Przewrotka Jojo ozdobą meczu …

0
43
views

neerrrr

 

 

 

Ner Poddębice – Zawisza Pajęczno 3 – 0  (0 – 0)

Bramki: 1-0 (58′) Joachim Pabjańczyk, 2-0 (64′ rzut karny) Mariusz Rachubiński, 3-0 (66′) Igor Świątkiewicz.

Ner: Sokołowicz – Tonn, Gniadzik (Jarczewski 36′), Pabjańczyk, Rachubiński, Woźniak (Owczarek 50′), Bogołębski (Ż), Jurkowski, Kubiak (Nowak 78′), Paluch, Świątkiewicz (Sobańda 73′).

Rezerwa: Marciniak, Dopierała, Wojtczak

Zawisza Pajęczno: Wnuk – Okrzesik, Pałyska, Wilkoszewski, Staszczyk (2Ż/CZ) Dymen, Grabowski, Popiel, Piłatowski, Konecki, Góra.

Rezerwa: Smolarz, Jasiński, Krężel

Zdjecia z meczu dostępne w linku poniżej:

https://plus.google.com/photos/100646610977674909984/albums/6157328474003404385

 

pozostałe mecze:

Piast Błaszki 0:1 Pilica Przedbórz
Boruta Zgierz 2:1 Włókniarz Moszczenica
Zawisza Rzgów 3:3 Mechanik Radomsko
Zjednoczeni Stryków 0:0 Orzeł Nieborów
Polonia Piotrków 0:0 Warta Działoszyn
LKS Rosanów 2:0 Widok Skierniewice
KS Paradyż 4:0 Włókniarz Zelów
Ner Poddębice 3:0 Zawisza Pajęczno
Astoria Szczerców 1:6 GKS II Bełchatów

tabela:

1 Warta Działoszyn 32 75 66 16 23 6 3
2 Ner Poddębice 32 73 64 26 23 4 5
3 GKS II Bełchatów 32 68 84 32 22 2 8
4 Polonia Piotrków 32 59 49 30 17 8 7
5 Pilica Przedbórz 32 59 57 38 18 5 9
6 KS Paradyż 32 56 66 39 18 2 12
7 Zjednoczeni Stryków 32 49 59 49 15 4 13
8 Zawisza Rzgów 32 46 54 62 14 4 14
9 Mechanik Radomsko 32 46 64 59 14 4 14
10 Zawisza Pajęczno 32 45 54 57 13 6 13
11 Boruta Zgierz 32 44 57 50 12 8 12
12 LKS Rosanów 32 40 45 60 12 4 16
13 Włókniarz Zelów 32 37 45 72 11 4 17
14 Astoria Szczerców 32 35 46 59 9 8 15
15 Orzeł Nieborów 32 31 37 56 8 7 17
16 Włókniarz Moszczenica 32 27 35 58 6 9 17
17 Widok Skierniewice 32 16 35 93 4 4 24
18 Piast Błaszki 32 12 34 95 3 3 26

 

 

klasa okręgowa

Stal Głowno – MGLKS Termy Uniejów 3:0

 

pozostałe mecze:

Orzeł Parzęczew 3:1 Andrespolia Wiśniowa Góra
Ostrovia Ostrowy 1:1 KKS Koluszki
Włókniarz Pabianice 3:0 Polonia Andrzejów
Zawisza II Rzgów 1:3 Włókniarz Konstantynów
Zjednoczeni II Stryków 0:3 Sokół II Aleksandrów
LZS Justynów 0:3 PTC Pabianice
GLKS Dłutów 6:1 Start Brzeziny
Stal Głowno 3:0 Termy Uniejów

tabela:

1 Stal Głowno 28 70 100 48 22 4 2
2 Orzeł Parzęczew 28 65 92 47 20 5 3
3 Andrespolia Wiśniowa Góra 28 65 81 32 21 2 5
4 Włókniarz Pabianice 28 63 77 25 19 6 3
5 PTC Pabianice 28 42 56 58 12 6 10
6 Termy Uniejów 28 41 59 56 11 8 9
7 KKS Koluszki 28 35 51 54 9 8 11
8 Włókniarz Konstantynów 28 34 58 70 10 4 14
9 Sokół II Aleksandrów 28 33 53 65 10 3 15
10 GLKS Dłutów 28 32 52 60 9 5 14
11 Ostrovia Ostrowy 28 30 33 68 8 6 14
12 Start Brzeziny 28 30 54 62 9 3 16
13 Zjednoczeni II Stryków 28 29 51 71 8 5 15
14 Zawisza II Rzgów 28 28 45 62 8 4 16
15 LZS Justynów 28 23 45 79 6 5 17
16 Polonia Andrzejów 28 14 34 84 4 2 22

 

 

klasa „A” grupa III

GLKS Sarnów/Dalików – Dąbrowianka Dąbrowice 2:2

Kowalczyk Marcin-2

 

pozostałe mecze:

LKS Sarnów 2:2 GLKS Dąbrowianka Dąbrowice
Witonianka Witonia 1:1 Bzura Młogoszyn
LKS Świnice Warckie 1:3 GKS Bedlno
KS Kutno 7:0 Magnat Sierpów
Victoria Grabów 1:7 Malina Piątek
Sparta Leśmierz 0:3 Krośniewianka Krośniewice

tabela:

1 KS Kutno 22 58 122 22 19 1 2
2 Krośniewianka Krośniewice 22 48 73 27 15 3 4
3 GKS Bedlno 22 46 81 28 14 4 4
4 Bzura Młogoszyn 22 46 60 34 15 1 6
5 LKS Sarnów 22 43 60 30 13 4 5
6 Witonianka Witonia 22 32 38 66 10 2 10
7 Malina Piątek 22 30 45 53 9 3 10
8 Victoria Grabów 22 27 33 60 8 3 11
9 Magnat Sierpów 22 23 33 53 7 2 13
10 LKS Świnice Warckie 22 12 28 74 3 3 16
11 Sparta Leśmierz 22 8 10 77 2 2 18
12 GLKS Dąbrowianka Dąbrowice 22 8 21 80 2 2 18

 

 

klasa „B” grupa III

LKS Grom Powodów – Santos Czerchów 3:5 (2:2)

 

pozostałe mecze:

LKS Modlna 2:3 MKS Mianów
Delta Śleszyn 5:4 Olimpia Oporów
Grom Powodów 3:5 Santos Czerchów
Iskra Góra Świętej Małgorzaty 8:0 GKS Byszew
Kanarki Małachowice 1:3 Sokół Skromnica
LKS Cedrowice 6:4 Orzeł Wróblew

tabela:

1 Iskra Góra Świętej Małgorzaty 21 52 77 32 17 1 3
2 MKS Mianów 21 45 88 51 14 3 4
3 Delta Śleszyn 21 45 78 42 14 3 4
4 Santos Czerchów 21 35 67 57 11 2 8
5 LKS Modlna 21 29 54 52 9 2 10
6 Kanarki Małachowice 21 28 64 60 9 1 11
7 Grom Powodów 21 28 39 41 9 1 11
8 LKS Cedrowice 21 28 61 91 9 1 11
9 GKS Byszew 21 26 51 70 8 2 11
10 Sokół Skromnica 21 22 64 94 7 1 13
11 Orzeł Wróblew 21 15 45 75 4 3 14
12 Olimpia Oporów 21 14 48 77 4 2 15

 

 

 

 

 

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ