Sarnów/Dalików – teraz albo nigdy

10
41
views

 

 

 

 

Daleki wyjazd po trzy punkty

IV liga – XXII kolejka

14 KWIETNIA (SOBOTA) GODZ. 16:00 PAJĘCZNO

Zawisza Pajęczno (17) – Termy Ner Poddębice (2)

obsada sędziowska: Michał Dzwonkowski (WS Piotrków)

 

pozostałe mecze:

(sobota – 14 kwietnia)
15:00 – Unia Skierniewice – KS Paradyż – Mateusz Janecka (III liga)
15:00 – Włókniarz Zelów – Pelikan II Łowicz – Radosław Urbaniak (WS Łódź)
15:00 – Pilica Przedbórz – MKP-Boruta Zgierz – Marcin Tądel (WS Sieradz)
16:00 – KS Sand Bus Kutno – Warta Działoszyn – Szymon Gaca (WS Skierniewice)
16:00 – Omega Kleszczów – Zjednoczeni Stryków – Łukasz Józefacki (WS Skierniewice)
16:00 – Ceramika Opoczno – Orkan Buczek – Tomasz Skopiński (III liga)
(niedziela – 15 kwietnia)
16:00 – LKS Kwiatkowice – PGE GKS II Bełchatów – Mateusz Anielak (III liga)

 

 

Mecz prawdy o utrzymanie w „okręgówce”

Klasa okręgowa – XIX kolejka

14 KWIETNIA (SOBOTA) GODZ. 16:00 DALIKÓW

GLKS Sarnów/Dalików (13) – Orzeł Parzęczew (15)

obsada sędziowska: Jankowski P., Faliszewski A., Strulak I.

 

Podtrzymać passę

14 KWIETNIA (SOBOTA) GODZ. 16:00 ROSANÓW

LKS Rosanów (2) – Termy Uniejów (9)

obsada sędziowska: Wiśniewski B., Sekuterski A., Lesiak M.

 

pozostałe mecze:

(sobota – 14 kwietnia)
16:00 – Stal Głowno – Włókniarz Konstantynów – J. Róźycki
16:00 – PTC Pabianice – UKS SMS Łódź – Przybysz
16:00 – GKS Bedlno – Sokół II Aleksandrów – Walczak
17:00 – Górnik Łęczyca – ŁKS II Łódź – Dolny
(niedziela – 15 kwietnia)
11:00 – RTS Widzew II Łódź – Włókniarz Pabianice – Lewandowski
11:00 – Andrespolia Wiśniowa Góra – Zawisza Rzgów – Krasnopolski

 

 

Kibice czekają z niecierpliwością na przebudzenie

Sieradzka klasa „A” grupa II – XX kolejka

15 KWIETNIA (NIEDZIELA) GODZ. 16:00 JANISZEWICE

TS Janiszewice (2) – Pisia Zygry (7)

 

 

Pierwsze spotkanie w tym roku na … trawie

Klasa „B” grupa II – XIII kolejka

15 KWIETNIA (NIEDZIELA) GODZ. 11:00 CZERCHÓW

Santos Czerchów (6) – Termy Ner II Poddębice (1)

obsada sędziowska: Nazarczyk O.

 

Pojedynek z podtekstami

15 KWIETNIA (NIEDZIELA) GODZ. 13:00 WRÓBLEW

Orzeł Wróblew (7) – Grom Powodów (8)

obsada sędziowska: Łuczak M.

 

pozostałe mecze:

(sobota – 14 kwietnia)
16:00 – Orlik Sobień – KAS Konstantynów – Wolski
(niedziela – 15 kwietnia)
11:00 – LKS Modlna – LKS Dabrówka – Ziółkowski
14:00 – Sokół Lutomiersk – Start Szczawin – Koper
15:00 – Orzeł Kazimierz – Kanarki Małachowice – Mrozek

 

 

Trzy punkty zostaną w Pęczniewie

Klasa „A” grupa III – XIII kolejka

15 KWIETNIA (NIEDZIELA) GODZ. 14:00 PĘCZNIEW

Sazan Pęczniew (2) – Iskra Góra Św. Małgorzaty (10)

obsada sędziowska: Pionko M.

 

pozostałe mecze:

Grupa III
(piątek – 13 kwietnia)
17:00 – Błękitni Ciosny – KS Żychlin – Wolski
(niedziela – 15 kwietnia)
11:00 – LKS Gieczno – KP Byszewy – Gradecki
11:00 – Iskra Głowno – Sokół Popów – Dobrowolski
12:00 – Olimpia Oporów – Struga Dobieszków – Grzywacz

 

 

 

LIGI JUNIORSKIE

 

II liga wojewódzka C1 Trampkarz

14 KWIETNIA (SOBOTA) GODZ. 11:00 WIELUŃ

WKS Wieluń – Termy Ner Poddębice

obsada sędziowska: WS Sieradz

 

 

Łódź: B1 Junior Młodszy

14 KWIETNIA (SOBOTA) GODZ. 11:00 UNIEJÓW

Termy Uniejów – Sokół Aleksandrów Ł.

obsada sędziowska: Góra K.

 

 

Łódź: D1 Młodzik Grupa 4

14 KWIETNIA (SOBOTA) GODZ. 14:00 ŁÓDŹ (ul. S. Małachowskiego 5/7/9)

Widzew Łódź – Termy Uniejów

obsada sędziowska: Koćwin T.

 

 

Łódź: D2 Młodzik Grupa 1

14 KWIETNIA (SOBOTA) GODZ. 11:00 BYCZYNA

Termy Ner Poddębice – Kolejarz Łódź

obsada sędziowska: Szczygieł M.

 

 

Łódź: E1 Orlik Grupa 5

14 KWIETNIA (SOBOTA) GODZ. 14:00 OZORKÓW

Bzura Ozorków – Termy Uniejów

obsada sędziowska: Sekuterski A.

 

 

Łódź: E2 Orlik Grupa 4

15 KWIETNIA (NIEDZIELA) GODZ. 14:00 ROSANÓW

LKS Rosanów – Termy Ner Poddębice

obsada sędziowska: Paciorkowski Adam

 

 

Sieradz: Trampkarz C2

14 KWIETNIA (SOBOTA) GODZ. 14:00 WIERUSZÓW

Prosna Wieruszów – Pisia Zygry

Młoda drużyna z Zygier w tym spotkaniu, będzie debiutowała w rozgrywkach juniorskich. Trener Tadeusz Blaźniak, założyciel młodzieżowej drużyny, cieszy się, że mógł stworzyć taki zespół, choć jak sam mówi, ma pewne obawy przed debiutem. Trampkarze z Zygier są dobrze przygotowani do rozgrywek, ale przed podopiecznymi trenera nie lada wyzwanie, jakim jest rozegranie pierwszego oficjalnego meczu ligowego i trema towarzysząca całemu zespołowi.

 

 

 

LIGA TYPERÓW

 

mecz nr. 13 Zawisza Pajęczno (17) – Termy Ner Poddębice (2)

mecz nr. 14 GLKS Sarnów/Dalików (13) – Orzeł Parzęczew (15)

mecz nr. 15 LKS Rosanów (2) – Termy Uniejów (9)

mecz nr. 16 TS Janiszewice (2) – Pisia Zygry (7)

mecz nr. 17 Santos Czerchów (6) – Termy Ner II Poddębice (1)

mecz nr. 18 Orzeł Wróblew (7) – Grom Powodów (8)

mecz nr. 19 Sazan Pęczniew (2) – Iskra Góra Św. Małgorzaty (10)

 

ZAPRASZAMY DO TYPOWANIA !!!

 

 

 

 

 

10 KOMENTARZE

  1. mecz nr. 13 Zawisza Pajęczno (17) – Termy Ner Poddębice (2) 1:3

    mecz nr. 14 GLKS Sarnów/Dalików (13) – Orzeł Parzęczew (15) 3:2

    mecz nr. 15 LKS Rosanów (2) – Termy Uniejów (9) 3:1

    mecz nr. 16 TS Janiszewice (2) – Pisia Zygry (7) 2:3

    mecz nr. 17 Santos Czerchów (6) – Termy Ner II Poddębice (1) 1:6

    mecz nr. 18 Orzeł Wróblew (7) – Grom Powodów (8) 2:2

    mecz nr. 19 Sazan Pęczniew (2) – Iskra Góra Św. Małgorzaty (10) 3:1

  2. mecz nr. 13 Zawisza Pajęczno (17) – Termy Ner Poddębice (2) 2:4

    mecz nr. 14 GLKS Sarnów/Dalików (13) – Orzeł Parzęczew (15) 4:2

    mecz nr. 15 LKS Rosanów (2) – Termy Uniejów (9) 2:4

    mecz nr. 16 TS Janiszewice (2) – Pisia Zygry (7) 2:4

    mecz nr. 17 Santos Czerchów (6) – Termy Ner II Poddębice (1) 2:4

    mecz nr. 18 Orzeł Wróblew (7) – Grom Powodów (8) 2:4

    mecz nr. 19 Sazan Pęczniew (2) – Iskra Góra Św. Małgorzaty (10) 4:2

  3. mecz nr. 13 Zawisza Pajęczno (17) – Termy Ner Poddębice (2) 1;3

    mecz nr. 14 GLKS Sarnów/Dalików (13) – Orzeł Parzęczew (15) 3;2

    mecz nr. 15 LKS Rosanów (2) – Termy Uniejów (9) 5;1

    mecz nr. 16 TS Janiszewice (2) – Pisia Zygry (7) 4;1

    mecz nr. 17 Santos Czerchów (6) – Termy Ner II Poddębice (1) 1;4

    mecz nr. 18 Orzeł Wróblew (7) – Grom Powodów (8) 2;3

    mecz nr. 19 Sazan Pęczniew (2) – Iskra Góra Św. Małgorzaty (10) 3;1

  4. mecz nr. 13 Zawisza Pajęczno (17) – Termy Ner Poddębice (2) 1:3
    mecz nr. 14 GLKS Sarnów/Dalików (13) – Orzeł Parzęczew (15) 2:1
    mecz nr. 15 LKS Rosanów (2) – Termy Uniejów (9) 3:1
    mecz nr. 16 TS Janiszewice (2) – Pisia Zygry (7) 2:3
    mecz nr. 17 Santos Czerchów (6) – Termy Ner II Poddębice (1) 3:4
    mecz nr. 18 Orzeł Wróblew (7) – Grom Powodów (8) 3:1
    mecz nr. 19 Sazan Pęczniew (2) – Iskra Góra Św. Małgorzaty (10) 4:1

  5. mecz nr. 13 Zawisza Pajęczno (17) – Termy Ner Poddębice (2) 0:4
    mecz nr. 14 GLKS Sarnów/Dalików (13) – Orzeł Parzęczew (15) 2:0
    mecz nr. 15 LKS Rosanów (2) – Termy Uniejów (9) 1:1
    mecz nr. 16 TS Janiszewice (2) – Pisia Zygry (7) 3:2
    mecz nr. 17 Santos Czerchów (6) – Termy Ner II Poddębice (1) 0:5
    mecz nr. 18 Orzeł Wróblew (7) – Grom Powodów (8) 2:1
    mecz nr. 19 Sazan Pęczniew (2) – Iskra Góra Św. Małgorzaty (10) 5:1

  6. mecz nr. 13 Zawisza Pajęczno (17) – Termy Ner Poddębice (2) 0:3
    mecz nr. 14 GLKS Sarnów/Dalików (13) – Orzeł Parzęczew (15) 3:1
    mecz nr. 15 LKS Rosanów (2) – Termy Uniejów (9) 5:0
    mecz nr. 16 TS Janiszewice (2) – Pisia Zygry (7) 4:1
    mecz nr. 17 Santos Czerchów (6) – Termy Ner II Poddębice (1) 1:4
    mecz nr. 18 Orzeł Wróblew (7) – Grom Powodów (8) 3:2
    mecz nr. 19 Sazan Pęczniew (2) – Iskra Góra Św. Małgorzaty (10) 6:0

  7. mecz nr. 13 Zawisza Pajęczno (17) – Termy Ner Poddębice (2)0:4

    mecz nr. 14 GLKS Sarnów/Dalików (13) – Orzeł Parzęczew (15)2:2

    mecz nr. 15 LKS Rosanów (2) – Termy Uniejów (9)4:1

    mecz nr. 16 TS Janiszewice (2) – Pisia Zygry (7)5:0

    mecz nr. 17 Santos Czerchów (6) – Termy Ner II Poddębice (1)0:8

    mecz nr. 18 Orzeł Wróblew (7) – Grom Powodów (8)3:0

    mecz nr. 19 Sazan Pęczniew (2) – Iskra Góra Św. Małgorzaty (10)6:1

  8. mecz nr. 16 TS Janiszewice (2) – Pisia Zygry (7) 4-1

    mecz nr. 17 Santos Czerchów (6) – Termy Ner II Poddębice (1) 1-7

    mecz nr. 18 Orzeł Wróblew (7) – Grom Powodów (8) 2-2

    mecz nr. 19 Sazan Pęczniew (2) – Iskra Góra Św. Małgorzaty (10) 5-2

ZOSTAW ODPOWIEDŹ