Sarnów gra o sześć punktów !!! A Ner dla Prezesa i Burmistrza

9
40
views

 

 

 

IV liga – XXX kolejka

26 MAJA (SOBOTA) GODZ. 17:00 DZIAŁOSZYN

Warta Działoszyn (3) – Termy Ner Poddębice (2)

obsada sędziowska: Wojciech Kretek (WS Piotrków)

 

pozostałe mecze:

(sobota – 26 maja)
15:00 – Unia Skierniewice – Włókniarz Zelów – Patryk Adamczyk (III liga)
16:00 – KS Sand Bus Kutno – Zjednoczeni Stryków – Wojciech Aleksandrowicz (WS Piotrków)
16:00 – Omega Kleszczów – Ceramika Opoczno – Piotr Milczarek (WS Skierniewice)
17:00 – KS Paradyż – Orkan Buczek – Adam Dolny (WS Łódź)
17:00 – Stal Niewiadów – MKP-Boruta Zgierz – Michał Mularczyk (WS Skierniewice)
18:00 – LKS Kwiatkowice – Pilica Przedbórz – Radosław Urbaniak (WS Łódź)
(niedziela – 27 maja)
12:00 – PGE GKS II Bełchatów – Pelikan II Łowicz – Kamil Krasnopolski (WS Łódź)

 

 

Klasa okręgowa – XXVII kolejka

26 MAJA (SOBOTA) GODZ. 17:00 KONSTANTYNÓW ŁÓDZKI

Włókniarz Konstantynów Ł. (16) – GLKS Sarnów/Dalików (13)

obsada sędziowska: Faliszewski, Góra K., Sapela L

 

26 MAJA (SOBOTA) GODZ. 17:00 RZGÓW

Zawisza Rzgów (2) – Termy Uniejów (11)

obsada sędziowska: Karolak M., Patora Z., Augustowski G

 

 

Sieradzka klasa „A” grupa II – XXVII kolejka

27 MAJA (NIEDZIELA) GODZ. 16:00 ZYGRY

Pisia Zygry (7) – Rokita Rokitnica (9)

 

 

Klasa „B” grupa II – XIX kolejka

26 MAJA (SOBOTA) GODZ. 16:30 WARTKOWICE

Grom Powodów (6) – LKS Dąbrówka (5)

obsada sędziowska: Frątczak K

 

27 MAJA (NIEDZIELA) GODZ. 17:00 MAŁACHOWICE

Kanarki Małachowice (3) – Termy Ner II Poddębice (2)

obsada sędziowska: Mrozek A.

 

 

Klasa „B” grupa III – XIX kolejka

27 MAJA (NIEDZIELA) GODZ. 11:00 GIECZNO

LKS Gieczno (6) – Sazan Pęczniew (1)

obsada sędziowska: Lota T.

 

 

LIGI JUNIORSKIE

 

Łódź: D1 Młodzik Grupa 4

26 MAJA (SOBOTA) GODZ. 10:00 RUDA BUGAJ

Sokół Aleksandrów Ł. – Termy Uniejów

obsada sędziowska: Frątczak K

 

 

Łódź: D2 Młodzik Grupa 1

27 MAJA (NIEDZIELA) GODZ. 15:00 BYCZYNA

Termy Ner Poddębice – Włókniarz Pabianice

obsada sędziowska: Sołek M.

 

 

Łódź: E1 Orlik Grupa 5 (RW)

26 MAJA (SOBOTA) GODZ. 11:00 KUTNO

KS Kutno – Termy Uniejów

obsada sędziowska: Stokwiszewski M.

 

 

LIGA TYPERÓW

 

mecz nr. 60 Warta Działoszyn (3) – Termy Ner Poddębice (2)

mecz nr. 61 Włókniarz Konstantynów Ł. (16) – GLKS Sarnów/Dalików (13)

mecz nr. 62 Zawisza Rzgów (2) – Termy Uniejów (11)

mecz nr. 63 Pisia Zygry (7) – Rokita Rokitnica (9)

mecz nr. 64 Grom Powodów (6) – LKS Dąbrówka (5)

mecz nr. 65 Kanarki Małachowice (3) – Termy Ner II Poddębice (2)

mecz nr. 66 LKS Gieczno (6) – Sazan Pęczniew (1)

 

 

 

 

 

 

9 KOMENTARZE

  1. mecz nr. 60 Warta Działoszyn (3) – Termy Ner Poddębice (2)1:3

    mecz nr. 61 Włókniarz Konstantynów Ł. (16) – GLKS Sarnów/Dalików (13)1:4

    mecz nr. 62 Zawisza Rzgów (2) – Termy Uniejów (11)3:0

    mecz nr. 63 Pisia Zygry (7) – Rokita Rokitnica (9)2:2

    mecz nr. 64 Grom Powodów (6) – LKS Dąbrówka (5)4:2

    mecz nr. 65 Kanarki Małachowice (3) – Termy Ner II Poddębice (2)0:6

    mecz nr. 66 LKS Gieczno (6) – Sazan Pęczniew (1)1:2

  2. mecz nr. 60 Warta Działoszyn (3) – Termy Ner Poddębice (2)3:5

    mecz nr. 61 Włókniarz Konstantynów Ł. (16) – GLKS Sarnów/Dalików (13)2:3

    mecz nr. 62 Zawisza Rzgów (2) – Termy Uniejów (11)1:2

    mecz nr. 63 Pisia Zygry (7) – Rokita Rokitnica (9)3:2

    mecz nr. 64 Grom Powodów (6) – LKS Dąbrówka (5)5:1

    mecz nr. 65 Kanarki Małachowice (3) – Termy Ner II Poddębice (2)3:4

    mecz nr. 66 LKS Gieczno (6) – Sazan Pęczniew (1)1:2

  3. mecz nr. 60 Warta Działoszyn (3) – Termy Ner Poddębice (2) 4:2
    O
    mecz nr. 61 Włókniarz Konstantynów Ł. (16) – GLKS Sarnów/Dalików (13) 1:4

    mecz nr. 62 Zawisza Rzgów (2) – Termy Uniejów (11) 6:1

    mecz nr. 63 Pisia Zygry (7) – Rokita Rokitnica (9) 4:2

    mecz nr. 64 Grom Powodów (6) – LKS Dąbrówka (5) 3:2

    mecz nr. 65 Kanarki Małachowice (3) – Termy Ner II Poddębice (2) 2:5

    mecz nr. 66 LKS Gieczno (6) – Sazan Pęczniew (1) 1:4

  4. mecz nr. 60 Warta Działoszyn (3) – Termy Ner Poddębice (2) 3-2

    mecz nr. 61 Włókniarz Konstantynów Ł. (16) – GLKS Sarnów/Dalików (13) 1-3

    mecz nr. 62 Zawisza Rzgów (2) – Termy Uniejów (11) 4-2

    mecz nr. 63 Pisia Zygry (7) – Rokita Rokitnica (9) 2-2

    mecz nr. 64 Grom Powodów (6) – LKS Dąbrówka (5) 1-2

    mecz nr. 65 Kanarki Małachowice (3) – Termy Ner II Poddębice (2) 1-2

    mecz nr. 66 LKS Gieczno (6) – Sazan Pęczniew (1) 1-3

  5. mecz nr. 60 Warta Działoszyn (3) – Termy Ner Poddębice (2) 1:1
    mecz nr. 61 Włókniarz Konstantynów Ł. (16) – GLKS Sarnów/Dalików (13) 1:3
    mecz nr. 62 Zawisza Rzgów (2) – Termy Uniejów (11) 4:2
    mecz nr. 63 Pisia Zygry (7) – Rokita Rokitnica (9) 2:0
    mecz nr. 64 Grom Powodów (6) – LKS Dąbrówka (5) 3:2
    mecz nr. 65 Kanarki Małachowice (3) – Termy Ner II Poddębice (2) 1:5
    mecz nr. 66 LKS Gieczno (6) – Sazan Pęczniew (1) 0:4

  6. mecz nr. 60 Warta Działoszyn (3) – Termy Ner Poddębice (2) 2:3
    mecz nr. 61 Włókniarz Konstantynów Ł. (16) – GLKS Sarnów/Dalików (13) 1;2
    mecz nr. 62 Zawisza Rzgów (2) – Termy Uniejów (11) 4:1
    mecz nr. 63 Pisia Zygry (7) – Rokita Rokitnica (9) 2:1
    mecz nr. 64 Grom Powodów (6) – LKS Dąbrówka (5) 3:2
    mecz nr. 65 Kanarki Małachowice (3) – Termy Ner II Poddębice (2) 1:6
    mecz nr. 66 LKS Gieczno (6) – Sazan Pęczniew (1)1:3

  7. mecz nr. 60 Warta Działoszyn (3) – Termy Ner Poddębice (2)1:2
    mecz nr. 61 Włókniarz Konstantynów Ł. (16) – GLKS Sarnów/Dalików (13)1:3
    mecz nr. 62 Zawisza Rzgów (2) – Termy Uniejów (11)2:0
    mecz nr. 63 Pisia Zygry (7) – Rokita Rokitnica (9)3:1
    mecz nr. 64 Grom Powodów (6) – LKS Dąbrówka (5)3:2
    mecz nr. 65 Kanarki Małachowice (3) – Termy Ner II Poddębice (2)1:4
    mecz nr. 66 LKS Gieczno (6) – Sazan Pęczniew (1)0:3

  8. mecz nr. 60 Warta Działoszyn (3) – Termy Ner Poddębice (2) 1:2
    mecz nr. 61 Włókniarz Konstantynów Ł. (16) – GLKS Sarnów/Dalików (13) 1:3
    mecz nr. 62 Zawisza Rzgów (2) – Termy Uniejów (11) 3:0
    mecz nr. 63 Pisia Zygry (7) – Rokita Rokitnica (9) 4:1
    mecz nr. 64 Grom Powodów (6) – LKS Dąbrówka (5) 3:1
    mecz nr. 65 Kanarki Małachowice (3) – Termy Ner II Poddębice (2) 1:2
    mecz nr. 66 LKS Gieczno (6) – Sazan Pęczniew (1) 0:3

ZOSTAW ODPOWIEDŹ