Sarnów i Grom zaatakują liderów …

0
41
views

Sarnow

 

 

 

 

IV liga – XIV kolejka

18 października (sobota) . godz. 14:00 . Byczyna

LKS Ner Poddębice (3) – Mechanik Radomsko (4)

obsada sędziowska: Sęczek (WS Skierniewice)

 

pozostał mecze:

(sobota – 18 października)
14:00 – Zawisza Rzgów – Warta Działoszyn – Milczarek (WS Skierniewice)
15:00 – KS Paradyż – Widok Skierniewice – Różycki (WS Łódź)
15:00 – LKS Rosanów – Pilica Przedbórz – Janecka (WS Sieradz)
15:00 – Zjednoczeni Stryków – PGE GKS II Bełchatów – Ślęzak (WS Sieradz)
15:00 – Astoria Szczerców – Zawisza Pajęczno – Malec (WS Łódź)
15:00 – Polonia Piotrków – Włókniarz Moszczenica – Mularczyk (WS Skierniewice)
(niedziela – 19 października)
11:00 – MKP-Boruta Zgierz – Włókniarz Zelów – Rosiński (WS Skierniewice)
14:00 – Piast Błaszki – Orzeł Nieborów – Krasnopolski (WS Łódź)

 

 

klasa okręgowa – XII kolejka

18 października (sobota) . godz. 15:00 . Dłutów

GLKS Dłutów (13) – MGLKS Termy Uniejów (8)

obsada sędziowska: K. Burdyka, M. Kućmański, M. Rogoziński

 

pozostałe mecze:

(sobota – 18 października)
11:00 – Orzeł Parzęczew – Sokół II Aleksandrów – C. Guzelaydin, P. Szymczyk, M. Łapok
14:00 – Stal Głowno – Andrespolia Wiśniowa Góra – P. Pskit, K. Gawroński, M. Anielak
14:30 – Włókniarz Pabianice – Włókniarz Konstantynów – D. Mikła, M. Majewski, K. Gruszczyński
15:00 – LZS Justynów – Polonia Andrzejów – M. Karolak, P. Binczyk, T. Sadowski
(niedziela – 19 października)
14:00 – Zjednoczeni II Stryków – KKS Koluszki – A. Różycki, P. Szubielski, Z. Patora
14:00 – Ostrovia Ostrowy – PTC Pabianice – B. Pyciarz, M. Muszyński, B. Lewandowski
16:00 – Zawisza II Rzgów – Start Brzeziny – A. Śpiewak, D. Gałązka, D. Piasecki

 

 

klasa „A” grupa III – IX kolejka

18 październik (sobota) . godz. 15:00 . Krośniewice

Krośniewianka Krośniewice (1) – GLKS Sarnów/Dalików (3)

obsada Sędziowska: M. Pionko, B. Wiśniewski, B. Lewandowski

 

pozostałe mecze:

(sobota – 18 października)
13:30 – KS Kutno – Witonianka Witonia – R. Walczak, K. Walczak, R. Graczyk
15:00 – Magnat Sierpów – Sparta Leśmierz – P. Zasadziak, A. Siejka, N. Fiks
16:00 – Bzura Młogoszyn – Victoria Grabów – A. Zasadziak, D. Gałązka, K. Frątczak
(niedziela – 19 października)
15:00 – Malina Piątek – LKS Świnice Warckie – Ł. Siercha, M. Paraszkiewicz, G. Siejka
15:30 – GKS Bedlno – Dąbrowianka Dąbrowice – K. Walczak, R. Walczak, Ł. Majchrzak

 

 

klasa „B” grupa I – VIII kolejka

LKS Sazan Pęczniew (3) – pauzuje

 

pozostałe mecze:

(sobota – 18 października)
13:00 – Kolejarz Łódź – LKS II Rosanów – A. Banaszkiewicz
15:00 – Victoria Rąbień – Ner Łódzki – P. Bednarek
(niedziela – 19 października)
13:15 – Victoria Stoki Łódź – MKS II 2000 Tuszyn – A. Cybulski
14:00 – TMRF Widzew Łódź – Hetman Łódź – R. Siech

 

 

klasa „B” grupa III – VIII kolejka

19 październik (niedziela) . godz. 11:00 . Piątek

Iskra Góra Świętej Małgorzaty (1) – LKS Grom Powodów (4)

obsada sędziowska: K. Musiał

 

pozostałe mecze:

(niedziela – 19 października)
11:00 – Orzeł Wróblew – LKS Modlna – M. Gutowski
13:00 – Sokół Skromnica – LKS Cedrowice – J. Szmidt
13:00 – Santos Czerchów – Delta Śleszyn – J. Wesołowski
13:00 – Olimpia Oporów – MKS Mianów – K. Łukasik
14:00 – GKS Byszew – Kanarki Małachowice – M. Wujczak

 

 

sieradzka klasa „B” grupa III – VIII kolejka

19 październik (niedziela) . godz. 15:00 . Widawa

GKS Widawia II Widawa (4) – GLKS Pisia Zygry (2)

 

pozostałe mecze:

LZS Wrońsko -:- LZS Chrząstawa
Inter Woźniki Sieradz -:- GKS Chociw
TS Janiszewice -:- RKS Rychłocice

 

 

III liga kobiet

18 października (sobota) . godz. 17:30 . BYCZYNA

LKS Pisia Zygry (4) – Kotan Girls Ozorków (8)

 

pozostałe mecze:

Pogoń Zduńska Wola -:- MUKS II Dargfil Tomaszów
ULKS MOSiR Sieradz -:- Wojownik Skierniewice
UKS SMS II Łódź -:- UKS SMS III Łódź
Pisia Zygry -:- Kotan Girls Ozorków
PTC Pabianice -:- Błękitni Dmosin

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ