Ruszamy z akcją #moneypomaga. Masz firmę? Zgłoś się do nas po promocję za symboliczną złotówkę

0
17
views

Szyją lub kupują maseczki, sprowadzają kombinezony z Chin, dowożą obiady dla medyków lub dają im miejsce do spania – polskie firmy rzuciły się na pomoc. My, jako money.pl, ruszamy z pomocą dla przedsiębiorców. Opisz krótko swoją działalność, a my cię wypromujemy za symboliczną złotówkę w ramach akcji #moneypomaga – pisze Sebastian Ogórek, redaktor naczelny money.pl.

To bezsprzecznie najtrudniejszy czas dla polskiej gospodarki od co najmniej trzech dekad. Ekonomiści dziś ścigają się, kto zaprognozuje większy spadek PKB, wzrost bezrobocia i to, jak ogromna będzie dziura budżetowa. Tysiące firm zawiesza działalność, praktycznie każda już zanotowała albo zaraz zanotuje spadek przychodów.

W money.pl już od miesiąca w specjalnej sekcji podpowiadamy, jak starać się o pomoc finansową, jak skorzystać z tarczy antykryzysowych czy przenieść swój biznes do internetu. Ruszamy jednak do drugiego etapu naszego wsparcia.

Miesięcznie odwiedza nas nawet 9 mln internautów. Dziennie to ponad 1,5 mln osób, które szukają na money.pl informacji, co dalej z ich ekonomiczną przyszłością. Chcemy być solidarni z przedsiębiorcami, tak jak oni solidarnie walczą z pandemią. To nasza wspólna odpowiedzialność jako największego serwisu biznesowego w Polsce.

Masz firmę? Potrzebujesz promocji? W ramach akcji #moneypomaga za symboliczną złotówkę zaprezentujemy twoją firmę. Napisz do nas w kilku zdaniach, czym się zajmuje twoja firma na maila moneypomaga@wp.pl. Dodaj, dlaczego to właśnie twoja działalność potrzebuje wsparcia. Cały opis niech zmieści się w 1000 znaków.

Nasza wewnętrzna kapituła wybierze najciekawsze zgłoszenia. Do wybranych firm odezwiemy się i poprosimy o artykuł na swój temat, zdjęcia oraz ewentualne nagrania wideo. Będziemy chcieli na łamach money.pl opowiedzieć o tym, co robicie i jakiej pomocy potrzebujecie.

W ramach #moneypomaga od 18 maja możesz liczyć na wypromowanie swojej firmy na łamach największego medium ekonomicznego w kraju. Codziennie do 7 czerwca publikować będziemy historię jednej firmy. Jeśli skorzystałeś z tarczy antykryzysowej, to teraz czas na marketingowy miecz od money.pl.

(money.pl)

Regulamin akcji znajdziesz tutaj

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ