Sarnów blisko strefy spadkowej

0
42
views

 

 

 

IV liga

Termy Ner Poddębice – Boruta Zgierz 2:0 (0:0)

Bramki: Niedzielski Konrad 52′, Bartos Kamil 86′

żółte kartki: Stępień Mateusz (Termy Ner)
czerwona kartka:  Zimoń Marcin (Termy Ner)

Termy Ner Poddębice: Reszka – Smolarek (63. Owczarek), Zimoń, Stępień, Filipiak – Bartos (88. Pasik), Tonn, Niedzielski, Solecki (56. Brochocki), Przezak (90. Malinowski) – Dynel (73. Tarnowski)

 

pozostałe mecze:

LKS Kwiatkowice 0:0 Warta Działoszyn
Włókniarz Zelów 2:1 Zjednoczeni Stryków
Termy Ner Poddębice 2:0 MKP-Boruta Zgierz
Pilica Przedbórz 4:1 Orkan Buczek
Zawisza Pajęczno 0:2 Pelikan II Łowicz
Unia Skierniewice 4:0 Stal Niewiadów
KS Sand Bus Kutno 30:0 Zjednoczeni Gmina Bełchatów
Omega Kleszczów 3:1 GKS II Bełchatów
Ceramika Opoczno 1:3 KS Paradyż

tabela:

1 Unia Skierniewice 18 50 60 6 16 2 0
2 Termy Ner Poddębice 19 44 44 19 14 2 3
3 Warta Działoszyn 18 37 37 19 11 4 3
4 Włókniarz Zelów 19 34 38 28 11 1 7
5 KS Paradyż 19 34 42 25 11 1 7
6 Omega Kleszczów 19 30 42 39 9 3 7
7 LKS Kwiatkowice 18 29 42 18 8 5 5
8 Zjednoczeni Stryków 19 29 44 24 9 2 8
9 KS Sand Bus Kutno 19 29 60 23 9 2 8
10 Stal Niewiadów 19 27 33 26 8 3 8
11 Pelikan II Łowicz 19 27 36 24 8 3 8
12 MKP-Boruta Zgierz 19 26 43 38 8 2 9
13 Orkan Buczek 19 24 38 35 6 6 7
14 Ceramika Opoczno 19 21 22 36 6 3 10
15 GKS II Bełchatów 19 20 38 49 6 2 11
16 Pilica Przedbórz 19 13 29 48 3 4 12
17 Zawisza Pajęczno 19 10 11 65 3 1 15
18 Zjednoczeni Gmina Bełchatów 18 0 4 141 0 0 18

 

 

Klasa okręgowa

Orzeł Parzęczew – Termy Uniejów 2:3 (2:0)

Sobolewski-1, Spychalski Mateusz-1, sam.

 

GLKS Sarnów/Dalików – Sokół II Aleksandrów Łódzki 1:2 (0:0)

 

pozostałe mecze:

Orzeł Parzęczew 2:3 Termy Uniejów
PTC Pabianice 2:0 Włókniarz Pabianice
GLKS Sarnów/Dalików 1:2 Sokół II Aleksandrów
Andrespolia Wiśniowa Góra 5:0 Włókniarz Konstantynów
LKS Rosanów 3:0 Zawisza Rzgów
GKS Bedlno 0:4 UKS SMS Łódź
RTS II Widzew Łódź -:- Górnik Łęczyca
Stal Głowno -:- ŁKS II Łódź

tabela:

1 Andrespolia Wiśniowa Góra 16 46 57 9 15 1 0
2 Zawisza Rzgów 17 38 57 21 12 2 3
3 LKS Rosanów 16 36 43 20 12 0 4
4 Górnik Łęczyca 15 33 50 28 10 3 2
5 Stal Głowno 16 31 44 22 10 1 5
6 Sokół II Aleksandrów 17 28 40 37 8 4 5
7 PTC Pabianice 17 25 44 33 8 1 8
8 Termy Uniejów 17 20 28 40 6 2 9
9 RTS II Widzew Łódź 16 19 31 26 5 4 7
10 GKS Bedlno 17 18 34 64 5 3 9
11 ŁKS II Łódź 16 18 34 40 5 3 8
12 UKS SMS Łódź 17 17 24 46 5 2 10
13 GLKS Sarnów/Dalików 17 15 28 43 4 3 10
14 Włókniarz Pabianice 16 14 19 34 4 2 10
15 Orzeł Parzęczew 17 12 24 49 3 3 11
16 Włókniarz Konstantynów 17 8 17 62 2 2 13

 

 

Sieradzka klasa „A” grupa II

UKS Ustków – Pisia Zygry 4:3

 

pozostałe mecze:

LKS Kalinowa 0:3 LGKS Charłupia Mała
Inter-Sieradz Woźniki 3:1 LKS Pyszków
Victoria Szadek 0:4 LZS Rębieskie
Unia Sieradz-Męka 5:1 Pamapol-Hetman Rusiec
UKS Ustków 4:3 Pisia Zygry
Sokół Goszczanów 3:1 Rokita Rokitnica
TS Janiszewice 3:2 Amatorzy Zapolice
Tęcza Brodnia 9:0 LKS Socha

tabela:

1 Tęcza Brodnia 17 47 103 12 15 2 0
2 TS Janiszewice 17 40 49 20 12 4 1
3 LZS Rębieskie 17 38 69 33 12 2 3
4 UKS Ustków 17 30 58 48 9 3 5
5 Sokół Goszczanów 17 29 64 31 9 2 6
6 Pisia Zygry 17 27 61 57 8 3 6
7 Inter-Sieradz Woźniki 17 26 35 39 8 2 7
8 Pamapol-Hetman Rusiec 17 25 51 41 7 4 6
9 Rokita Rokitnica 17 23 35 32 6 5 6
10 LGKS Charłupia Mała 17 22 44 45 6 4 7
11 Unia Sieradz-Męka 16 21 37 51 7 0 9
12 LKS Kalinowa 17 17 29 60 5 2 10
13 Victoria Szadek 17 15 28 39 4 3 10
14 LKS Pyszków 17 14 28 61 4 2 11
15 Amatorzy Zapolice 16 11 26 53 3 2 11
16 LKS Socha 17 0 8 103 0 0 17

 

 

Mecz sparingowy

Termy Ner II Poddębice – Sazan Pęczniew 3:2 (2:1)

Bramki: Lewandowski Cyprian 14′, Kubiak Damian 18, Chmielecki Sebastian 78′ – Wypiór Tomasz 35′-rzut karny, Wypiór Tomasz 66′

Termy Ner II Poddębice: Płusa (65. Kapituła) – Terlecki (46. Kowalczyk), D. Stefański, Gzyl, Frisz – Kochanek , Tomaszewski (65. Walczyk), Kubiak, (65. K. Stefański), Osiński (60. Kędzia), Lewandowski – Chmielecki

LKS SAZAN Pęczniew :  Stasiak – Kowalczyk, Igiel, Grzegorek,  Soboń, Józefiak,  Magnuski, Kuźniak, Ciepłoch, Człapa, Wypiór
zawodnicy rezerwowi :  Igiel, Krzesiński, Twardowski, Leśniak, Jóźwiak
zawodnicy testowani : Śpiączka, Śleboda, Szymczak, Szubski, Sobańda

 

 

 

 

 

 

 

 

Poprzedni artykułLIGA TYPERÓW
Następny artykułMaher pierwszym zdecydowanym liderem
UDOSTĘPNIJ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ