Przegrana Pisi a Sarnów strzelał …

0
28
views

pisia,

 

 

 

 

GLKS Pisia Zygry – Victoria Szadek 2:5 (1:2)

Dudczak Radosław-1, Nowak Krystian-1

 

pozostałe mecze:

Ostrovia Ostrówek 0:2 UKS Ustków
Pogoń Zduńska Wola 4:0 TS Gruszczyce
TS Janiszewice 2:2 Amatorzy Zapolice
Iskra Stolec 1:6 LZS Rębieskie
LGKS Charłupia Mała 1:3 Tęcza Brodnia
Złoczevia Złoczew 1:3 Unia Sieradz-Męka
Pisia Zygry 1:2 Victoria Szadek
Płomień Dzigorzew 0:7 Sokół Goszczanów

tabela:

1 Pogoń Zduńska Wola 14 31 69 18 10 1 3
2 Victoria Szadek 13 31 34 14 10 1 2
3 Sokół Goszczanów 13 31 56 21 10 1 2
4 MULKS Łask 13 29 56 15 9 2 2
5 UKS Ustków 13 28 35 16 9 1 3
6 TS Janiszewice 14 27 47 22 8 3 3
7 Unia Sieradz-Męka 13 26 37 23 8 2 3
8 LZS Rębieskie 13 26 42 20 8 2 3
9 Pisia Zygry 13 20 41 33 6 2 5
10 Tęcza Brodnia 13 16 32 34 5 1 7
11 Amatorzy Zapolice 13 15 33 30 4 3 6
12 TS Gruszczyce 13 10 19 54 3 1 9
13 Iskra Stolec 13 9 7 59 3 0 10
14 Płomień Dzigorzew 13 9 29 47 3 0 10
15 Złoczevia Złoczew 13 9 13 40 2 3 8
16 Ostrovia Ostrówek 14 7 19 52 2 1 11
17 LGKS Charłupia Mała 13 0 8 79 0 0 13

 

 

MGLKS Termy Uniejów – Sokół II Aleksandrów Łódzki 2:2

Wojtczak Krystian-1, Jończyk Janusz-1

 

pozostałe mecze:

PTC Pabianice 0:1 Włókniarz Konstantynów
KKS Koluszki 2:0 Włókniarz Pabianice
Termy Uniejów 2:2 Sokół II Aleksandrów
Ostrovia Ostrowy 1:2 Start Brzeziny
Start Łódź 3:9 Orzeł Parzęczew
LZS Justynów 1:0 KS Sand Bus Kutno
MKS Tuszyn 2:0 Zawisza II Rzgów
GLKS Dłutów 3:1 Górnik Łęczyca

tabela:

1 GLKS Dłutów 13 30 33 21 10 0 3
2 KS Sand Bus Kutno 13 29 48 17 9 2 2
3 Termy Uniejów 13 28 40 12 9 1 3
4 Orzeł Parzęczew 13 26 68 23 8 2 3
5 Start Brzeziny 13 21 21 26 7 0 6
6 Sokół II Aleksandrów 13 21 28 23 6 3 4
7 Górnik Łęczyca 13 20 20 18 5 5 3
8 Zawisza II Rzgów 13 18 23 26 6 0 7
9 Włókniarz Konstantynów 13 17 21 27 5 2 6
10 PTC Pabianice 13 17 25 35 5 2 6
11 KKS Koluszki 13 16 21 30 5 1 7
12 Włókniarz Pabianice 13 16 18 34 5 1 7
13 MKS Tuszyn 13 15 18 25 4 3 6
14 Start Łódź 13 10 24 44 3 1 9
15 Ostrovia Ostrowy 13 8 21 51 2 2 9
16 LZS Justynów 13 7 13 30 2 1 10

 

 

GLKS Sarnów/Dalików – KS Gozdów 14:0 (7:0)

Czechulski Marcin-5, Wojtczyk Łukasz-4, Scheichel Sebastian-2, Makowski Jakub-1, Borowski Sebastian-1, Matusiak Przemysław-1

 

skład: Matusiak Piątkowski, Sikorski, Szymajda, Paczkowski, Borowski (Schmeichel), Wijata, Jesionowski (Nowacki), Makowski, Czechulski, Wojtczyk.

 

pozostałe mecze:

Huragan Swędów 3:3 Sport Perfect Łódź
LKS Kalonka 5:6 UKS SMS Łódź
Orzeł II Parzęczew 1:5 Zjednoczeni II Stryków
Kobra Leźnica Wielka 2:7 Błękitni Dmosin
LKS Dąbrówka 3:5 Orlik Sobień
GLKS Sarnów/Dalików 14:0 KS Gozdów
MKP-Boruta II Zgierz 2:0 Kotan Ozorków

tabela:

1 UKS SMS Łódź 11 28 55 17 9 1 1
2 Orlik Sobień 11 25 25 17 8 1 2
3 GLKS Sarnów/Dalików 11 25 37 12 8 1 2
4 Zjednoczeni II Stryków 11 24 40 16 8 0 3
5 LKS Kalonka 11 21 34 27 7 0 4
6 Błękitni Dmosin 10 19 29 18 6 1 3
7 MKP-Boruta II Zgierz 11 19 32 21 6 1 4
8 LKS Dąbrówka 11 14 30 31 4 2 5
9 KS Gozdów 10 13 16 42 4 1 5
10 Sport Perfect Łódź 11 8 20 30 2 2 7
11 Orzeł II Parzęczew 11 8 20 42 2 2 7
12 Huragan Swędów 11 7 18 34 1 4 6
13 Kotan Ozorków 11 6 15 36 2 0 9
14 Kobra Leźnica Wielka 11 2 14 42 0 2 9

 

 

 

 

 

 

 

Poprzedni artykułOkrojone mecze weekendowe
Następny artykułWspomnień czar …
UDOSTĘPNIJ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ