Sarnów gra o „sześć” punktów

0
31
views

ssarnówww

 

 

 

 

IV liga – XV kolejka

25 października (sobota) . godz. 15:00 . Pajęczno

Zawisza Pajęczno (8) – LKS Ner Poddębice (3)

obsada sędziowska: Michalak (WS Skierniewice)

 

pozostałe mecze:

(sobota – 25 października)
14:00 – Warta Działoszyn – Polonia Piotrków – Gawroński (WS Łódź)
15:00 – Mechanik Radomsko – Zawisza Rzgów – Staniucha (WS Sieradz)
15:00 – GKS II Bełchatów – Astoria Szczerców – Dolny (WS Łódź)
15:00 – Pilica Przedbórz – Piast Błaszki – Różycki (WS Łódź)
15:00 – Włókniarz Zelów – KS Paradyż – Lewandowski (WS Skierniewice)
(niedziela – 26 października)
15:00 – Włókniarz Moszczenica – MKP-Boruta Zgierz – Białek (WS Skierniewice)
15:00 – Orzeł Nieborów – Zjednoczeni Stryków – Niedźwiecki (WS Piotrków)
15:00 – Widok Skierniewice – LKS Rosanów – Janecka (WS Sieradz)

 

 

klasa okręgowa – XIII kolejka

25 października (sobota) . godz. 15:00 . Uniejów

MGLKS Termy Uniejów (9) – Stal Głowno (3)

obsada sędziowska: M. Kućmański, A. Gach, R. Sokół

 

pozostałe mecze:

(sobota – 25 października)
15:00 – Start Brzeziny – GLKS Dłutów – J. Różycki, A. Reczulski, R. Siech
15:00 – Włókniarz Konstantynów – Zawisza II Rzgów – R. Mijas, G. Bednarski, A. Cybulski
15:00 – PTC Pabianice – LZS Justynów – P. Niemiec, M. Rogoziński, Ł. Sobutka
15:00 – Polonia Andrzejów – Włókniarz Pabianice – P. Zasadziak, C. Guzelaydin, D. Gałązka
15:30 – KKS Koluszki – Ostrovia Ostrowy – P. Malec, B. Prokop, A. Banaszkiewicz
15:30 – Andrespolia Wiśniowa Góra – Orzeł Parzęczew – B. Nowicki, M. Paraszkiewicz, M. Gutowski
17:00 – Sokół II Aleksandrów – Zjednoczeni II Stryków – K. Krasnopolski, J. Bernacik, T. Lota

 

 

klasa „A” grupa III – X kolejka

25 października (sobota) . godz. 15:00 . Dalików

GLKS Sarnów/Dalików (5) – GKS Bedlno (3)

obsada sędziowska: T. Sadowski, A. Zygmunciak, Sz. Przytuła

 

pozostałe mecze:

(sobota – 25 października)
15:00 – Witonianka Witonia – Dąbrowianka Dąbrowice – R. Graczyk, M. Czekalski, Ł. Majchrzak
15:00 – LKS Sarnów – GKS Bedlno – T. Sadowski, A. Zygmunciak, Sz. Przytuła
15:00 – Sparta Leśmierz – Malina Piątek – B. Pyciarz, P. Szymczyk, M. Kujawski
15:00- KS Kutno – Bzura Młogoszyn – R. Walczak, S. Felczak, B. Gniewisz
(niedziela – 26 października)
15:00 – LKS Świnice Warckie – Krośniewianka Krośniewice – M. Kućmański, K. Gruszczyński, A. Wasiak
15:00 – Victoria Grabów – Magnat Sierpów – A. Różycki, K. Modrzejewski, B. Banasiak

 

 

klasa „B” grupa I – VIII kolejka

LKS Sazan Pęczniew – kolejna pauza

 

pozostałe mecze:

(sobota – 25 października)
15:00 – MKS II 2000 Tuszyn – TMRF Widzew Łódź – W. Pawlak
(niedziela – 26 października)
11:00 – LKS II Rosanów – Victoria Rąbień – D. Piasecki
13:00 – Ner Łódzki – Victoria Stoki Łódź – P. Krzemiński
14:00 – Hetman Łódź – Kolejarz Łódź – W. Pawlak

 

 

klasa „B” grupa III – IX kolejka

26 października (niedziela) . godz. 11:30 . Wartkowice

LKS Grom Powodów (8) – Sokół Skromnica (11)

obsada sędziowska: Przemysław Bednarek

 

pozostałe mecze:

(niedziela – 26 października)
11:00 – LKS Modlna – Olimpia Oporów – J. Szmidt
11:00 – Delta Śleszyn – Orzeł Wróblew – M. Wujczak
11:00 – LKS Cedrowice – Santos Czerchów – A. Banaszkiewicz
13:00 – MKS Mianów – GKS Byszew – S. Felczak

 

 

sieradzka klasa „B” grupa III – IX kolejka

GLKS Pisia Zygry – pauzuje

 

pozostałe mecze:

LZS Chrząstawa -:- Widavia II Widawa
GKS Chociw -:- LZS Wrońsko
RKS Rychłocice -:- Inter Woźniki Sieradz
LKS Wola Będkowska -:- TS Janiszewice

 

 

 

Poprzedni artykułSprawiedliwość wygrała
Następny artykułTylko Ner wygrał …
UDOSTĘPNIJ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ