Rusza kolejna LIGA TYPERÓW

20
53
views

 

 

 

LIGA TYPERÓW PLH

 

Kolejna liga typerów rusza wraz z XXII EDYCJĄ PODDĘBICKĄ LIGĄ HALOWĄ W PIŁCE NOŻNEJ SENIORÓW i każdy może wystartować w zabawie i dobrze się bawić, a najlepszy zarobi parę groszy. Wszyscy mają szansę na uczestniczenie w lidze typerów, wystarczy tylko wymyśleć nick i obstawiać wyniki. Poniżej pierwsza kolejka do obstawiania. Osoby chcące typować wyniki, robią to w komentarzach. Powodzenia

Trafienie dokładnego wyniku – 5 pkt.

Trafienie remisu – 3 pkt.

Trafienie zwycięzcy – 1 pkt.

 

mecz nr. 1: MŁODZI Poddębice – AA AWARIA NA BUDOWIE Poddębice

mecz nr. 2: BRYGADA Uniejów – RESET Poddębice

mecz nr. 3: Mkostka Łódź Dream Team Retkinia – FC BLACK LIONS TEAM Poddębice

mecz nr. 4: DZIKI Sarnów – PSP Poddębice

mecz nr. 5: GALAKTYCZNI Aleksandrów Ł. – PRZYJEŻDŻA ORKIESTRA Poddębice

 

 

 

 

 

20 KOMENTARZE

  1. mecz nr. 1: MŁODZI Poddębice – AA AWARIA NA BUDOWIE Poddębice 3-3
    mecz nr. 2: BRYGADA Uniejów – RESET Poddębice 2-3
    mecz nr. 3: Mkostka Łódź Dream Team Retkinia – FC BLACK LIONS TEAM Poddębice 4-2
    mecz nr. 4: DZIKI Sarnów – PSP Poddębice 2-3
    mecz nr. 5: GALAKTYCZNI Aleksandrów Ł. – PRZYJEŻDŻA ORKIESTRA Poddębice 1-3

  2. mecz nr. 1: MŁODZI Poddębice – AA AWARIA NA BUDOWIE Poddębice 2:1
    mecz nr. 2: BRYGADA Uniejów – RESET Poddębice 0:4
    mecz nr. 3: Mkostka Łódź Dream Team Retkinia – FC BLACK LIONS TEAM Poddębice 4:1
    mecz nr. 4: DZIKI Sarnów – PSP Poddębice 2:0
    mecz nr. 5: GALAKTYCZNI Aleksandrów Ł. – PRZYJEŻDŻA ORKIESTRA Poddębice 1:3

  3. mecz nr. 1: MŁODZI Poddębice – AA AWARIA NA BUDOWIE Poddębice 2:2
    mecz nr. 2: BRYGADA Uniejów – RESET Poddębice 2:4
    mecz nr. 3: Mkostka Łódź Dream Team Retkinia – FC BLACK LIONS TEAM Poddębice 2:1
    mecz nr. 4: DZIKI Sarnów – PSP Poddębice 1:3
    mecz nr. 5: GALAKTYCZNI Aleksandrów Ł. – PRZYJEŻDŻA ORKIESTRA Poddębice 0:2

  4. mecz nr. 1: MŁODZI Poddębice – AA AWARIA NA BUDOWIE Poddębice 4-3
    mecz nr. 2: BRYGADA Uniejów – RESET Poddębice 3-1
    mecz nr. 3: Mkostka Łódź Dream Team Retkinia – FC BLACK LIONS TEAM Poddębice 5-2
    mecz nr. 4: DZIKI Sarnów – PSP Poddębice 0-4
    mecz nr. 5: GALAKTYCZNI Aleksandrów Ł. – PRZYJEŻDŻA ORKIESTRA Poddębice 3-3

  5. mecz nr. 1: MŁODZI Poddębice – AA AWARIA NA BUDOWIE Poddębice 3:4
    mecz nr. 2: BRYGADA Uniejów – RESET Poddębice 3:7
    mecz nr. 3: Mkostka Łódź Dream Team Retkinia – FC BLACK LIONS TEAM Poddębice 4:2
    mecz nr. 4: DZIKI Sarnów – PSP Poddębice 5:3
    mecz nr. 5: GALAKTYCZNI Aleksandrów Ł. – PRZYJEŻDŻA ORKIESTRA Poddębice 1:8

  6. mecz nr. 1: MŁODZI Poddębice – AA AWARIA NA BUDOWIE Poddębice 1-2
    mecz nr. 2: BRYGADA Uniejów – RESET Poddębice 1-2
    mecz nr. 3: Mkostka Łódź Dream Team Retkinia – FC BLACK LIONS TEAM Poddębice 0-0
    mecz nr. 4: DZIKI Sarnów – PSP Poddębice 2-1
    mecz nr. 5: GALAKTYCZNI Aleksandrów Ł. – PRZYJEŻDŻA ORKIESTRA Poddębice 3-3

  7. mecz nr. 1: MŁODZI Poddębice – AA AWARIA NA BUDOWIE Poddębice 3:1
    mecz nr. 2: BRYGADA Uniejów – RESET Poddębice 2:5
    mecz nr. 3: Mkostka Łódź Dream Team Retkinia – FC BLACK LIONS TEAM Poddębice 2:2
    mecz nr. 4: DZIKI Sarnów – PSP Poddębice 2:3
    mecz nr. 5: GALAKTYCZNI Aleksandrów Ł. – PRZYJEŻDŻA ORKIESTRA Poddębice 1:2

  8. mecz nr. 1: MŁODZI Poddębice – AA AWARIA NA BUDOWIE Poddębice 2:4
    mecz nr. 2: BRYGADA Uniejów – RESET Poddębice 3:3
    mecz nr. 3: Mkostka Łódź Dream Team Retkinia – FC BLACK LIONS TEAM Poddębice 6:2
    mecz nr. 4: DZIKI Sarnów – PSP Poddębice 1:2
    mecz nr. 5: GALAKTYCZNI Aleksandrów Ł. – PRZYJEŻDŻA ORKIESTRA Poddębice 2:2

  9. mecz nr. 1: MŁODZI Poddębice – AA AWARIA NA BUDOWIE Poddębice 3:2
    mecz nr. 2: BRYGADA Uniejów – RESET Poddębice 1:4
    mecz nr. 3: Mkostka Łódź Dream Team Retkinia – FC BLACK LIONS TEAM Poddębice 3:1
    mecz nr. 4: DZIKI Sarnów – PSP Poddębice 1:3
    mecz nr. 5: GALAKTYCZNI Aleksandrów Ł. – PRZYJEŻDŻA ORKIESTRA Poddębice 1:3

  10. mecz nr. 1: MŁODZI Poddębice – AA AWARIA NA BUDOWIE Poddębice 2:3
    mecz nr. 2: BRYGADA Uniejów – RESET Poddębice 2:5
    mecz nr. 3: Mkostka Łódź Dream Team Retkinia – FC BLACK LIONS TEAM Poddębice 3:1
    mecz nr. 4: DZIKI Sarnów – PSP Poddębice 1:2
    mecz nr. 5: GALAKTYCZNI Aleksandrów Ł. – PRZYJEŻDŻA ORKIESTRA Poddębice 1:3

  11. MŁODZI Poddębice 2 – 3 AA AWARIA NA BUDOWIE Poddębice
    BRYGADA Uniejów 3 – 1 RESET Poddębice
    Mkostka Łódź Dream Team Retkinia 2 – 4 FC BLACK LIONS TEAM Poddębice
    DZIKI Sarnów 1–2 PSP Poddębice
    GALAKTYCZNI Aleksandrów Ł. 3 – 2 PRZYJEŻDŻA ORKIESTRA Poddębice

  12. ecz nr. 1: MŁODZI Poddębice – AA AWARIA NA BUDOWIE Poddębice 1:3
    mecz nr. 2: BRYGADA Uniejów – RESET Poddębice 2:4
    mecz nr. 3: Mkostka Łódź Dream Team Retkinia – FC BLACK LIONS TEAM Poddębice 3:1
    mecz nr. 4: DZIKI Sarnów – PSP Poddębice 1:0
    mecz nr. 5: GALAKTYCZNI Aleksandrów Ł. – PRZYJEŻDŻA ORKIESTRA Poddębice 1:3

ZOSTAW ODPOWIEDŹ