Rocznik 2006 powalczył na Węgrzech

0
44
views

 

 

 

Rocznik 2006 wziął udział w międzynarodowym turnieju „Balaton Trofea”, który został rozegrany w węgierskim Siófok. Podopieczni Patryka Ożadowicza rozegrali sześć meczów, z czego trzy wygrali, dwa zremisowali i jeden przegrali.

W kategorii wiekowej do lat dwunastu udział wzięło piętnaście drużyn, które zostały podzielone na trzy grupy. Poddębiczanie znaleźli się w grupie „A” razem z ASI DSE, SK Zeleneč, TJ Dioss Nýřany z.s. oraz Warszawską Akademią Piłki Nożnej. Podopieczni trenera Ożadowicza zdobyli siedem punktów, notując bilans bramkowy 7:4. Wystarczyło to na zajęcie trzeciego miejsca w grupie.

Termy Ner 1:4 ASI DSE (Węgry)
Bramka dla Term Neru: Michalak

Termy Ner 5:0 SK Zeleneč (Czechy)
Bramki dla Term Neru: K.Jaśczak(3), J.Ciepłucha, Miłosz

Termy Ner 0:0 TJ Dioss Nýřany z.s. (Czechy)

Termy Ner 1:0 Warszawska Akademia Piłki Nożnej
Bramka dla Term Neru: J.Ciepłucha

W kolejnej fazie rozgrywek drużyna rozegrała trójmecz z zespołami, które zajęły trzecie miejsca w grupach „B” i „C”. Stawką tych pojedynków było zajęcie miejsc 7-9 w końcowej klasyfikacji. Biało-zielono-czerwoni uzyskali najlepszy stosunek punktowy, raz remisując i raz zwyciężając walkowerem. W końcowej klasyfikacji podopieczni trenera Ożadowicza zajęli więc siódme miejsce.

Termy Ner 0:0 NK Poljicanin 1921 (Chorwacja)

Termy Ner 3:0 FK Vizioni (Kosowo) – walkower.

W czasie wolnym biało-zielono-czerowni zwiedzali miasto oraz korzystali z kąpieli w Balatonie. Nie zabrakło także czasu na zakup pamiątek oraz skosztowania przysmaków ziemi węgierskiej. Warto zaznaczyć, że w międzynarodowej przygodzie udział wzięła także siedmioosobowa grupa rodziców, która z całych sił wspierała naszą drużynę. Nieoficjalnie mówi się, że byli najlepsi na trybunach!

„Balaton Trofea” rocznik 2006 zakończył ceremonią wręczenia nagród, drużyna została uhonorowana pamiątkowymi medalami przy akompaniamencie hymnu Polski – Mazurka Dąbrowskiego.

źródło: Termy Ner Poddębice

 

 

 

 

 

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ