LKS Dąbrówka 21 31 53 74 10 1 10
6 Grom Powodów 21 28 45 62 8 4 9
7 Santos Czerchów 21 22 46 80 6 4 11
8 Orlik Sobień 21 21 46 85 7 0 14
9 Orzeł Wróblew 20 19 48 60 5 4 11
10 LKS Modlna 21 17 53 75 4 5 12
11 Start Szczawin 21 15 35 91 4 3 14
12 Sokół Lutomiersk 21 8 17 90 2 2 17

 

 

Klasa „B” grupa III

KS OSP Iskra Głowno – Sazan Pęczniew 3:1 (2:1)

… Wypiór Tomasz-1.

 

pozostałe mecze:

GKS Byszew 1:3 Sokół Popów
Błękitni Ciosny 3:0 Expom Krośniewianka
KP Byszewy 3:0 Olimpia Oporów
KS OSP Iskra Głowno 3:1 Sazan Pęczniew
Iskra Góra św. Małgorzaty 0:3 Struga Dobieszków
KS Żychlin 7:0 LKS Gieczno

tabela:

1 KS OSP Iskra Głowno 21 53 65 27 17 2 2
2 Sazan Pęczniew 21 50 86 36 16 2 3
3 Sokół Popów 21 48 68 30 16 0 5
4 Struga Dobieszków 21 45 82 36 15 0 6
5 KS Żychlin 21 33 54 37 10 3 8
6 KP Byszewy 21 25 43 41 8 1 12
7 GKS Byszew 21 23 58 64 7 2 12
8 LKS Gieczno 21 22 32 63 6 4 11
9 Expom Krośniewianka 21 22 21 49 7 1 13
10 Błękitni Ciosny 21 21 56 80 6 3 12
11 Olimpia Oporów 21 16 30 72 5 1 15
12 Iskra Góra św. Małgorzaty 21 10 25 85 3 1 17

 

 

 

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ