WARTA SIERADZ – NER PODDĘBICE 1-1 (0-1).

Bramki:0-1.Okoński.Olaf(28′),1-1.Kobierski.Marcin(64′).

NER:Sokołowicz(46′-Marciniak)-Owczarek,Woźniak,Gniadzik,Dopierała(70′-Pietrzak)-Jarczewski(46′-Stasiak),Bogołębski,Rachubiński,Pabjańczyk,Tonn(46′-Świątkiewicz)-Okoński(70′-Sobańda).

WARTA:Chruściel-Bartłoszewski(64′-Kowalski),Krymarys(46′-T.Różycki),Łochowski,Pietras(46′-Sosnowski)-  Idzikowski(46′-Szyc),Jezierski,Mitek,P.Kobierski (64′-Chlebicz),Bogdan -M.Kobierski.

źródło: LKS Ner Poddębice

MGLKS Termy Uniejów – Warta Dobrów 2:0

MGLKS zaskakuje w okresie przygotowawczym. Zwykle nasi zawodnicy w okresach przygotowawczych nie notowała dobrych występów. Tej zimy sprawa ma się inaczej, Termalni grają dobrze, nakładają wysoki pressing często dominuja i co najważniejsze nie tracą wielu bramek. W dzisiejszym sparingu MGLKS stworzył kilka sytuacji jednak nie potrafił ich wykorzystać. Udało się dopiero pod koniec spotkania, kiedy Tomasz Jatczak przeprowadził 2 dobre akcje lewą stroną i zanotował 2 asysty. W 85 minucie pierwszą akcje wykończył Dutka, a 4 minuty później wynik ustalił Kasztelan. Kolejny udany sparing za nami, w czwartek naszą drużynę czeka prawdziwy sprawdzian, Termalni podejmą drużynę Andrespoli Wiśniowa Góra- jednego z kandydatów do awansu.

źródło: MGLKS Termy Uniejów

GLKS Sarnów/Dalików – Orzeł Parzęczew 0:5 (0:2)

skład: Matusiak Przemysław, Paczkowski Damian, Kowalczyk Marcin, Stelmachowicz Michał, Olczak Dawid – Skrobala Marcin, Jesionowski Kamil, zawodnik testowany, Kurlapski Marcin, – Stachlewski Krzysztof, Osowski Adrian.

rezerwowi: Dominowski Damian, zawodnik testowany, zawodnik testowany.

GLKS Pisia Zygry – LKS Sazan Pęczniew 4:1 (1:1)

Dudczak Arkadiusz-2, Dudczak Radosław-1, Lisiecki Radosław-1 … Cichoń Damian-1

sędzia: Cichosz

W pierwszą niedzielę marca drużyna LKS Sazan Pęczniew rozegrała swój pierwszy mecz kontrolny przed rundą rewanżową łódzkiej klasy B. Pęczniewianie udali się do Zygier, gdzie zmierzyli się z miejscową GKS Pisia Zygry.

Mecz zakończył się wynikiem 4-1 dla Pisi, jednak rezultat końcowy nie odzwierciedla przebiegu spotkania. Dla piłkarzy Sazana był to pierwszy mecz w tym roku, zaś dla Pisi trzeci.

Pierwsza połowa:
Od początku spotkania inicjatywę przejęli goście, niestety przez długi czas ,,bili głową w ścianę”. W pierwszym kwadransie meczu piłkarze Sazana Pęczniew mięli kilka klarownych okazji na zdobycie gola, jednak zawodziła skuteczność. Dopiero w 21 min meczu piłkę do bramki skierował D.Cichoń. Gol bardzo poruszył gospodarzy, którzy przystąpili do odrabiania strat. Kilka minut później dopięli swego, sędzia podyktował rzut karny, który został zamieniony na gola. Do przerwy 1-1.

Druga połowa:
W zespole Sazana Pęczniew doszło do kilku zmian wywołanych drobnymi urazami. Mimo to przyjezdni rozpoczęli drugą połowę identycznie jak pierwszą, szturmowali rywali. Niestety w dalszym ciągu brakowało wykończenia. Niewykorzystane sytuacje lubią się mścić i to dosłownie. Kilkanaście minut po wznowieniu gry bramkarz Sazana Pęczniew przy jednej z interwencji nie trafił w piłkę, napastnikowi Pisi pozostało dobić futbolówkę do pustej bramki. Niespodziewane prowadzenie zespołu z Zygier podrażniło ekipę gości, jednak dziś nie było im pisane wygrać. W ostatnim kwadransie gry sędzia podyktował drugi rzut karny dla Pisi, którego ponownie zamieniono na gola. Wynik na kilka minut przed końcem spotkania ustalili gospodarze. Mecz zakończył się rezultatem 4-1.

Reasumując, drużyna LKS Sazan Pęczniew rozegrała dobre zawody. Wyniki w meczach sparingowych są sprawą drugorzędną. W szczególności cieszy zaangażowanie i wola walki. Zabrakło siły i skuteczności, ale był to dopiero pierwszy mecz kontrolny!

LKS SAZAN PĘCZNIEW: Patryk Ożadowicz (60′ Radek Krzesiński)  – Tomasz Igiel (C), Jacek Mieszalski, Darek Frontczak, Krzysztof Drewnisz – Artur Jewczak, Piotr Walczak – Marek Ciepłoch, Norbert Magnuski, Damian Cichoń – Grzegorz Kurzawa

NA ZMIANĘ WCHODZILI: Radek Krzesiński, Jakub Adamiak, Andrzej Wilczyński, Kamil Szubski.

​KONTUZJOWANI: Przemysław Marciniak.

NIEOBECNI: Krzysztof Stawiszyński, Łukasz Rajewski, Paweł Jóźwiak, Jakub Soboń, Jakub Tomczyk, Mariusz Bienias, Tobiasz Grzelak, Tomasz Kaczmarek, Damian Kwiatkowski, Marcin Twardowski, Szymon Domżał.

źródło: LKS Sazan Pęczniew